изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-18 @ 17:07 EET
МАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС - 4 ОКТОМВРИ    
СпортМАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС - 4 ОКТОМВРИ


18:00 часа: (Световно до 17 години за девойки в Баку – 1/4финал) Нигерия – Франция (Евроспорт БГ, British EuroSport / HD, EuroSport (france), EuroSport (international), EuroSport (nordic) / HD, EuroSport HD
19:00 часа: (Лига Европа, Група H) Нефтчи – Интер (Пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 1 (srb), AzTV, beIN Sport Max 6, Digi Sport 1 (rom), Nova Sports 3 (hellas), NTV Plus Futbol 2 / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sport TV2 / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport 7 Nigeria, SuperSport HD4 (za), Tring Sport / Jolly HD, Tring Sport 2)
19:00 часа: (Лига Европа, Група A) Анжи (Махачкала) – Йънг Бойс (Al Jazeera Sport +10, beIN Sport Max 9, NTV Plus HD Sport, RSI La 2 / HD, RTS Deux / HD, SF Zwei / HD, Smart Spor / HD, Sport Plus (russia), TRK Futbol+ / HD)
19:00 часа: (ШЛ, жени, 1/32-финали) Волфсбург (Гер) – Уния Рачиборж (Евроспорт БГ, British EuroSport / HD, EuroSport (germany) / HD, EuroSport (international), EuroSport (nordic) / HD)
19:00 часа: (Лига Европа, Група H) Рубин (Казан) – Партизан (Пряко в БЛИЦ, beIN Sport Max 7, Dolce Sport / HD, Idman TV, NTV (russia), NTV Plus Futbol / HD, RTS 2 (serbia))
20:00 часа: (Лига Европа, Група K) Розенборг – Байер (Леверкузен) (Al Jazeera Sport +9, beIN Sport Max 8, Canal 9 (norway), ESPN (uk only) / HD, Nova Sports 7 (hellas), Sky Sport 1 (germany), Sky Sport Extra HD (germany))
20:00 часа: (Лига Европа, Група J) Лацио – Марибор (Al Jazeera Sport +5, Al Jazeera Sport HD2, Arena Sport 3 / HD (cro), Arena Sport 4 (srb), beIN Sport Max 4, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 2 (rom), Nova Sports 1 (hellas) / HD, Sky Calcio 2 / HD, Sky Sport 3 (italy) / HD, Slovenia TV2, Smart Spor 2 / HD, Sport TV3, Tring Sport 3)
20:00 часа: (Лига Европа, Група J) Панатинайкос – Тотнъм (Пряко в БЛИЦ, bTV Action, 3e Ireland, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport +4, Al Jazeera Sport HD1, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb), beIN Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 2 (hun), Digi Sport 3 (rom), Dolce Sport 2, Eredivisie Live 2, ITV 4 / HD, Nelonen Pro 1, Sky Calcio 3 / HD, Sky Sport Extra (italy) / HD, Sport 1 HD (israel), Sport 2 (israel), Sport TV1 / HD, SuperSport 10 (exc SA), SuperSport 3 (za), SuperSport HD2 Africa, Tring Sport 1)
20:00 часа: (Лига Европа, Група K) Металист (Харков) – Рапид (Виена) (NTV Plus Sport, Soyuz, ORF Eins / HD, Sky Sport (austria), TRK Futbol (ukraine))
20:00 часа: (Лига Европа, Група L) Хановер – Леванте (Al Jazeera Sport +2, Arena Sport 2 (srb), Arena Sport 4 / HD (cro), C More Live (nor/swe) / HD, Cuatro, Digi Sport 1 (hun), GMG Football, Nova Sports 2 (hellas) / HD, NTV Plus Sport, Sky Sport 1 (germany), Sky Sport HD2 (germany), SuperSport 5 (za), SuperSport 5 Nigeria, Tring Sport 4)
20:00 часа: (Лига Европа, Група L) Хелзингборг – Твенте (Пряко в БЛИЦ, Ринг БГ, Al Jazeera Sport +6, RTL 7 / HD, TV4 Sport (swe))
20:00 часа: (Лига Европа, Група G) Базел – Генк (Canvas / HD, Club RTL, RSI La 2 / HD, RTS Deux / HD, SF Zwei / HD, Sport TV4, Eredivisie Live 4)
20:00 часа: (Лига Европа, Група I) Апоел (Кирят-Шмона) – Лион (beIN Sport 1 / HD, ESPN Dos, ESPN+, Sport 1 (israel)
