изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-18 @ 06:16 EET
Всички световни квалификации - резултати и класиране    
Спорт Всички световни квалификации - резултати и класиране

ЗОНА ЕВРОПА

ГРУПА "А"
16 октомври
21:00 часа Хърватия - Уелс
21:30 часа Македония - Сърбия
21:45 часа Белгия - Шотландия

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Белгия 3 2 1 0 6 1 7
2.Хърватия 2 2 1 0 4 2 7
3.Сърбия 3 1 1 1 6 4 4
4.Уелс 3 1 0 2 3 9 3
5.Шотландия 3 0 2 1 2 3 2
6.Македония 3 1 2 2 4

Досегашни мачове:
Хърватия - Македония 1:0, Уелс - Белгия 0:2 (7 септември 2012 г.),  Шотландия - Сърбия 0:0 (8 септември 2012 г.), Шотландия - Македония 1:1, Сърбия - Уелс 6:1, Белгия - Хърватия 1:1 (11 септември), Сърбия - Белгия 0:3, Македония - Хърватия 1:2, Уелс - Шотландия 2:1(12 октомври)

ГРУПА "В"
16 октомври
21:00 часа,
Чехия - България
21:45 часа, Италия - Дания

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Италия 3 2 1 0 7 3 7
2.България 3 1 2 0 4 3 5
3.Чехия 2 1 1 0 3 1 4
4.Армения 3 1 0 2 2 4 3
5.Дания 2 0 2 0 1 1 2
6.Малта 3 0 0 3 1 6 0

Досегашни мачове
: Малта - Армения 0:1, България - Италия 2:2 (7 септември 2012 г.), Дания - Чехия 0:0 (8 септември 2012 г.),  България - Армения 1:0, Италия - Малта 2:0 (11 септември), Чехия - Малта 3:1, Армения - Италия 1:3, България - Дания 1:1 (12 октомври)


ГРУПА "С"
16 октомври
21:00 часа
Фарьорски острови - Ейре
21:35 часа Австрия - Казахстан
21:45 часа Германия - Швеция


КЛАСИРАНЕ
 
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Германия 3 3 0 0 11 2 9
2.Швеция 2 2 0 0 4 1 6
3.Ейре 2 1 1 3 7
4.Австрия 2 0 1 1 1 2 1
5.Казахстан 3 0 1 2 1 4 1
6.Фарьорски о-ви 2 0  0 2 1 5 0

Досегашни мачове:
Казахстан - Ирландия 1:2, Германия - Фарьорски о-ви 3:0 (7 септември 2012 г.), Швеция - Казахстан 2:0, Австрия - Германия 1:2 (11 септември), Казахстан - Австрия 0:0, Фарьорски острови - Швеция 1:2, Ейре - Германия 1:6 (12 октомври)

ГРУПА "D"
16 октомври
20:00 часа
Андора - Естония
21:00 часа Румъния - Холандия
21:30 часа Унгария - Турция


КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Холандия 3 3 0 0 9 1 9
2.Румъния 3 3 0 0 7 0 9
3.Унгария 3 2 0 1 7 4 6
4.Турция 3 1 0 2 3 3 3
5.Естония 3 0 0 3 0 6 0
6.Андора 3 0 0 3 0 12 0
Досегашни мачове: Естония - Румъния 0:2, Андора - Унгария 0:5, Холандия - Турция 2:0 (7 септември 2012 г.), Румъния - Андора 4:0, Унгария - Холандия 1:4, Турция - Естония 3:0 (11 септември), Турция - Румъния 0:1, Естония - Унгария 0:1, Холандия - Андора 3:0 (12 октомври)

ГРУПА "Е"
16 октомври
21:00 часа
Кипър - Норвегия
21:30 часа Исландия - Швейцария
21:45 часа Албания - Словения

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Швейцария 3 2 1 0 5 1 7
2.Исландия 3 2 0 1 4 2 6
3.Норвегия 3 1 1 1 3 4 4
4.Албания 3 2 4 5
5.Словения 3 1 0 2 3 5 3
6.Кипър 3 1 3 5 3

Досегашни мачове:
 Албания - Кипър 3:1, Словения - Швейцария 0:2, Исландия - Норвегия 2:0 (7 септември 2012 г.), Норвегия - Словения 2:1, Кипър - Исландия 1:0, Швейцария - Албания 2:0 (11 септември), Албания - Исландия 1:2, Швейцария - Норвегия 1:1, Словения - Кипър 2:1 (12 октомври)

ГРУПА "F"
16 октомври
18:00 часа Русия - Азербайджан
19:00 часа Израел - Люксембург
22:45 часа Португалия - Северна Ирландия

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Русия 3 3 0 0 7 0 9
2.Португалия 3 2 0 1 5 2 6
3.Израел 3 1 1 1 7 5 4
4.Люксембург 2 0 1 1 2 3 1
5.Сев.Ирландия 2 0 1 1 1 3 1
6.Азербайджан 2 0 1 1 1 4 1

