изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-17 @ 06:32 EET
СПОРТНА ТВ СЪБОТА    
Спорт СПОРТНА ТВ СЪБОТА


Ски-алпийски дисциплини
10:50часа: Световна купа Леви – Евроспорт
13:45часа: Световна купа Леви – Евроспорт

Фигурно пързаляне
12:00 часа: Гран При Купа на Русия – Евроспорт
13:30 часа: Гран При Купа на Русия – Евроспорт 2 Булсатком
17:25 часа: Гран При Купа на Русия – Евроспорт

Бойни спортове
22:00 часа: "Суперкомбат" - Евроспорт

БОКС
23:15 часа: Владимир Кличко - Мариуш Вах – Пряко в БЛИЦ, ФИЛМ+ Булсатком

Сноуборд
20:30 часа: FIS Световна купа Антверп - Евроспорт 2 Булсатком

Американски футбол
22:30 часа: Илинойс - Минесота - Евроспорт 2 Булсатком

ФУТБОЛ
12:30 часа: Черно море - ЦСКА - ТВ+ Булсатком
12:30 часа: Улсан Хюндай - Ал Ахли Джеда - Al Jazeera Sport 1, Al Jazeera Sport +7, Al Jazeera Sport Global
14:00 часа: Падерборн - Кайзерслаутерн - Пряко в БЛИЦ, Sky Sport Info (Portal), Sky Bundesliga, Dubai Sports 1
14:00 часа: Инвърнес КТ - Хартс - bet365tv, Al Jazeera Sport +3, betfair, SportDigital.tv, Setanta Africa, A La Carte 1, ~ ESPN HD, OSN Show Sports 4
14:30 часа: Славия - Лудогорец - ТВ+ Булсатком
14:45 часа: Лестър - Нотингам Форест – Нова Спорт, Al Jazeera Sport +5, TV2 Sport 2 (Nor)
15:00 часа: Монако – Оксер - Al Jazeera Sport +4
16:00 часа: ФАР Рабат - Кенитра – Arryadia, Al Jazeera Sport Global
16:00 часа: Про Верчели - Модена - Sky Calcio 10
16:00 часа: Юве Стабия - Виртус Ланчано - Sky Calcio 9
16:00 часа: Металург Запорожие - Динамо Киев - Telekanal Futbol
16:00 часа: Кротоне - Емполи - Sky Calcio 11
16:00 часа: Тернана - Верона - Al Jazeera Sport +10
16:30 часа: Аугсбург - Борусия Дортмунд - Пряко в БЛИЦ, Sportmanía
16:30 часа: Фрайбург - Хамбургер - NTV+ Sport On-Line, YES Sport 1, Sky Sport Info (Portal), Sky Bundesliga, TRT 1, SuperSport 1 (DigitAlb), Digi Sport (HU), Dubai Sports 1, EuroSport 2 Nordic, Sportmanía, ~ C+ Deportes HD, C+ Fútbol, ~ Sky Sport HD (de)
16:30 часа: Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт – Пряко в БЛИЦ, Евроспорт 2 Булсатком, Sport TV2, Sky Calcio 1, Sport 1 (Ukr), Sky Sport Info (Portal), Sky Bundesliga, ~ Sport TV HD, EuroSport 2 Bundesliga, Digi Sport (RO), Digi Sport (HU), Orange Sport (Fra), Dubai Sports 1, EuroSport 2 Nordic, TRT 3, ~ Sky Calcio 1 HD, ~ C+ Deportes HD, C+ Fútbol
16:30 часа: “Левски” – “Ботев” (Враца) - БНТ 1
17:00 часа: Видад Казабланка - Дифа Хасани де Жадида - Al Jazeera Sport Global
17:00 часа: Хирона - Расинг Сантандер - Al Jazeera Sport +7
17:00 часа: Евертън - Съндърланд - Пряко в БЛИЦ, SportKlub (Croatia)
17:00 часа: Питърбъро - Кристъл Палас - Sky Sports 1 (uk), Euro Futbol, Al Jazeera Sport +3, Sport 2 (Hun), Al Jazeera Sport +5, SportKlub (Ser), SportKlub (Pol), SportKlub (Cro), SportKlub (Slo)
17:00 часа: Блекбърн - Бирмингам - Al Jazeera Sport +5, TV2 Sport 2 (Nor)
17:00 часа: Кардиф - Хъл Сити - SuperSport 2 (DigitAlb), SportKlub (Poland), Viasat Football (Nor)
17:00 часа: Арсенал - Фулъм – Пряко в БЛИЦ, Нова Спорт, BHT 1, Viasat Football (Swe), SuperSport Maximo, Idman TV, SportKlub (Slovenia), ENTV Algeria
17:00 часа: Райо Валекано - Селта - Al Jazeera Sport +2
18:00 часа: Лил - Брест - Al Jazeera Sport +4, Al Jazeera Sport +9, A La Carte 1
19:00 часа: Еспаньол - Осасуна - ТВ + Булсатком, Al Jazeera Sport +2
19:00 часа:Каляри - Катания - Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport +3, Setanta Sports 1, SportKlub (Hungary)
19:30 часа: Астън Вила - Манчестър Юнайтед – Пряко в БЛИЦ, Диема, Sky Sport 1 (Germany), Viasat Football (Swe), SuperSport Maximo, Idman TV, SportKlub (Slovenia), SportKlub (Croatia), Viasat Sport Baltic
19:30 часа: Рийд - Матерсбург - Sky Sport Info (Portal), Sky Sport 1 (Germany), SportKlub+ (Serbia), Premiere Austria, SportKlub+ (Hungary), Sky Sport Austria [SC]
19:45 часа: Валвийк - Утрехт - Eredivisie Live 1
20:15 часа: Суперспорт Юнайтед - Кайзер Чийфс - SABC 1
20:45 часа: Адо Ден Хааг - АЗ Алкмаар - Eredivisie Live 2
21:00 часа: Тулуза - Аячо - Al Jazeera Sport +4
21:00 часа: Сарагоса - Депортиво Ла Коруня - Пряко в БЛИЦ, ТВ + Булсатком, Al Jazeera Sport +5, Sport 2 (Cze/Svk)
21:00 часа: Лиерс - Беершот - SportKlub (Poland)
21:00 часа: Сент Етиен - Троа - Setanta Africa, Al Jazeera Sport +6
21:00 часа: Реймс - Евиан Тонон - Al Jazeera Sport +9
21:00 часа: Бастия - Валансиен - Setanta Sports 1, Al Jazeera Sport +8
21:45 часа: Пескара - Ювентус - Пряко в БЛИЦ, Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport +3, SportKlub (Hungary), Setanta Ireland, Idman TV, SportDigital.tv
21:45 часа: НЕК Ниймеген - Хераклес - Eredivisie Live 1, C+ Sport EXTRA
22:30 часа: Херес - Елче - Al Jazeera Sport +7
23:00 часа: Малага - Реал Сосиедад - Пряко в БЛИЦ, ТВ + Булсатком, Al Jazeera Sport +2, SuperSport Maximo, Al Jazeera Sport +5, Sport 2 (Cze/Svk), Taquilla 7
23:30 часа: Ботафого - Португеса ФК - PFC International, TV2 Sport (Nor), Sportmanía

http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

СПОРТНА ТВ СЪБОТА | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 5.68 секунди