изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-19 @ 15:43 EET
ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ТЕНИСИСТИТЕ ОТ ГЕН. ТОШЕВО
СпортПърви етап на националния индивидуален турнир "Млад олимпиец" се проведе на 13 и 14 октомври в спортна зала в  Разград, съобщиха от община Генерал Тошево. Надпреварата е квалификация за определяне на трите отбора, директни участници от Северна България на Държавното отборно първенство до 12 години през 2013 г. Състезателките на Генерал Тошево Христина Хинева, Стела Чернева, Ели Митева и Никол Костадинова се представиха отлично, като сборът от техните резултати ги класира на първо място от трите отбора, които отиват на финал.

Най-добро класиране направи Никол Костадинова, която спечели сребърен медал и второ място в крайното класиране. Четирите състезателки преминаха без нито една загуба предварителните групи и влязоха в основна схема с прогресивно елиминиране.

В турнира взеха участие тридесет и пет състезателки от елитни клубове от Варна, Русе, Плевен, Свищов, Горна Оряховица, Роман, Две могили. Във втория етап на турнира "Млад олимпиец" продължават 16 момичета, които ще се срещнат с други 16 от Южна България в началото на ноември отново в Разград. НДТ