изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-20 @ 22:08 EEST
Пълната програма на "А" група за сезон 2012/13    
Спорт Пълната програма на "А" група за сезон 2012/13

Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙM 2!

I кръг
"Левски" (София) - Черноморец Бургас
 "Ботев" (Пловдив) - Славия (София)
Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Черно море (Варна) - Лудогорец 1947 (Разград)
Берое (Стара Загора) - "Ботев" (Враца)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - ЦСКА

II кръг
Черноморец - ЦСКА
Локомотив (Пловдив) - Литекс
 Миньор - Локомотив (София)
"Ботев" (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)
Лудогорец - Берое
Етър - Черно море
Славия - Монтана
"Левски" - "Ботев" (Пловдив)

III кръг
"Ботев" (Пловдив) - Черноморец
Монтана - "Левски"
Черно море - Славия
Берое - Етър
Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец
Локомотив (София) - "Ботев" (Враца)
Литекс - Миньор
ЦСКА - Локомотив (Пловдив)

IV кръг
Черноморец - Локомотив (Пловдив)
Миньор - ЦСКА
"Ботев" (Враца) - Литекс
Лудогорец - Локомотив (София)
Етър - Пирин (Гоце Делчев)
Славия - Берое
"Левски" - Черно море
"Ботев" (Пловдив) - Монтана

V кръг
Монтана - Черноморец
Черно море - "Ботев" (Пловдив)
Берое - "Левски"
Пирин (Гоце Делчев) - Славия
Локомотив (София) - Етър
Литекс - Лудогорец
ЦСКА - "Ботев" (Враца)
Локомотив (Пловдив) - Миньор
 
VI кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Лудогорец 1947 (Разград) - ЦСКА (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)
Славия (София) - Локомотив (София)
Левски (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Монтана (Монтана) - Черно море (Варна)

VII кръг
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Монтана (Монтана)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)
Локомотив (София) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Славия (София)
ЦСКА (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)
Миньор (Перник) - Ботев (Враца)

VIII кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Враца)
Лудогорец 1947 (Разград) - Миньор (Перник)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия (София) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)
Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

IX кръг
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Монтана (Монтана)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия (София)
Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Враца) - Лудогорец 1947 (Разград)

X кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1947 (Разград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)
Славия (София) - Миньор (Перник)
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Монтана (Монтана) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) - Пирин (Гоце Делчев)

XI кръг
Пирин (Гоце Делчев) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Монтана (Монтана)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Миньор (Перник) - Левски (София)
Ботев (Враца) - Славия (София)
Лудогорец 1947 (Разград) - Етър 1924 (Велико Търново)

XII кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Етър 1924 (Велико Търново)
Славия (София) - Лудогорец 1947 (Разград)
Левски (София) - Ботев (Враца)
Ботев (Пловдив) - Миньор (Перник)
Монтана (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)

XIII кръг
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Пирин (Гоце Делчев)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)
Лудогорец 1947 (Разград) - Левски (София)
Етър 1924 (Велико Търново) - Славия (София)

XIV кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия (София)
Левски (София) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)
Монтана (Монтана) - Ботев (Враца)
Черно море (Варна) - Миньор (Перник)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)

XV кръг
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора)
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1947 (Разград) - Монтана (Монтана)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)
Славия (София) - Левски (София)

XVI кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)
Славия (София) - Ботев (Пловдив)
Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана (Монтана)
Лудогорец 1947 (Разград) - Черно море (Варна)
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)

XVII кръг
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Локомотив (София) - Миньор (Перник)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1947 (Разград)
Черно море (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)
Монтана (Монтана) - Славия (София)
Ботев (Пловдив) - Левски (София)

XVIII кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)
Левски (София) - Монтана (Монтана)
Славия (София) - Черно море (Варна)
Етър 1924 (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1947 (Разград) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Враца) - Локомотив (София)
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

XIX кръг
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)
Локомотив (София) - Лудогорец 1947 (Разград)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)
Берое (Стара Загора) - Славия (София)
Черно море (Варна) - Левски (София)
Монтана (Монтана) - Ботев (Пловдив)

XX кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана (Монтана)
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Славия (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (София)
Лудогорец 1947 (Разград) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)
Миньор (Перник) - Локомотив 1926 (Пловдив)

XXI кръг
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1947 (Разград)
Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (София) - Славия (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) - Монтана (Монтана)

XXII кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
Монтана (Монтана) - Берое (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)
Левски (София) - Локомотив (София)
Славия (София) - Литекс (Ловеч)
Етър 1924 (Велико Търново) - ЦСКА (София)
Лудогорец 1947 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Враца) - Миньор (Перник)

XXIII кръг
Ботев (Враца) - Черноморец Бургас (Бургас)
Миньор (Перник) - Лудогорец 1947 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)
ЦСКА (София) - Славия (София)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)
Пирин (Гоце Делчев) - Монтана (Монтана)
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

XXIV кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Пирин (Гоце Делчев)
Монтана (Монтана) - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Левски (София) - ЦСКА (София)
Славия (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)
Лудогорец 1947 (Разград) - Ботев (Враца)

XXV кръг
Лудогорец 1947 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Перник) - Славия (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Монтана (Монтана)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)

XXVI кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Монтана (Монтана) - ЦСКА (София)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) - Миньор (Перник)
Славия (София) - Ботев (Враца)
Етър 1924 (Велико Търново) - Лудогорец 1947 (Разград)

XXVII кръг
Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец Бургас (Бургас)
Лудогорец 1947 (Разград) - Славия (София)
Ботев (Враца) - Левски (София)
Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана (Монтана)
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)

XXVIII кръг
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Монтана (Монтана) - Миньор (Перник)
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)
Левски (София) - Лудогорец 1947 (Разград)
Славия (София) - Етър 1924 (Велико Търново)

XXIX кръг
Славия (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Етър 1924 (Велико Търново) - Левски (София)
Лудогорец 1947 (Разград) - Ботев (Пловдив)
Ботев (Враца) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)

XXX кръг
Черноморец - Литекс
Локомотив (София) - ЦСКА
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (Пловдив)
Берое - Миньор
Черно море - "Ботев" (Враца)
Монтана - Лудогорец
"Ботев" (Пловдив) - Етър
"Левски" - Славия
 


Сходни връзки

Пълната програма на "А" група за сезон 2012/13 | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.43 секунди