изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-19 @ 04:45 EET
Мачовете по телевизията във вторник    
СпортМачовете по телевизията във вторник 30.10.2012

trud.bg

Гледайте футбол и Григор Димитров с БЛИЦ днес

ФУТБОЛ
19:00 часа (Франция, Купа на Лигата) Сошо – Сент Етиен - ТУК
20:00 часа (Купа на Германия) Брауншвайг – Фрайбург – ТУК
21:00 часа (Кралска купа на Испания) Ягостера – Валенсия – ТУК
21:30 часа (Купа на Германия) Ален – Борусия (Дортмунд) – ТУК
21:45 часа (Англия, Купа на Лигата) Рединг – Арсенал - ТУК
21:45 часа (Италия, Серия “А”) Палермо – Милан – ТУК
21:50 часа (Франция, Купа на Лигата) Лил – Тулуза – ТУК
23:00 часа (Кралска купа на Испания) Алавес – Барселона – ТУК
 
**********************
ТЕНИС
12:00 часа Турнир за мъже в Париж (Пряко в БЛИЦ, Филм +)
15:50 часа Турнир на шампионките в София: Роберта Винчи (Италия) - Даниела Хантухова (Словакия) (БНТ 2)
18:10 часа Турнир на шампионките в София: Цветана Пиронкова (България) - Цзе Джън (Китай) (БНТ 1)
20:00 часа Турнир на шампионките в София: Каролине Возняцки (Дания) - Сие Су-Уей (Тайван) (БНТ 2)
 
СНУКЪР
08:30 часа Турнир в Китай (Евроспорт 2 България)
09:33 часа Турнир в Китай (Евроспорт)
13:30 часа Турнир в Китай (Евроспорт, Евроспорт 2 България)
 
