изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-26 @ 08:35 EEST
Гледайте Ел Класико, битката за Милано и още 5 мача с БЛИЦ днес    
СпортДаваме ви възможност да наблюдавате няколко дербита от европейските топ първенства

ФУТБОЛ
12:30часа: Динамо Москва – Анжи; Русия, Висша лига – пряко по Ринг.бг
13:00часа: Леванте – Валенсия; Испания, Примера дивисион – пряко по ТВ+ (Булсатком), Al Jazeera Sport +2, beIN Sport 1 / HD, C More Live (nor/swe) / HD , C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, ESPN Africa, Idman TV, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 1, SK Prime / HD, Sport 2 (cze/svk/hun), Sport TV2 / HD, SportKlub Premium HD, SuperSport 2 (alb) / HD, TRK Futbol (ukraine)
13:00часа: Хихон – Виляреал; Испания, Сегунда дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +9, Canal+ 1 (esp) / HD
13:15часа: Портимонензе – Бенфика Б; Португалия, Лига Хонра – пряко по Sport TV1 / HD
13:30часа: Аякс – Утрехт; Холандия, Ередивизи – пряко по Филм+ (Булсатком), A La Carte 2, Al Jazeera Sport +6, C More Fotboll (swe), C+ Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 1, Canal 9 (den) / HD, Eredivisie Live 1 HD, GMG Football, Samanyolu Haber, Setanta Africa, Sport.Ro / HD, SportKlub (cro/srb/slo), SuperSport 3 (alb) / HD
13:30часа: Рома – Аталанта; Италия, Серия А – пряко по A La Carte 1, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 3 / HD (cro), Arena Sport 4 (srb), C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 1 (rom), ESPN (uk/ie) / HD, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2, Sky Calcio 1 / HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport TV4, SuperSport 1 (alb) / HD, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe)
14:00часа: Силкеборг – Хорсенс; Дания, Супер лиген – пряко по TV2 Sport (den) / HD
14:00часа: Жалгирис – Екранас; Литва; А лига – пряко по Lietuvos rytas.tv
14:30часа: Ерцгебирге Ауе – Ян Рагенсбург; Германия, Втора Бундеслига – пряко по Sky Fusball Bundesliga
14:30часа: Инголщад –Кайзерслаутерн; Германия, Втора Бундеслига – пряко по FOG TV, Sky Fusball Bundesliga
14:30часа: Зандхаузен – Аален; Германия, Втора Бундеслига – пряко по Sky Fusball Bundesliga
14:45часа: Селтик – Хартс; Шотландия, Висша лига – пряко по A La Carte 5, Sky Sports 4 (uk/ie) / HD
14:45часа: Цюрих – Йънг Бойс; Швейцария, Супер лига – пряко по SportKlub+ (cro/srb/slo) / HD
14:45часа: Сион – Люцерн; Швейцария, Супер лига – пряко по TeleClub Sport 3 / HD
14:45часа: Рубин Казан – Амкар Перм; Русия, Висша лига – пряко по NTV Plus Nash Futbol
15:00часа: Брест – Бордо; Франция, Лига 1 – пряко по Аl Jazeera Sport +4, Al Jazeera Sport HD2, beIN Sport 1 / HD, Sport Italia 1
15:30часа: Саутхемптън – Фулъм; Англия, Висша лига – пряко по Нова спорт
15:30часа: Видзев Лодз – Погон Шчечин; Полша, Екстракласа – пряко по C+ Sport (Poland) / HD
15:30часа: Грьонинген – Фейенорд; Холандия, Ередивизи – пряко по Canal 9 (den) / HD, Eredivisie Live 1 HD, Sport.Ro / HD, Sportmanía, SuperSport 4 (alb) / HD
15:30часа: ПСВ Айндховен – НАК Бреда; Холандия, Ередивизи – пряко по Филм+ (Булсатком), Al Jazeera Sport +6, Eredivisie Live 2, Setanta Africa, Samanyolu Haber, Sport 1 (hun), Sport 2 (cze/svk/ukr)
15:30часа: Стандарт Лиеж – Андерлехт; Белгия, Джупилер Про лига – пряко по A La Carte 3, SK Prime / HD, Sport 1 Select HD (ned), SportKlub (hun)
15:30часа: Таврия – Ворскла; Украйна, Висша лига – пряко по Inter+ (Ukraine), TRK Futbol (Ukraine)
16:00часа: Рандерс – Мидтиланд; Дания, Супер лиген – пряко по Canal 8 Sport (den)
