изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-17 @ 15:53 EET
Спортен ТВ понеделник    
Спорт Спортен ТВ понеделник


Тенис
12:00 часа, Жребий за Турнира на шампионките (БНТ)

Снукър
09:30 часа, Международна титла Китай (Евроспорт)
13:30 часа, Международна титла Китай (Евроспорт 2)

Футбол
17:00 часа, Mиовени – Рамику Вълчеа; Румъния, Серия Б2 – пряко по Digi Sport 3 (rom)
17:15 часа, ОФИ Крит – Панатинайкос; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas) / HD
18:20 часа, Динамо Будейовици – Виктория Пилзен; Чехия, Гамбринус Лига – пряко по CT4 Sport / HD
18:30 часа, Кот Д‘ Ивоар – Етиопия; жени, Купа на Африка – пряко по Eurosport 2 International
19:00 часа, Агия Напа – АЕЛ Лимасол; Кипър, Първа дивизия – пряко по Cytavision Sports 1 (Cyp)
19:00 часа, Ута Арад – Търгу Муреш; Румъния, Серия Б2 – пряко по Digi Sport 1 (rom)
19:20 часа, Асириска – Халмстад; Швеция, Суперетан – пряко по TV4 Sport (swe)
19:30 часа, Рух Хужов – Горник Забрзе; Полша, Екстракласа – пряко по Eвроспорт 2 България (Булсатком), C+ Sport (poland) / HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Sports Tonight TV (498)
19:30 часа, Арис Солун – Олимпиакос; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas) / HD
20:00 часа, Хорсенс – ФК Копенхаген; Дания, Супер лига – пряко по TV2 Sport (den) / HD
20:00 часа, Бран – Лилистрьом; Норвегия, Типелиге – пряко по TV2 Zebra (nor)
20:00 часа, Хамарби – Трелеборг; Швеция, Суперетан – пряко по C SPORTS online
20:00 часа, Ирони Кирият Шмона – Апоел Беер Шеева; Израел, Лига Ал – пряко по Sport 1 (israel), Sport 1 HD (israel)
20:00 часа, Фенербахче – Анталияспор; Турция, Супер лига – пряко по LIG TV / HD, Taraftar 204
20:00 часа, Кайзери Ерчиеспор – Болуспор; Турция, Лига 1 – пряко по TRT 3 Spor
20:05 часа, Елфсборг – Йефле; Швеция, Алсвенскан – пряко по C More Aitio (finland), C More Fotball (nor) / HD, C More Live 3 (swe), C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe)
21:00 часа, Алмере Сити – Веендам; Холандия, Първа дивизия – пряко по Eredivisie Live 1 HD
21:30 часа, Ланс – Клермон; Франция, Лига 2 – пряко по EuroSport (france), SportKlub (hungary)
21:30 часа, Виторул Констанца – Пандури; Румъния, Лига 1 – пряко по Digi Sport 1 (rom)
21:45 часа, Шефилд Юнайтед – Портсмут; Англия, Лига 1 – пряко по Al Jazeera Sport +5, Al Jazeera Sport HD2, Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD, TV2 Sport 2 (nor)
21:45 часа, Кремонезе – Реджиана; Италия, Лега Про 1А – пряко по RAI Sport 1
21:50 часа, Бейтар Йерусалим – Апоел Тел Авив; Израел, Лига Ал – пряко по IBA Channel 1 / HD, The Israeli Network
22:15 часа, Спортинг Лисабон – Академика; Португалия, Супер лига – пряко по Al Jazeera Sport +6, Sport 1 Select HD (ned), Sport TV África / HD, Sport TV1 / HD
22:30 часа, Валядолид – Реал Сосиедад; Испания, Примера дивисион – пряко по Филм+ Булсатком, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Setanta Sports Euro Asia, SuperSport 3 (za), SuperSport MaXimo./  http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

Спортен ТВ понеделник | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 3.48 секунди