Досегашни мачове:
 Русия - Северна Ирландия 2:0, Азербайджан - Израел 1:1, Люксембург - Португалия 1:2 (7 септември 2012 г.), 11 септември - Северна Ирландия - Люксембург 1:1, Израел - Русия 0:4, Португалия - Азербайджан 3:0 (11 септември), Русия - Португалия 1:0, Люксембург - Израел 0:6 (12 октомври)

ГРУПА "G"
16 октомври
20:00 часа
Латвия - Лихтенщайн
21:00 часа Босна и Херцеговина - Литва
21:30 часа Словакия - Гърция



КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Босна и Херц. 3 2 1 0 12 2 7
2.Словакия 3 2 1 0 5 2 7
3.Гърция 3 2 1 0 4 1 7
4.Литва 3 1 1 1 3 3 4
5.Латвия 3 0 0 3 3 8 0
6.Лихтенщайн 3 0 0 3 1 12 0

Досегашни мачове
Лихтенщайн - Босна и Херцеговина 1:8, Литва - Словакия 1:1, Латвия - Гърция 1:2 (7 септември 2012 г.), Босна и Херцеговина - Латвия 4:1, Словакия - Лихтенщайн 2:0, Гърция - Литва 2:0 (11 септември), Лихтенщайн - Литва 0:2, Словакия - Латвия 2:1, Гърция - Босна и Херцеговина 0:0 (12 октомври)

ГРУПА "Н"
16 октомври
21:00 часа Украйна - Черна гора
21:30 часа Сан Марино - Молдова
22:00 часа Полша - Англия

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Англия 3 2 1 0 11 1 7
2.Черна гора 2 1 1 0 8 2 4
3.Полша 2 1 1 4
4.Украйна 2 0 2 0 1 1 2
5.Молдова 3 0 1 2 0 7 1
6.Сан Марино 1 0 0 1 0 6 0

Досегашни мачове:
 Черна гора - Полша 2:2, Молдова - Англия 0:5 (7 септември 2012 г.),  Англия - Украйна 1:1, Сан Марино - Черна гора 0:6, Полша - Молдова 2:0 (11 септември), Молдова - Украйна 0:0, Англия - Сан Марино 5:0 (12 октомври)

ГРУПА "I"
16 октомври
19:00 часа
Беларус - Грузия
22:00 часа Испания - Франция


КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Испания 2 2 0 0 5 0 6
2.Франция 2 2 0 0 4 6
3.Грузия 3 1 1 1 2 2 4
4.Финландия 2 0 1 1 1 2 1
5.Беларус 3 0 0 3 8 0

Досегашни мачове
Грузия - Беларус 1:0, Финландия - Франция 0:1 (7 септември 2012 г.),
Франция - Беларус 3:1, Грузия - Испания 0:1 (11 септември), Финландия - Грузия 1:1Беларус - Испания 0:4 (12 октомври)

ЗОНА ЮЖНА АМЕРИКА

16 октомври
23:00 часа Боливия - Уругвай
17 октомври
01:00 часа Парагвай - Перу
01:00 часа Венецуела - Еквадор
03:00 часа Чили - Аржентина
 
КЛАСИРАНЕ

Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Аржентина 8 5 2 1 18 6 17
2.Колумбия 8 5 1 2 14 6 16
3.Еквадор 8 5 1 2 11 8 16
4.Уругвай 8 3 3 2 15 14 12
5.Чили 8 4 0 4 13 16 12
6.Венецуела 8 3 2 3 7 8 11
7.Перу 8 2 2 4 10 14 8
8.Боливия 8 1 2 5 8 13 5
9.Парагвай 8 1 1 6 5 16 4

*Заб.: Бразилия е домакин на Световното първенство през 2014 година и не играе квалификации.

Досегашни мачове: 
Уругвай - Боливия 4:2 (7 октомври 2011 г.), Еквадор - Венецуела 2:0, Аржентина - Чили 4:1, Перу - Парагвай 2:0 (8 октомври 2011 г.), Боливия - Колумбия 1:2 (11 октомври 2011 г.), Чили - Перу 4:2, Парагвай - Уругвай 1:1, Венецуела - Аржентина 1:0 (12 октомври 2011 г.), Аржентина - Боливия 1:1 (11 ноември 2011 г.), Уругвай - Чили 4:0, Колумбия - Венецуела 1:1, Парагвай - Еквадор 2:1 (12 ноември 2011 г.), Еквадор - Перу 2:0, Колумбия - Аржентина 1:2 (15 ноември 2011 г.), Чили - Парагвай 2:0, Венецуела - Боливия 1:0 (16 ноември 2011 г.), Уругвай - Венецуела 1:1, Боливия - Чили 0:2 (2 юни 2012 г.), Аржентина - Еквадор 4:0 (3 юни 2012 г.), Перу - Колумбия 0:1 (4 юни 2012 г.), Боливия - Парагвай 3:1 (9 юни 2012 г.), Венецуела - Чили 0:2, Уругвай - Перу (10 юни 2012 г.), Еквадор - Колумбия 1:0 (11 юни 2012 г.), Колумбия - Уругвай 4:0, Еквадор - Боливия 1:0, Аржентина - Парагвай 3:1, Перу - Венецуела 2:1,  Чили - Колумбия 1:3, Уругвай - Еквадор 1:1, Парагвай - Венецуела 0:2, Перу - Аржентина 1:1 (11 септември), Боливия - Перу 1:1, Колумбия - Парагвай 2:0, Еквадор - Чили 3:1, Аржентина - Уругвай 3:0 (12 октомври)