16:00часа: Сиена – Ювентус; Италия, Серия А – пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 3 (srb), Arena Sport 3 / HD (cro), C+ Fútbol (esp) / HD, Digi Sport 1 (rom), Idman TV, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2, Sky Calcio 1 / HD, Sport TV4, SportKlub (hungary), SuperSport 1 (alb) / HD, SuperSport Select, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe)
16:00часа: Tорино – Каляри; Италия, Серия А – пряко по Sky Calcio 4 / HD, Sky Sport 1 (Italy) / HD
16:00часа: Пескара – Лацио; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +9, Arena Sport 1 / HD (cro), Arena Sport 2 (srb), NTV Plus Sport, OTE Sport 3, Sky Calcio 2 / HD, SuperSport 3 (alb) / HD
16:00часа: Фиорентина – Болоня; Италия, Серия А – пряко по A La Carte 2, Al Jazeera Sport +10, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 4 (srb), Sky Calcio 3 / HD
16:00часа: Катания – Парма; Италия, Серия А – пряко по Sky Calcio 5 / HD
16:00часа: Спартак Златибор – Цървена звезда; Сърбия, Супер лига – пряко по Arena Sport 1 (srb)
16:00часа: Калмар – Юргорден; Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Live 2 (swe)
16:00часа: Мялби – Хелзингборг; Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Football (swe), C More Live 4 (swe)
16:00часа: АИК Стокхолм – Йефле; Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Sport HD (fin/swe)
16:00часа: Сивасспор – Бурсаспор; Турция, Супер лиг – пряко по LIG TV2 / HD
16:00часа: ПАС Янина – Паниониос; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas) / HD
16:15часа: Броншой – Виборг; Дания, Супер лиген – пряко по TV2 Sport (den) / HD
16:30часа: Борусия М – Айнтрахт Франкфурт; Германия, Първа Бундеслига – пряко по Евроспорт 2 България (Булсатком), A La Carte 4, C+ Multideporte 3, Dubai Sports 1, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), GMG Football, NTV Plus Sport On-Line, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport HD1 (germany), SuperSport 5 (alb), TRT Haber
17:00часа: Ливърпул – Стоук Сити; Англия, Висша лига – пряко по AD Sports HD4, C More Aitio (finland), C+ Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 1, Digi Sport (cze/svk), Digi Sport 2 (hun), Sky Calcio 9, Sport 1 (russia) / HD, Sport TV3, SportKlub (cro/srb/slo), SuperSport 7 (za), Tring Sport 2, TV2 PL HD2 (nor), Viasat Sport (swe)
17:00часа: Тотнъм – Астън Вила; Англия, Висша лига – пряко по AD Sports HD6, C+ Multideporte 2, Sport 1 Voetbal, Sport TV2 / HD, SportKlub Premium HD, SuperSport 5 (za), SuperSport 5 Nigeria, Tring Sport 3, TV2 PL HD3 (nor)
17:00часа: Щурм Грац – Аустрия Виена; Австрия, Бундеслига – пряко по FOG TV, ORF Eins / HD, Sky Sport (Austria)
17:00часа: Базел – Сервет; Швейцария, Супер лига – пряко по RSI La 2 / HD, RTS Deux / HD, SF Zwei / HD
17:00часа: Майорка – Гранада; Испания, Примера дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +2, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 1, Sport 1 (cze/svk), Sport 2 (hungary)
17:00часа: Спартак Москва – ЦСКА Москва; Русия, Висша лига – пряко по Ринг.бг
17:30часа: Твенте – АЗ Алкмаар; Холандия, Ередивизи – пряко по Филм+ (Булсатком), A La Carte 3, Al Jazeera Sport +6, Eredivisie Live 1 HD, Setanta Africa, Sport 2 (Ukraine), SportDigital.tv, Sportmania, SuperSport 4 (alb) / HD
17:30часа: Видеотон Фехервар – Ференцварош; Унгария, НБ 1 – пряко по Magyar 1 / HD
17:30часа: Днепър – Динамо Киев; Украйна, Висша лига – пряко по 2+2
18:00часа: Нюкасъл – Манчестър Юнайтед; Англия, Висша лига – пряко в БЛИЦ, Диема
18:00часа: Есберг – Копенхаген; Дания, Супер лиген – пряко по Canal 9 (den) / HD
18:00часа: Шльонск – Полония Варшава; Полша, Екстракласа – пряко по C+ Sport (Poland) / HD, Sports Tonight TV (498)
