изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-14 @ 17:49 EET
ТВ четвъртък    
Спорт ТВ четвъртък

ПЛУВАНЕ
17:30 часа
, Европейско първенство в малък басейн (Евроспорт)

ФУТБОЛ
19:00 часа, Нефтчи – Партизан; Лига Европа – пряко по AzTV, beIN Sport Max 5, RTS 1 (serbia) – 1/H, RTS 2 (serbia) – 2/H
19:00 часа, Анжи – Удинезе; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 3 (srb), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sport Max 3, Digi Sport 2 (rom), ESPN (uk only) / HD, Idman TV, Nova Sports 2 (hellas) / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, Sky Calcio 3 / HD, Sky Sport Extra (italy) / HD, Smart Spor / HD, Sport Plus (russia), SuperSport 5 (za), Tring Sport 4, TRK Futbol+ / HD
19:00 часа, Рубин – Интер; Лига Европа – пряко по Ринг БГ
20:00 часа, Хановер – Твенте; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +6, C More Live (nor/swe) / HD, Canal 8 Sport (den), ESPN (uk only) / HD, RTL 7 / HD, Sky Sport 1 (germany), Tring Sport 2
20:00 часа, Ирони Кирят Шмона – Атлетик Билбао; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +10, beIN Sport Max 6, Sky Calcio 4 / HD, Sport 1 (israel)
20:00 часа, Спарта Прага – Лион; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +9, Arena Sport 1 HD (cro), beIN Sport 1 / HD, CT Sport / HD
20:00 часа, Панатинайкос – Марибор; Лига Европа – пряко по ANT 1, beIN Sport Max 7, Slovenia TV2, Sport TV2 / HD
20:00 часа, Лацио – Тотнъм; Лига Европа – пряко по БиТиВи Екшън
20:00 часа, Розенборг – Рапид Виена; Лига Европа – пряко по beIN Sport Max 8, Canal 9 (norway), ORF Eins / HD, Sky Sport (austria)
20:00 часа, Металист Харков – Леверкузен; Лига Европа – пряко по ESPN+, NTV Plus Sport Soyuz, Sky Sport 1 (germany), TRK Futbol (ukraine)
20:00 часа, Хелзингборг – Леванте; Лига Европа – пряко по beIN Sport Max 9, TV4 Sport (swe)
20:00 часа, Видеотон – Генк; Лига Европа – пряко по Canvas / HD, Club RTL, Sport TV3
20:00 часа, Базел – Спортинг Лисабон; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +2, Arena Sport 2 (srb), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sport Max 10, Digi Sport 2 (hun), NTV Plus Tennis, RSI La 2 / HD, RTS Deux / HD, SF Zwei / HD, SIC / HD , SuperSport MaXimo
22:05 часа, Aтлетико Мадрид – Апоел Тел Авив; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +10, beIN Sport Max 4, Cuatro, Sport 1 (israel), Sport TV4, SuperSport 5 (za), Tring Sport 3
22:05 часа, Ливърпул – Йънг Бойс; Лига Европа – пряко по БНТ 1
22:05 часа, Марсилия – Фенербахче; Лига Европа – пряко по Ринг БГ
22:05 часа, Борусия Мьонхенгладбах – АЕЛ Лимасол; Лига Европа – пряко по beIN Sport Max 6, Kabel Eins (deutsch) / HD, Nova Sports 6 (hellas), Sky Sport 1 (germany), Smart Spor 2 / HD, Tring Sport 4
22:05 часа, Нюкасъл – Маритимо; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +2, Arena Sport 1 (srb), Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sport Max 7, C More Fotball (nor) / HD, ESPN (uk only) / HD, Setanta Ireland, Sport TV2 / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport HD4 (za), SuperSport MaXimo
22:05 часа, Брюж – Бордо; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +6, beIN Sport 2 / HD, Club RTL, NTV Plus Tennis
22:05 часа, Стяуа – Щутгарт; Лига Европа – пряко по Arena Sport 3 (srb), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sport Max 8, BHT 1, Digi Sport 1 (rom), Dolce Sport / HD, Pro TV (romania) / HD, Sky Sport 1 (germany), SuperSport 7 (za)
22:05 часа, Moлде – Копенхаген; Лига Европа – пряко по Canal 9 (den) / HD, Dolce Sport 2, MAX Norge
22:05 часа, ПСВ Айндховен – Днепър; Лига Европа – пряко по БиТиВи Екшън
22:05 часа, AИК Стокхолм – Наполи; Лига Европа – пряко по Al Jazeera Sport +1 , beIN Sport Max 10, Italia 1, NTV Plus Sport Soyuz, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sport 5 (israel) / HD, TV4 Sport (swe), Vizion Plus
22:05 часа, Aкадемика – Виктория Пилзен; Лига Европа – пряко по beIN Sport Max 5, Fanda TV, Sport TV1 / HD
00:15 часа, Универсидад Католика – Сао Пауло; Копа Сюдамерикана, полуфинал, първи мач – пряко по Premier Sports UK, Setanta Africa
02:45 часа, Tигре – Милионариос; Копа Сюдамерикана – пряко по Premier Sports UK, Setanta Africa, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD
03:00 часа, Клуб Америка – Толука; Мексико, Апертура, полуфинал, първи мач – пряко по Canal Estrellas / HD, Univision Deportes (USA)./БЛИЦ

http://www.blitz.bg

 


Сходни връзки

ТВ четвъртък | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.21 секунди