изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-21 @ 14:34 EEST
Шампионска лига: Класиране и резултати от първите мачове във всички групи    
Спорт Класиране и резултати от първите мачове във всички групи на Шампионска лига:

ГРУПА “А”
Kласиране
ПСЖ (Франция) 1 1 0 0 4:1 3
Порто (Португалия) 1 1 0 0 2:0 3
Динамо (Загреб, Хърватия) 1 0 0 1 0:2 0
Динамо (Киев, Украйна) 1 0 0 1 1:4 0

Резултати/Програма на мачовете от група "А"
18 септември, 21:45 часа
Динамо (Загреб) – Порто 0:2
ПСЖ – Динамо (Киев) 4:1
3 октомври, 21:45 часа
Динамо (Киев) – Динамо (Загреб)
Порто - ПСЖ
24 октомври, 21:45 часа
Порто – Динамо (Киев)
Динамо (Загреб) – ПСЖ
6 ноември, 21:45 часа
Динамо (Киев) – Порто
ПСЖ – Динамо (Загреб)
21 ноември, 21:45 часа
Порто – Динамо (Загреб)
Динамо (Киев) – ПСЖ
4 декември, 21:45 часа
Динамо (Загреб) – Динамо (Киев)
ПСЖ – Порто

ГРУПА “В”

Класиране
1. Шалке 04 (Германия) 1 1 0 0 2:1 3
2. Арсенал (Англия) 1 1 0 0 2:1 3
3. Монпелие (Франция) 1 0 0 1 1:2 0
4. Олимпиакос (Гърция) 1 0 0 1 1:2 0

Резултати/Програма на мачовете от група "B"
18 септември, 21:45 часа
Монпелие – Арсенал 1:2
Олимпиакос – Шалке 04 1:2
3 октомври, 21:45 часа
Шалке 04 – Монпелие
Арсенал – Олимпиакос
24 октомври, 21:45 часа
Арсенал – Шалке 04
Монпелие – Олимпиакос
6 ноември, 21:45 часа
Шалке 04 – Арсенал
Олимпиакос – Монпелие
21 ноември, 21:45 часа
Арсенал – Монпелие
Шалке 04 – Олимпиакос
4 декември, 21:45 часа
Монпелие – Шалке 04
Олимпиакос – Арсенал

ГРУПА “С”

Класиране
1. Малага (Испания) 1 1 0 0 3:0 3
2. Андерлехт (Белгия) 1 0 1 0 0:0 1
3. Милан (Италия) 1 0 1 0 0:0 1
4. Зенит (Русия) 1 0 0 1 0:3 0

Резултати/Програма на мачовете от група "С"
18 септември, 21:45 часа
Малага – Зенит 3:0
Милан – Андерлехт 0:0
3 октомври, 19:00 часа
Зенит – Милан
21:45 часа
Андерлехт – Малага
24 октомври, 19:00 часа
Зенит – Андрлехт
21:45 часа
Малага – Милан
6 ноември, 21:45 часа
Андерлехт – Зенит
Милан – Малага
21 ноември, 19:00 часа
Зенит – Малага
21:45 часа
Андерлехт – Милан
4 декември, 21:45 часа
Малага – Андерлехт
Милан – Зенит

ГРУПА “D”

1.Реал (Мадрид, Испания) 1 1 0 0 3:2 3
2. Борусия (Дортмунд, Германия) 1 1 0 0 1 0 3
3. Манчестър Сити (Англия) 1 00 1 2:3 0
4. Аякс (Холандия) 1 00 1 0:1 0

Резултати/Програма на мачовете от група "D"
18 септември, 21:45 часа
Борусия (Дортмунд) – Аякс 1:0
Реал (Мадрид) – Манчестър Сити 3:2
3 октомври, 21:45 часа
Манчестър Сити – Борусия (Дортмунд)
Аякс – Реал (Мадрид)
24 октомври, 21:45 часа
Аякс – Манчестър Сити
Борусия (Дортмунд) – Реал (Мадрид)
6 ноември, 21:45 часа
Манчестър Сити – Аякс
Реал (Мадрид) – Борусия (Дортмунд)
21 ноември, 21:45 часа
Аякс – Борусия (Дортмунд)
Манчестър Сити – Реал (Мадрид)
4 декември, 21:45 часа
Борусия (Дортмунд) – Манчестър Сити
Реал (Мадрид) – Аякс