ЗОНА АЗИЯ

16 октомври
15:25 часа,
Катар - Узбекистан
19:30 часа,
Иран - Корея

КЛАСИРАНЕ ГРУПА "А"

Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Южна Корея 3 2 1 0 9 3 7
2.Иран 3 1 1 1 1 1 4
3.Катар 3 1 1 1 2 4 4
4.Ливан 4 1 1 2 2 5 4
5.Узбекистан 3 0 2 1 3 4 2

Досегашни мачове: 
Узбекистан - Иран 0:1, Ливан - Катар 0:1 (3 юни 2012 г.), Ливан - Узбекистан 1:1, Катар - Южна Корея 1:4 (8 юни 2012 г.), Южна Корея - Ливан 3:0, Иран - Катар 0:0 (12 юни 2012 г.), 11 септември - Ливан - Иран 1:0, Узбекистан - Южна Корея 2:2, Йордания - Австралия 2:1, Япония - Ирак 1:0

16 октомври
16:00 часа,
Оман - Йордания
17:15 часа, Ирак - Австралия

КЛАСИРАНЕ ГРУПА "В"
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Япония 4 3 1 0 11 1 10
2.Йордания 3 1 1 1 3 8 4
3.Австралия 3 0 2 1 2 3 2
4.Ирак 3 0 2 1 2 3 2
5.Оман 3 0 2 1 1 4 2

Досегашни мачове:
 Япония - Оман 3:0, Йордания - Ирак 1:1 (3 юни 2012 г.), Япония - Йордания 6:0, Оман - Австралия 0:0 (8 юни 2012 г.), Австралия - Япония 1:1, Ирак - Оман 1:1 (12 юни 2012 г.)

ЗОНА СЕВЕРНА АМЕРИКА И КАРИБИ

ГРУПА "А"

17 октомври
02:15 часа Ямайка - Ангигуа и Барбуда
02:15 часа САЩ - Гватемала

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Гватемала 5 3 1 1 8 5 10
2.САЩ 5 3 1 1 8 5 10
3.Ямайка 5 2 1 2 5 5 7
4.Антигуа и Барбуда 5 0 1 4 3 9 1

Досегашни мачове:
САЩ - Антигуа и Барбуда 3:1, Ямайка - Гватемала 2:1 (9 юни 2012 г.), Антигуа и Барбуда - Ямайка 0:0, Гватемала - САЩ 1:1 (13 юни 2012 г.), Ямайка - САЩ 2:1, Гватемала - Антигуа и Барбуда 3:1 (8 септември 2012 г.), Антигуа и Барбуда - Гватемала 0:1, САЩ - Ямайка 1:0 (11 септември), Антигуа и Барбуда - САЩ 1:2, Гватемала - Ямайка 2:1 (13 октомври 2012 г.)

ГРУПА "В"
17 октомври
04:00 часа, Мексико - Салвадор
04:00 часа, Коста Рика - Гвиана


КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Мексико 5 5 0 0 13 2 15
2.Коста Рика 5 2 1 2 7 5 7
3.Салвадор 5 1 2 2 8 9 5
4.Гвиана 5 0 1 4 5 17 1

Досегашни мачове:
Мексико - Гвиана 3:1, Коста Рика - Салвадор 2:2 (9 юни 2012 г.), Гвиана - Коста Рика 0:4, Салвадор - Мексико 1:2 (13 юни 2012 г.), Салвадор - Гвиана 2:2, Коста Рика - Мексико 0:2 (8 септември 2012 г.), Мексико - Коста Рика 1:0, Гвиана - Салвадор  2:3 (12 септември 2012 г.) , Гвиана - Мексико 0:5, Салвадор - Коста Рика 0:1 (13 октомври 2012 г.)

ГРУПА "С"
16 октомври
23:00 часа, Куба - Панама
23:00 часа, Хондурас - Канада

КЛАСИРАНЕ
Отбор
М
П
Р
З
ГР
Точки
1.Панама 5 3 1 1 5 1 10
2.Канада 5 3 1 1 5 2 10
3.Хондурас 5 2 2 1 4 2 8
4.Куба 5 0 0 5 0 9

Досегашни мачове:
Куба - Канада 0:1 (8 юни 2012 г.), Хондурас - Панама 0:2 (9 юни 2012 г.), Канада - Хондурас 0:0, Панама - Куба 1:0 (13 юни 2012 г.), Куба - Хондурас 0:3 (7 септември 2012 г.), Канада - Панама 1:0 (8 септември 2012 г.), Хондурас - Куба 1:0, Панама - Канада 2:0 (11 септември 2012 г.), Канада - Куба 3:0, Панама - Хондурас 0:0 (13 октомври 2012 г.)
 
 


Сходни връзки

Всички световни квалификации - резултати и класиране | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.26 секунди