18:00часа: Лориен – Лион; Франция, Лига 1 – пряко по Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb), beIN Sport 1 / HD, C+ France / HD, C+ Weekend (poland) / HD, SportKlub (hungary), TV4 Sport Xtra HD (swe)
18:00часа: Партизан – Явор; Сърбия, Супер лига – пряко по Arena Sport 1 (srb)
18:00часа: Глория Бистрица – Пандури; Румъния, Лига 1 – пряко по Digi Sport 1 (rom)
18:00часа: Oмония Никозия – АПОЕЛ Никозия; Кипър, Първа дивизия – пряко по Lumiere TV1 (cyp)
18:00часа: Докса Катакопия – АЕП Пафос; Кипър, Първа дивизия – пряко по Cytavision Sports 1
18:15часа: Арис Солун – Платаниас; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas) / HD
18:15часа: Ксанти – Панатинайкос; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 2 (hellas) / HD
18:30часа: TПС Турку – ДжДжК Ювяскюла; Финландия, Вейкауслига – пряко по URHOtv
18:30часа: Хановер – Борусия Дортмунд; Германия, Първа Бундеслига – пряко в БЛИЦ, Евроспорт 2 България (Булсатком), A La Carte 1, C+ Fútbol (esp) / HD, Dubai Sports 2, ESPN (uk/ie) / HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), GMG Football, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport HD2 (germany), SuperSport 3 (alb) / HD, SuperSport 4 (za), TRT Haber
18:30часа: Щутгарт – Леверкузен; Германия, Първа Бундеслига – пряко по Dubai Sports 4, NTV Plus Sport On-Line, Sky Fusball Bundesliga, Sky Sport HD1 (Germany), TRK Futbol+ / HD
18:30часа: Брага – Олянензе; Португалия, Супер лига – пряко по Galatasaray TV, Sport TV1 / HD
18:30часа: Йоребро – Сундсвал; Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Live 2 (swe)
18:30часа: ГАИС Гьотеборг – Елфсборг; Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Live 4 (swe), C More Sport HD (fin/swe)
18:35часа: Марила Прибрам – Виктория Пилзен; Чехия, Гамбринус лига – пряко по Nova Sport (Czech) / HD
19:00часа: Хаугесунд – Фредрикстад; Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 Sport 2 (nor)
19:00часа: Согндал – Лилестрьом; Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 Sport 3 (nor)
19:00часа: Стабек – Тромсьо; Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 Sport 4 (nor)
19:00часа: Молде – Санднес Улф; Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 Sport (nor)
19:00часа: Фенербахче – Бешикташ; Турция, Супер лиг – пряко в БЛИЦ, LIG TV / HD, DigiTurk 3D
19:00часа: Брюж – Генк; Белгия, Джупилер Про лига – пряко по Sport 1 Voetbal, SportKlub (Poland)
19:00часа: Атлетик Билбао – Осасуна; Испания, Примера дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +9, C More Fotboll (swe), C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 3, SportKlub Premium HD, SportKlub+ (cro/srb/slo) / HD
19:00часа: Мерсин – Кайзериспор; Турция, Супер лига – пряко по LIG TV2 / HD
19:00часа: Адана Демирспор – Аданаспор; Турция, Лиг 1 – пряко по TRT Spor
19:15часа: Краснодар – Зенит; Русия, Висша лига – пряко по NTV Plus Nash Futbol
19:30часа: Рапид Виена – Магна; Австрия, Бундеслига – пряко по Sky Sport (autsria)
19:30часа: Металист Харков – Шахтьор Донецк; Украйна, Висша лига – пряко по 2+2
19:45часа: Шиофок – Дебрецен; Унгария, НБ 1 – пряко по Sport 1 (rom), Sport 2 (hun)
19:45часа: Енгелхолм – Бромапойкарна; Швеция, Суперетан – пряко по TV4 Sport (swe)
20:00часа: Брьондби – Олборг; Дания, Супер лиген – пряко по TV3+ (Denmark) / HD
20:00часа: Од Гренланд – Розенборг; Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 (Norway) / HD
20:00часа: Славен Копривница – Динамо Загреб; Хърватска, ХНЛ 1 – пряко по Arena Sport 1 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb)
20:00часа: Пумас – Монтерей; Мексико, Апертура – пряко по Al Jazeera Sport +6, Setanta Africa
20:30часа: Академика – Витория Гимараеш; Португалия, Супер лига – пряко по Sport TV2 / HD
20:30часа: Стяуа – ЧФР Клуж; Румъния, Лига 1 – пряко по Dolce Sport / HD
20:30часа: Олимпиакос – Астерас Триполис; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas)
20:50часа: Барселона – Реал Мадрид; Испания, Примера дивисион – пряко в БЛИЦ, ТВ+ (Булсатком), Al Jazeera Sport HD2, Al Jazeera Sport +2/+3, beIN Sport 1 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Live 3 (swe), C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C More Urheilu (finland), C+ Liga (esp) / HD, C+ Sport (poland) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 1 (rom), Idman TV, NTV Plus Futbol / HD, NTV Spor / HD, OTE Sport 1, Setanta Sports Euro Asia, SK Prime / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD, Sport 1 (cze/svk/hun), Sport 1 Select HD (ned), Sport TV4, SportKlub Premium HD, SuperSport 1 (alb) / HD, SuperSport 3 (za), SuperSport MaXimo, TRK Futbol (ukraine), LTV Sports 2 (cyp)
21:00часа: Белграно – Бока Хуниорс; Аржентина, Инисиал – пряко по Ринг.бг
21:45часа: Наполи – Удинезе; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +8, C+ Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 1, OTE Sport 3, Sky Calcio 2 / HD, Sport Plus (russia), SuperSport 3 (alb) / HD, SuperSport 3 (za)
21:45часа: Mилан – Интер; Италия, Серия А – пряко в БЛИЦ, Аl Jazeera Sport HD1/+1, Arena Sport 3 / HD (cro), Arena Sport 4 (srb), AzTV, beIN Sport 2 / HD, C More Aitio (finland), C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), ESPN (uk/ie) / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 2, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sport 1 Voetbal, Sport TV3, SportDigital.tv, SportKlub (hungary), SuperSport 2 (alb) / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport HD2 Africa, SuperSport Select, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe)
22:00часа: Марсилия – Пари СЖ; Франция, Лига 1 – пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb), C+ France / HD, C+ GOL (poland) / HD, Sport Italia 1, TV4 Sport (swe), Viasat Football (nor)
22:30часа: Aтлетико Мадрид – Малага; Испания, Испания, Примера дивисион – пряко по Филм+ (Булсатком), Al Jazeera Sport +9, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Weekend (poland) / HD, Canal+ 1 (esp) / HD, Idman TV, NTV Plus HD Sport, NTV Spor / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) / HD, Sport TV2 / HD, SportKlub Premium HD, SportKlub+ (cro/srb/slo) / HD, SuperSport 4 (alb) / HD, SuperSport 5 (za), Lumiere TV1
22:45часа: Порто – Спортинг Лисабон; Португалия, Супер лига – пряко по Al Jazeera Sport +7, Digi Sport 1 (hun), Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD, Sport TV1 / HD, SportKlub (cro/srb/slo)
23:15часа: Нюелс Олд Бойс – Велес; Аржентина, Инисиал – пряко по C+ Mulitideporte 2, GMG Football, Telekenal Futbol, TRK Futbol+ / HD
01:30часа: Ривър Плейт – Годой Крус; Аржентина, Инисиал – пряко по C+ Futbol (esp) / HD
02:00часа: Чивас – ФК Далас; САЩ, МЛС – пряко по Аl Jazeera Sport HD2/+5, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb), C More Fotball (nor) / HD, C More Sport HD (fin/swe), Canal 8 Sport (den), Setanta Africa, SportKlub (hun)
http://www.blitz.bg

http://www.xn----8sbafg9clhjcp.bg

Линкове към всички еротични галерии на НДТ >>>



 


Сходни връзки

Гледайте Ел Класико, битката за Милано и още 5 мача с БЛИЦ днес | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.59 секунди