ГРУПА “Е”
Класиране
1. Шахтьор (Донецк, Украйна) 1 1 0 0 2:0 3
2. Ювентус (Италия) 1 0 1 0 2:2 1
3. Челси (Англия) 1 0 1 0 2:2 1
4. Нордселанд (Дания) 1 0 0 1 0:2 0

Резултати/Програма на мачовете от група "E"
19 септември, 21:45 часа
Шахтьор (Донецк) – Норселанд 2:0
Челси - Ювентус 2:2
2 октомври, 21:45 часа
Ювентус – Шахтьор (Донецк)
Нордселанд – Челси
23 октомври, 21:45 часа
Нордселанд – Ювентус
Шахтьор (Донецк) – Челси
7 ноември, 21:45 часа
Ювентус – Нордселанд
Челси – Шахтьор (Донецк)
20 ноември, 21:45 часа
Нордселанд – Шахтьор (Донецк)
Ювентус – Челси
5 декември, 21:45 часа
Шахтьор (Донецк) – Ювентус
Челси – Нордселанд

ГРУПА “F”
Класиране
1. БАТЕ (Борисов, Беларус) 1 1 0 0 3:1
2. Байерн (Германия) 1 1 0 0 2:0 3
3. Лил (Франция) 1 0 0 1 1:3 0
4. Валенсия (Испания) 1 0 0 1 0:2 0

Резултати/Програма на мачовете от група "F"
19 септември, 21:45 часа
Лил – БАТЕ (Борисов) 1:3
Байерн – Валенсия 2:0
2 октомври, 21:45 часа
Валенсия – Лил
БАТЕ (Борисов) – Байерн
23 октомври, 21:45 часа
БАТЕ (Борисов) – Валенсия
Лил – Байерн
7 ноември, 21:45 часа
Валенсия – БАТЕ (Борисов)
Байерн – Лил
20 ноември, 21:45 часа
БАТЕ (Борисов) – Лил
Валенсия – Байерн
5 декември, 21:45 часа
Лил – Валенсия
Байерн – БАТЕ (Борисов)

ГРУПА “G”

Класиране
1. Барселона (Испания) 1 1 0 0 3:2 3
2. Бенфика (Португалия) 1 010 0:0 1
3. Селтик (Шотландия) 1 010 0:0 1
4. Спартак (Москва, Русия) 1 0 0 1 2:3 0

Резултати/Програма на мачовете от група "G"
19 септември, 21:45 часа
Барселона – Спартак (Москва) 3:2
Селтик – Валенсия 0:0
2 октомври, 19:00 часа
Спартак (Москва) – Селтик
21:45 часа
Бенфика – Барселона
23 октомври, 19:00 часа
Спартак (Москва) – Бенфика
21:45 часа
Барселона – Селтик
7 ноември, 21:45 часа
Бенфика – Спартак (Москва)
Селтик – Барселона
20 ноември, 19:00 часа
Спартак (Москва) – Барселона
21:45 часа
Бенфика – Селтик
5 декември, 21:45 часа
Барселона – Бенфика
Селтик – Спартак (Москва)

ГРУПА “H”

Класиране
1. ЧФР Клуж (Румъния) 1 1 0 0 2:0 3
2. Манчестър Юнайтед (Англия) 1 1 0 0 1:0 3
3. Галатасарай (Румъния) 1 0 0 1 0:1 0
4. Спортинг (Брага, Португалия) 1 0 0 1 0:2 0

Резултати/Програма на мачовете от група "H"
19 септември, 21:45 часа
Манчестър Юнайтед – Галатасарай 1:0
Спортинг (Брага) – ЧФР Клуж 0:2
2 октомври, 21:45 часа
ЧФР Клуж – Манчестър Юнайтед
Галатасарай – Спортинг (Брага)
23 октомври, 21:45 часа
Галатасарай – ЧФР Клуж
Манчестър Юнайтед – Спортинг (Брага)
7 ноември, 21:45 часа
ЧФР Клуж – Галатасарай
Спортинг (Брага) – Манчестър Юнайтед
20 ноември, 21:45 часа
Галатасарай – Манчестър Юнайтед
ЧФР Клуж – Спортинг (Брага)
5 декември, 21:45 часа
Манчестър Юнайтед – ЧФР Клуж
Спортинг (Брага) – Галатасарай

http://www.focus-sport.net

ВАШИТЕ ХОРОСКОПИ ЗА 2012 Г. НА ЧЕРНИЯ ВОДЕН ДРАКОН

 


Сходни връзки

Шампионска лига: Класиране и резултати от първите мачове във всички групи | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.24 секунди