изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-23 @ 08:16 EEST
Бербо с поражение при дебюта си за Фулъм
СпортДимитър Бербатов започна с поражение престоя в новия си отбор Фулъм, след като днес дебютира за "котиджърс" при загубата с 0:3 от Уест Хем. Бившият български национал се появи в игра на полувремето, когато домакините вече имаха класическа преднина в първото лондонско дерби за сезона.

Двубоят от третия кръг в Премиършип започна отлично за "чуковете", които откриха резултата в своя полза само 54 секунди, след като прозвуча първия съдийски сигнал.

Новото попълнение на домакините Анди Каръл бе замесен в попадението, комбинирайки с Рикардо Ваш Те, който пък асистира на Кевин Нолан за гола му - 1:0.

Това сякаш даде криле на "чуковете" и в деветата минута Каръл подаде на Мохамед Диаме, който веднага стреля,но нацели гредата зад Марк Шварцър.

В 29-ата минута трибуните на "Ъптън Парк" отново ликуваха, след като Уинстън Рийд засече с глава центриране в наказателното поле и прати топката в мрежата на Фулъм за 2:0.

Четири минути преди края на първото полувреме Матю Тейлър оформи крайното 3:0 с мощен изстрел от границите на наказателното поле.

През второто полувреме появяването на Бербо на терена пораздвижи играта на Фулъм, но до попадения във вратата на Яскелайнен така и не се стигна и Уест Хем заслужено се поздрави с успеха. http://m.sportni.bg