изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-18 @ 14:47 EEST
АТАНАС ДИМОВ ПОДСИЛВА ОТБОРА НА СТЕФАН КАРАДЖА    
Спорт

 ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ



Бившият защитник на Добруджа Атанас Димов, който за последно игра в Германия, се присъедини към отбора на "Добруджански спортист" (Стефан Караджа). Той дори взе участие в срещата на тима със "Спортист" (Стефаново) от петия кръг на областното първенство, спечелена с 4:0 с голове на Радослав Монев, Стефан Коев, Димитър Хаджийски и Юлиян Ангелов-Марадоната. Играещият президент на клуба Камен Станчев сподели задоволството си, че в отбора вече има няколко футболисти с опит в професионалния футбол. Освен Атанас Димов екипа на "Добруджански спортист" носят още Стефан Коев, Дидо Господинов, Борислав Балчев. "С привличането на бивши играчи на Добруджа вдигаме нивото на отбора и все повече радваме феновете си с хубава игра. За нас не е толкова важно с колко гола ще спечелим даден мач. За нас е по-важно да се забавляваме на терена, да изпитваме радост от играта и, разбира се, да радваме феновете. Радващо е, че на домакинските ни мачове, които са на новото игрище с изкуствена настилка в Добрич, идват много зрители, за да ни подкрепят", каза още Камен Станчев.

.          

 

 

* ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

ЗАПАДНА ГРУПА - ПЕТИ КРЪГ

 

"Искра 41" (Бенковски) - "Устрем-Д" (Дончево)           0:4

"Вихър" (Жегларци) - "Орловец-2008" (Победа)          1:6

"Добруджанец" (Овчарово) - "Заря-2006" (Крушари)  0:1

"Христо Ботев" (Стожер) - "Сокол-2008" (Зърнево)    9:0

"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Спортист" (Стефаново)     4:0

"Стрела-2004" (Орляк) - "Рилци" (Добрич)      1:2

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 

1. "Орловец-2008"       5          5          0          0          37-5      15

2. "Хр. Ботев"  5          5          0          0          23-4      15

3. "Добр. спортист"     5          4          1          0          20-3      13

4. "Устрем-Д"   5          4          0          1          15-8      12

5. "Рилци"        5          3          1          1          7-3       10

6. "Заря-2006"  5          2          0          3          9-10      6

7. "Спортист"   5          2          0          3          8-17      6

8. "Вихър"        5          1          1          3          7-13      4

9. "Искра 41"    5          1          0          4          5-27      3

10. "Добруджанец"      5          0          1          4          4-13      1

11. "Сокол-2008"          5          0          1          4          6-20      1

12. "Стрела-2004"        5          0          1          4          3-21      1

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

13.10.2012 г., събота - 16:00 часа 

"Устрем-Д" (Дончево) - "Заря-2006" (Крушари)

"Орловец-2008" (Победа) - "Хр. Ботев" (Стожер)

"Искра 41" (Бенковски) - "Вихър" (Жегларци)

14.10.2012 г., неделя - 16:00 часа 

"Рилци" (Добрич) - "Добруджанец" (Овчарово)  

"Спортист" (Стефаново) - "Стрела-2004" (Орляк)

"Сокол-2008" (Зърнево) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)

 

ИЗТОЧНА ГРУПА - ПЕТИ КРЪГ

 

"Албена-97" (Оброчище) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)          1:2

"Устрем" (Дропла) - "Сокол-2012" (Соколово)            3:0

"Стражица-2012" (Стражица) - "Чиракман" (Селце)      0:2

"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Обединение" (Василево) 3:0

"Дружба" (Люляково) - "Олд хаус" (Каварна)  3:2

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Спортист-2011"       5          4          1          0          15-3      13

2. "Албена-97" 5          3          1          1          11-5      10

3. "Олд хаус"   5          3          0          2          16-12    9

4. "Устрем"      5          2          1          2          10-11    7

5. "Дружба"     5          2          1          2          6-11      7

6. Стражица-2012"       5          2          0          3          17-12    6

7. "Нефтяник-2010"      4          2          0          2          9-7       6

8. "Сокол-2012"           5          1          2          2          13-13    5

9. "Чиракман"  4          1          0          3          2-11      3

10. "Обединение"         5          1          0          4          2-16      3

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

13.10.2012 г., събота - 16:00 часа 

"Чиракман" (Селце) - "Дружба" (Люляково)

"Сокол-2012" (Соколово) - "Стражица-2012" (Стражица)

"Спортист-2011" (Г. Тошево) - "Устрем" (Дропла)

14.10.2012 г., неделя - 16:00 часа 

"Обединение" (Василево) - "Олд хаус" (Каварна)

"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Албена-97" (Оброчище)

 


Сходни връзки

АТАНАС ДИМОВ ПОДСИЛВА ОТБОРА НА СТЕФАН КАРАДЖА | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.96 секунди