ФУТБОЛ
На 30 октомври
12:30 часа (Купа на Русия) Енисей – СКА Енергия (Russia 2 (Rossiya 2)
13:30 часа (Купа на Турция) Тепечикспор – Генчлербирлиги (A Haber / HD)
15:00 часа (Купа на Русия) Мордовия – Зенит (Russia 2 (Rossiya 2)
18:00 часа (Купа на Русия) Ростов – Спартак (Москва) (Russia 2 (Rossiya 2)
18:30 часа (Купа на Румъния) Астра (Гюргево) – Турну Северин (Sport.Ro / HD)
18:45 часа (Купа на Румъния) Брашов – Петролул (Плоещ) (Digi Sport 1 (rom)
19:00 часа (Франция, Купа на Лигата) Сошо – Сент Етиен (Пряко в БЛИЦ, France 4)
19:00 часа (Купа на Австрия) Щурм (Грац) – Вакер (Инсбрук) (ATV Austria)
19:00 часа (Италия, Серия “Б”) Тернана – Сасуоло (Al Jazeera Sport +1, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD)
19:45 часа (Купа на Холандия) Де Граафшап – Го Ахед Ийгълс (Eredivisie Live 1 HD)
20:00 часа (Купа на Германия) Берлинер АК 07 – Мюнхен 1860 (Sky Sport 1 (germany)
20:00 часа (Купа на Германия) Ворматия (Вормс) – Кьолн (Sky Sport 1 (germany)
20:00 часа (Купа на Германия) Пройсен (Мюнстер) – Аугсбург (Sky Sport 1 (germany)
20:00 часа (Купа на Германия) Брауншвайг – Фрайбург (Пряко в БЛИЦ, Sky Sport 1 (germany), Sport 1 (russia) / HD)
21:00 часа (Белгийско първенство) Андерлехт – Гент (Sport 1 Voetbal, SportKlub (poland), SportKlub+ (hr/rs/si) / HD, ~ BEL: Sporting Telenet HD1, ~ BEL: VOOfoot / HD)
21:00 часа (Испания, Кралска купа) Ягостера – Валенсия (Пряко в БЛИЦ, ТВ +, Al Jazeera Sport +7, C More Fotball (nor) / HD, C+ Liga (esp) / HD, OTE Sport 2, Sport 1 (israel), Sport 1 HD (israel), Sport TV1 / HD, ~ CYP: LTV Sports 1, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online, ~ USA: beIN Sport ñ)
21:30 часа (Купа на Германия) Хавелзе – Бохум (Sky Sport 1 (germany)
21:30 часа (Купа на Германия) Шалке 04 – Зандхаузен (Sky Sport 1 (germany), Sky Sport Extra HD (germany), TRK Futbol+ / HD)
21:30 часа (Купа на Германия) Ален – Борусия (Дортмунд) (Пряко в БЛИЦ, Нова Спорт, Al Jazeera Sport +9, Dolce Sport / HD, Nelonen Pro 1, NTV Spor / HD, Orange Sport (poland), Russia 2 (Rossiya 2), Sky Sport 1 (germany), Sky Sport HD2 (germany), Sport 1 (cze/svk), Sport 1 (hungary), Sport 1 (russia) / HD, Sport 2 (israel), Sport TV4, SuperSport 2 (alb) / HD, TV2 Sport (den) / HD, Viasat Football (swe), Viasat Football HD (swe), ~ CAN: Sportsnet World, ~ NED: Eredivisie Live 4, ~ USA: Univision Deportes)
21:30 часа (Купа на Германия) Майнц – Ерцгебирге (Ауе) (Sky Sport 1 (germany)
21:30 часа (Купа на Австрия) Вийнер Виктория – Ридъл (ORF Sport+)
21:30 часа (Купа на Румъния) Рапид (Букурещ) – Делта (Тулча) (Digi Sport 1 (rom)
21:45 часа (Англия, Купа на Лигата) Рединг – Арсенал (Пряко в БЛИЦ, Диема, 6’Eren (den) / HD, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport +5, Al Jazeera Sport HD2, Arena Sport 1 / HD (cro), Irib Varzesh, Sky Sports 2 (uk/ie) / 2HD, Slovak Sport TV, SuperSport 7 (za), SuperSport HD (za), ~ AUS: Setanta Sports, ~ ISL: Stöd 2 Sport / HD, ~ NED: Eredivisie Live 3, ~ USA: beIN Sport 1)
21:45 часа (Италия, Серия “А”) Палермо – Милан (Пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport HD1, Arena Sport 3 / HD (cro), C More Urheilu (finland), C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Canal 9 (norway), Digi Sport 3 (rom), ESPN (uk/ie) / HD, Idman TV, Iran TV3, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1, OTE Sport HD, Setanta Sports Euro Asia, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport TV4, Sport+ (france), SportDigital.tv, SportKlub (hungary), SuperSport 1 (alb) / HD, TRK Futbol (ukraine), TRT 3 Spor, TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ BEL: Sporting Telenet HD2, ~ CYP: Cytavision Sports 1, ~ FIN: C More Urheilu HD, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Кротоне – Верона (Sky Calcio 3 / HD)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Виртус Ланшано – Ливорно (Sky Calcio 4 / HD)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Про Верчели – Специя (Sky Calcio 5 / HD)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Варезе – Виченца (Sky Calcio 7 / HD)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Асколи – Новара (Sky Calcio 8 / HD)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Читадела – Бреша (Sky Calcio 9)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Бари – Емполи (Sky Calcio 10)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Юве Стабия – Реджина (Sky Calcio 11)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Чезена – Гросето (Sky Calcio 12)
21:45 часа (Италия, Серия “Б”) Модена – Падова (Al Jazeera Sport +6, Sky Calcio 6 / HD)
21:45 часа (Купа на Холандия) Грьонинген – АДО Ден Хааг (Eredivisie Live 1 HD, Eredivisie Live 2)
21:50 часа (Франция, Купа на Лигата) Лил – Тулуза (Пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +4, France 4)
23:00 часа (Испания, Кралска купа) Алавес – Барселона (Пряко в БЛИЦ, ТВ +, Al Jazeera Sport +2, AzTV, C More Fotball (nor) / HD, Digi Sport (cze/svk), Digi Sport 1 (hun), Digi Sport 2 (rom), OTE Sport 2, Sport 1 (israel), Sport 1 HD (israel), Sport TV1 / HD, ~ CYP: Lumiere TV, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online, ~ USA: beIN Sport ñ)
 
На 31 октомври
01:00 часа (Бразилия, Серия “Б”) Гояс – Ипатинга (PFC International)
01:50 часа (Копа Судамерикана) Гремио (Бр) – Милионариос (Кол) (~ USA: Fox Deportes)

 

 


Сходни връзки

Мачовете по телевизията във вторник | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.56 секунди