20:00 часа: (Лига Европа, Група I) Спарта (Прага) – Атлетик (Билбао) (Arena Sport 1 / HD (cro), beIN Sport Max 3, ESPN Latin America, Fanda TV, GMG Sport 1, Sky Calcio 4 / HD, Sport 5 (israel) / HD)
20:00 часа: (Лига Европа, Група G) Видеотон – Спортинг (Лисабон) (beIN Sport Max 5, SIC / HD, Story 4, SuperSport MaXimo)
20:45 часа: (ШЛ, жени, 1/32-финал) Жувиси (Фр) – Цюрих (Швейц) (EuroSport (france))
22:05 часа: (Лига Европа, Група E) Моде – Щутгарт (Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 4 (srb), Canal 9 (norway), Sky Sport 1 (germany), Sky Sport HD2 (germany))
22:05 часа: (Лига Европа, Група C) М’гладбах – Фенербахче (Пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +9, Arena Sport 1 (srb), Arena Sport 3 / HD (cro), beIN Sport Max 3, Eredivisie Live 2, Idman TV , Kabel Eins (deutsch) / HD, Kabel Eins (suisse), Kabel Eins (österreich) / HD, Sky Sport 1 (germany), Sky Sport Extra HD (germany), Star (turkey) / HD, Vizion Plus)
22:05 часа: (Лига Европа, Група B) Академика – Апоел (Тел Авив) (Sport 1 (israel), Sport TV1 / HD)
22:05 часа: (Лига Европа, Група А) Ливърпул – Удинезе (Пряко в БЛИЦ, БНТ 1, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport +4, Al Jazeera Sport HD1, Arena Sport 3 (srb), AzTV, beIN Sport Max 5, C More Fotball (nor) / HD, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 1 (hun), Digi Sport 3 (rom), HRT 2, ITV 4 / HD, Nova Sports 2 (hellas) / HD, NTV Plus Futbol / HD, RTRS, Setanta Sports 1, Sky Sport 3 (italy) / HD, Sport 1 HD (israel), Sport 2 (israel), Sport TV4, SuperSport 10 (exc SA), SuperSport 3 (za), SuperSport HD2 Africa, Tring Sport / Jolly HD, Tring Sport 1, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe))
22:05 часа: (Лига Европа, Група D) Нюкасъл – Бордо (Ринг БГ, Al Jazeera Sport +6, Arena Sport 2 (srb), Arena Sport 4 / HD (cro), beIN Sport 2 / HD, C More Live (nor/swe) / HD, ESPN (uk only) / HD, GMG Sport 1, Nova Sport (czech) / HD, Nova Sports 7 (hellas), NTV Plus Futbol 2 / HD, Setanta Ireland, Sky Sport Extra (italy) / HD, SuperSport 5 (za), SuperSport 5 Nigeria, SuperSport HD4 (za), Tring Sport 4, Viasat Sport Baltic, W9, W9 Suisse)
22:05 часа: (Лига Европа, Група D) Брюж – Маритимо (beIN Sport Max 4, Club RTL, Sport TV2 / HD)
22:05 часа: (Лига Европа, Група E) Стяуа – ФК Копенхаген (Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 1 (rom), Dolce Sport / HD, Pro TV (romania) / HD)
22:05 часа: (Лига Европа, Група F) ПСВ Айндховен – Наполи (Пряко в БЛИЦ, bTV Action, Al Jazeera Sport +5, Al Jazeera Sport HD2, Arena Sport 1 / HD (cro), beIN Sport Max 7, Digi Sport 2 (hun), Dolce Sport 2, ESPN Dos, ESPN+, GMG Football, Italia 1, Nelonen Pro 2, Nova Sports 3 (hellas), NTV Plus HD Sport, NTV Plus Sport, RTL 7 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport 7 Nigeria, Tring Sport 2)
22:05 часа: (Лига Европа, Група C) Марсилия – АЕЛ (Лимасол) (Al Jazeera Sport +1, beIN Sport 1 / HD, Nova Sports 1 (hellas) / HD, Smart Spor / HD)
22:05 часа: (Лига Европа, Група F) АИК (Стокхолм) – Днепър (2+2, NTV Plus Sport, Soyuz, TV4 Sport (swe))
22:05 часа: (Лига Европа, Група B) Атлетико (Мадрид) – Виктория (Пилзен) (Al Jazeera Sport +2, beIN Sport Max 6, CT4 Sport / HD, ESPN Latin America, Smart Spor 2 / HD, Sport 5 (israel) / HD, Sport Plus (russia), Sport TV3, STV 2 [Dvojka] Slovakia, SuperSport MaXimo, Tring Sport 3)

http://www.blitz.bg

http://www.xn----8sbafg9clhjcp.bg

Линкове към всички еротични галерии на НДТ >>>





 


Сходни връзки

МАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС - 4 ОКТОМВРИ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 3.35 секунди