изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-25 @ 13:54 EEST
"А" ФУТБОЛНА ГРУПА - РЕЗУЛТАТИ, КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА    
Спорт"А" ФУТБОЛНА ГРУПА - РЕЗУЛТАТИ, КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА


 

РЕЗУЛТАТИ - VII КРЪГ

 

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)            0:1

Локомотив (София) - Левски (София)               1:1

Локомотив (Пловдив) - Лудогорец (Разград)     2:5

Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)              5:0

Черно море (Варна) - Черноморец (Бургас)      1:1

ЦСКА (София) - Етър 1924 (В. Търново)             3:1

Миньор (Перник) - Ботев (Враца)       0:1

Берое (Ст. Загора) - Монтана 1921 (Монтана)    2:2

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 

 1. Лудогорец         7              7              0              0              18:4         21
 2. Левски               7              6              1              0              15:3         19
 3. Литекс               7              4              2              1              15:3         14
 4. Ботев (Пд)         7              4              1              2              11:6         13
 5. Славия               7              4              1              2              13:10       13 
 6. ЦСКА  7              3              2              2              11:5         11
 7. Берое 7              3              1              3              12:14       10
 8. Локо (Сф)          7              2              3              2              9:6           9
 9. Пирин (ГД)         7              3              0              4              5:10         9
10. Локо (Пд)          7              1              4              2              10:10       7
11. Монтана            7              2              1              4              10:13       7
12. Черноморец      7              1              3              3              5:7           6 
13. Черно море      7              1              3              3              3:11         6
14. Ботев (Вр)         7              2              0              5              3:16         6
15. Етър  7              1              0              6              4:15         3
16. Миньор             7              0              2              5              3:14         2
 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

 

5 октомври 2012 г., петък, 16:00 ч.

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

5 октомври 2012 г., петък, 18:00 ч.

Черноморец (Бургас) - Ботев (Враца)

Лудогорец 1945 (Разград) - Миньор (Перник) 

Левски (София) - Литекс (Ловеч)                   

6 октомври 2012 г., събота, 16:00 ч.

Етър 1924 (В. Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                      

Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)                      

Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)   

 


Сходни връзки

"А" ФУТБОЛНА ГРУПА - РЕЗУЛТАТИ, КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди