изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-23 @ 03:30 EEST
СПОРТНА ТВ събота с БЛИЦ    
Спорт

 СПОРТНА ТВ събота с БЛИЦ



ЗИМНИ СПОРТОВЕ
09:33 часа (Северна комбинация) СК в Куусамо (Евроспорт)
10:50 часа (Ски бягане) СК в Куусамо (Евроспорт)
11:30 часа (Шейни) СК в Кьонихзее (Евроспорт 2 България)
12:20 часа (Ски бягане) СК в Куусамо (Евроспорт)
12:45 часа (Шейни) СК в Кьонихзее (Евроспорт 2 България)
14:10 часа (Биатлон) СК в Йостерсунд (БНТ 2, Евроспорт)
15:45 часа (Ски скокове) СК в Куусамо (Евроспорт)
17:25 часа (Биатлон) СК в Йостерсунд (Евроспорт)
19:45 часа (Алпийски ски) СК за мъже в Бийвър Крийк (Евроспорт)
21:20 часа (Алпийски ски) СК за жени в Лейк Луис (Евроспорт)
ДРУГИ СПОРТОВЕ
13:30 часа (Снукър) Шампионат на Великобритания (Евроспорт 2 България)
21:30 часа (Снукър) Шампионат на Великобритания (Евроспорт 2 България)
23:15 часа (Конен спорт) Юропиън Мастърс в Паржи (Евроспорт)
ВОЛЕЙБОЛ
22:30 часа (Италия, Серия “А1”) Вибо Валентия - Верона (Ринг.БГ)
ФУТБОЛ
08:30 часа (Япония, Джей Лига) Висел Кобе – Санфрече Хирошима (Евроспорт 2 България, Al Jazeera Sport +10, British EuroSport 2, EuroSport 2 (france), EuroSport 2 (germany), EuroSport 2 (international), EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic)
08:30 часа (Япония, Джей Лига) Албирекс Нийгата – Консадоле Сапоро (~ JPN: J Sports 1)
08:30 часа (Япония, Джей Лига) Шимицу Ес-Пулс – Омия Ардия (~ JPN: J Sports 4)
11:30 часа (Русия, Премиер лига) Динамо (Москва) – Рубин (NTV Plus Nash Futbol)
13:30 часа (Украйна, Висша лига) Металург (Запорожие) – Металист (Харков) (SK Prime / HD, TRK Futbol (ukraine)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Ерцгебирге Ауе – Зандхаузен (Sky Fußball Bundesliga)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Санкт Паули – Кайзерслаутерн (Dubai Sports 2, OTE Sport 2, Sky Fußball Bundesliga)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Унион (Берлин) – Бохум (Sky Fußball Bundesliga)
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Алания – Локомотив (Москва) (NTV Plus Nash Futbol)
14:00 часа (Сърбия, Суперлига) Спартак Златибор – Партизан (Arena Sport 1 (serbia)
14:15 часа (Шотландия, ФА Къп) Рос Каунти – Инвърнес (BBC One (scotland), ~ AUS: Setanta Sports)
14:30 часа (Полша, Екстракласа) Погон – Подбескидзе (C+ Sport (poland) / HD, Polsat Sport Extra / HD)
14:45 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Челси (Диема, 6’Eren (den) / HD, AD Sports HD3, AD Sports HD5, Arryadia 2 (TNT), C+ GOL (poland) / HD, C+ Sport (france) / HD, Digi Sport (cze/svk), Digi Sport 1 (hun), Digi Sport 2 (rom), GMG Football, Idman TV, LIG TV3 / HD, MTV 3 Max Sport 1, Nova Sports 1 (hellas) / HD, Premier League TV / HD, Setanta Sports Eurasia, Sky Calcio 2 / HD, Sky Sport 1 (germany), Sky Sports 2 (uk/ie) / 2HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 (israel), Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 HD (israel), Sport 1 Select HD (ned), SportKlub (croatia), SportKlub (serbia) / HD, SportKlub (slovenia), SportKlub Premium / HD, SuperSport 10 (exc SA), SuperSport 3 (za), SuperSport HD3 (za), SuperSport MaXimo, Tring Jolly HD, Tring Sport 1, TRK Futbol+ / HD, TV2 PL HD1 (nor), TV2 Sport PL (den), Viasat Football (swe), Viasat Football HD (swe), Viasat Sport Baltic, ~ AUS: Fox Sports 1HD, ~ BEL: Sporting Telenet HD2, ~ BUL: Nova Sport Play, ~ CYP: LTV Premier HD, ~ CYP: Lumiere TV1, ~ DEN: ViaPlay, ~ ESP: GOL Stadium, ~ FIN: MTV 3 Max Premier HD, ~ FIN: MTV 3 Max Sport 1 / HD, ~ ISL: Stöd 2 Sport 2 / HD, ~ JPN: J Sports 2, ~ MLT: GO Sports 2, ~ NZL: Sky Sport 2 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: ESPN 2, ~ USA: ESPN 3 (player), ~ USA: ESPN Deportes)
15:00 часа (Унгарско първенство) Халадаш – Дьор ЕТО (Magyar 1 / HD)
15:00 часа (Англия, ФА Къп) Харогейт – Хейстингс (Nova Sport (czech) / HD, Sport 2 (hungary), SportKlub+ (hr/rs/si) / HD, ~ USA: Fox Soccer Plus)
15:00 часа (Франция, Лига 2) Дижон – Каен (Al Jazeera Sport +4, beIN Sport 1 / HD)
15:15 часа (Купа на Конфедерациите) Жребий в Сао Пауло (EuroSport (france), SABC 1, ~ USA: Univision Deportes )
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Ливорно – Гросето (Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 3 (italy) / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Модена – Новара (Sky Calcio 6 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Падова – Асколи (Sky Calcio 10)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Варезе – Тернана (Sky Calcio 7 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Емполи – Специя (Sky Calcio 9)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Бари – Сасуоло (Sky Calcio 5 / HD)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Карабюкспор – Елязъгспор (LIG TV / HD, Taraftar 204 / HD)
16:00 часа (Украйна, Висша лига) Металург (Донецк) – Днепър (Dolce Sport / HD, Inter+ (ukraine), Telekanal Futbol, TRK Futbol (ukraine), ~ CYP: Cytavision Sports 5)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Юве Стабия – Читадела (Sky Calcio 8 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Бреша – Верона (Sky Calcio 4 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “Б”) Виртус Ланшано – Чезена (Sky Calcio 11)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Фрайбург (Sky Fußball Bundesliga)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Нюрнберг (Dubai Sports 4, Foot+ 24/24, NTV Plus Sport On-Line, OTE Sport 2, Sky Fußball Bundesliga)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Гройтер Фюрт – Щутгарт (Sky Fußball Bundesliga)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Хановер (Dubai Sports 6, OTE Sport 3, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport Extra HD (germany)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Шалке 04 – Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2 България, beIN Sport 2 / HD, C+ Deportes 2 HD, C+ Liga Campeones / HD, Dubai Sports 1, EuroSport 2 (ne) / HD, uroSport 2 (nordic), NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1 , OTE Sport HD, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport HD2 (germany), Sport 1 Voetbal, Sport TV2 / HD, Sportmanía, SuperSport 1 (alb) / HD, TRT Haber, TRT HD, ~ BEL: Sporting Telenet HD1, ~ CAN: GOL TV, ~ MLT: Melita Sports 1 / HD, ~ USA: GOL TV)
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Волга – Терек (NTV Plus Nash Futbol, Sport Plus (russia)
16:45 часа (Полша, Екстракласа) Видзев (Лодз) – Корона (Килце) (C+ Sport (poland) / HD, Polsat Sport Extra / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Евертън (AD Sports HD3, AD Sports HD5, BHT 1, C+ Fútbol (esp) / HD, C+ GOL (poland) / HD, C+ Sport (france) / HD, Digi Sport (cze/svk), Digi Sport 2 (hun), Digi Sport 2 (rom), ENTV Algeria, ESPN Latin America, GMG Football, Idman TV, MTV 3 Max Sport 1, Premier League TV / HD, RTS 1 (senegal), Setanta Ireland (ROI only), Sky Calcio 2 / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport TV1 / HD, Sportsmax, SuperSport 10 (exc SA), SuperSport 3 (za), SuperSport HD3 (za), SuperSport MaXimo, TRK Futbol+ / HD, Viasat Football (swe), Viasat Football HD (swe), ~ AUS: Fox Sports 1HD, ~ BEL: Sporting Telenet HD2, ~ BUL: Nova Sport Play, ~ CYP: LTV Premier HD, ~ CYP: LTV Sports 1, ~ DEN: ViaPlay, ~ FIN: MTV 3 Max Premier HD, ~ FIN: MTV 3 Max Sport 1 / HD, ~ ISL: Stöd 2 Sport 2 / HD, ~ MLT: GO Sports 2, ~ NOR: TV2 PL HD2, ~ NZL: Sky Sport 2 / HD, ~ SRB: SportKlub 4, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Deportes, ~ USA: Fox Soccer Channel, ~ USA: Fox Soccer Plus)
17:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Малага (Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport HD2, C More Fotboll (swe), C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), NTV Plus Futbol 2 / HD, SK Prime / HD, SuperSport 3 (alb) / HD, ~ ESP: GOL T, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online, ~ USA: beIN Sport Español)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Кристъл Палас – Брайтън (Al Jazeera Sport +8, beIN Sport 1 / HD, Slovak Sport TV, TV2 Sport Xtra (nor)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Суонзи (6’Eren (den) / HD, AD Sports HD6, LIG TV3 / HD, SportKlub+ (hr/rs/si) / HD, SuperSport 7 (za), TV2 Sport PL (den), ~ BUL: Nova Sport Play, ~ CYP: Lumiere TV1, ~ DEN: ViaPlay, ~ ISL: Stöd 2 Sport 5, ~ MLT: GO Sports 3, ~ NED: Sport 1 Extra 1, ~ NOR: TV2 PL HD3, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Soccer 2GO, ~ USA: Fox Soccer Plus)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Бромич – Сток Сити (AD Sports HD8, ~ DEN: ViaPlay, ~ ESP: GOL Stadium, ~ ISL: Stöd 2 Sport 6, ~ MLT: GO Sports 7, ~ NOR: TV2sumo.no, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Soccer 2GO)
17:00 часа (Англия, Висша лига) КПР – Астън Вила (AD Sports HD9 [nga], ~ DEN: ViaPlay, ~ ESP: GOL Stadium, ~ MLT: GO Sports 6, ~ NOR: TV2sumo.no, ~ SRB: SportKlub 5, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Soccer 2GO)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Саутхемптън (AD Sports HD7, Setanta Sports Eurasia, SportKlub (croatia), SportKlub (serbia) / HD, TV2 PL HD1 (nor), Viasat Sport (swe) / HD, ~ CYP: LTV Sports 2, ~ DEN: ViaPlay, ~ ESP: GOL Stadium, ~ ISL: Stöd 2 Sport 3, ~ MLT: GO Sports 5, ~ NED: Sport 1 Extra 2, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Soccer 2GO)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Фулъм – Тотнъм (Диема, AD Sports HD4, SportKlub Premium / HD, SuperSport 5 (za), ~ BUL: Nova Sport Play, ~ CYP: LTV Sports HD, ~ DEN: ViaPlay, ~ FIN: MTV 3 Max Sport 2, ~ ISL: Stöd 2 Sport 4, ~ MLT: GO Sports 4, ~ NED: Sport 1 Tennis, ~ NOR: TV2sumo.no, ~ SRB: SportKlub 3, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Soccer 2GO)
17:00 часа (Австрия, Бундеслига) ВАК – Вакер Инсбрук (Sky Sport (austria)
17:00 часа (Унгарско първенство) Шиофок – Егри (Sport 2 (hungary)
17:00 часа (Унгарско първенство) МТК – Кечкемет (Sport 1 (hungary)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Шефилд Юнайтед - Портвейл (Al Jazeera Sport +5, Al Jazeera Sport HD1, Eredivisie Live 1 HD)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Краули – Челсфорд (Al Jazeera Sport +6)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Пристън – Джилингам (Nova Sport (czech) / HD)
17:00 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби (Тел Авив) – Бней Сахнин (Sport 1 (israel), Sport 1 HD (israel)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Ксанти – Астерас Триполис (Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Арис – Атромитос (Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD)
17:30 часа (Украйна, Висша лига) Карпати – Ворскла (1+1 International, 2+2 (ukraine)
18:00 часа (Дания, Суперлиген) Одензе – Есберг (TV2 Sport (den) / HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Олимпик (Лион) – Монпелие (Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia), C+ France / HD, C+ Weekend (poland) / HD, SportDigital.tv, TV5 Monde (maghreb), Viasat Football (nor) / HD, ~ USA: Univision Deportes)
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Брашов – Виторул (Констанца) (Digi Sport 1 (rom)
19:00 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Реал Сосиедад (ТВ +, Al Jazeera Sport +7, Al Jazeera Sport HD1, beIN Sport 2 / HD, C More Fotboll (swe), C+ Liga (esp) / HD, C+ Sport (poland) / HD, Canal 9 (den) / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 1, SK Prime / HD, Sport 5+ LIVE / HD, Sport TV2 / HD, SuperSport 4 (alb) / HD, TRK Futbol (ukraine), ~ CYP: LTV Sports 2, ~ CYP: LTV Sports HD, ~ ESP: GOL T, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Висла (Краков) – Гурник (Забже) (C+ Poland / HD)
19:00 часа (Унгарско първенство) Дьошдьор – Хонвед (Sport 1 (hungary)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Ордуспор – Бешикташ (LIG TV / HD, Taraftar 204 / HD)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Акхисар Беледие – Бурсаспор (LIG TV2 / HD, Taraftar 205 / HD)
19:00 часа (Купа на Португалия) Академика – Тузинензе (Sport TV1 / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кордоба – Херес (~ ESP: Marca TV)
19:00 часа (Италия, Серия “Б”) Про Верчели – Виченца (Al Jazeera Sport +10, Sky Calcio 3 / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Спортинг (Хихон) – Лас Палмас (~ ESP: TV Canaria)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Луго – Барселона Б (~ ESP: Esports 3)
19:20 часа (Англия, Чемпиъншип) Лестър – Дарби Каунти (Al Jazeera Sport +5, Sky Sports 2 (uk/ie) / 2HD, Slovak Sport TV, TV2 Sport Xtra (nor), ~ SRB: SportKlub 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Рединг – Манчестър Юнайтед (Нова Спорт, 6’Eren (den) / HD, AD Sports HD3, AD Sports HD5, Arryadia 2 (TNT), C+ Fútbol (esp) / HD, C+ GOL (poland) / HD, Digi Sport (cze/svk), Digi Sport 2 (hun), Digi Sport 3 (rom), ESPN (uk/ie) / HD, Foot+ 24/24, GMG Sport 1, Idman TV, LIG TV3 / HD, MTV 3 Max Sport 1, Nova Sports 1 (hellas) / HD, Premier League TV / HD, Russia 2 (Rossiya 2), Setanta Sports Eurasia, Sky Calcio 2 / HD, Sky Sport 1 (germany), Sky Sport Extra HD (germany), Sky Super Calcio / HD, Sport 1 Voetbal, Sport TV4, SportKlub (croatia), SportKlub (serbia) / HD, SportKlub Premium / HD, Sportsmax, SuperSport 10 (exc SA), SuperSport 3 (za), SuperSport HD3 (za), Tring Jolly HD, Tring Sport 1, TV2 PL HD1 (nor), TV2 Sport PL (den), Viasat Football (swe), Viasat Football HD (swe), Viasat Sport Baltic, ~ AUS: Fox Sports 1HD, ~ BUL: Nova Sport Play, ~ CYP: LTV Premier HD, ~ CYP: LTV Sports 1, ~ DEN: ViaPlay, ~ FIN: MTV 3 Max Premier HD, ~ FIN: MTV 3 Max Sport 1 / HD, ~ JPN: J Sports 4, ~ MLT: GO Sports 2, ~ NZL: Sky Sport 2 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport 3 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV, ~ SWE: ViaPlay, ~ USA: Fox Deportes, ~ USA: Fox Soccer Channel, ~ USA: Fox Soccer Plus)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2 България, C+ Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 1, C+ Sport (france) / HD, Dubai Sports 1, ESPN Atlantic, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), GMG Football, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 3, OTE Sport HD, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport HD1 (germany), Sport 1 HD (israel), Sport 1 Select HD (ned), Sport TV3, SuperSport 3 (alb) / HD, TRK Futbol+ / HD, TRT Haber, TRT HD, ~ AUS: Setanta Sports, ~ BEL: Sporting Telenet HD1, ~ CAN: GOL TV, ~ MLT: Melita Sports 1 / HD, ~ USA: GOL TV)
19:30 часа (Австрия, Бундеслига) Матерсбург – Адмира (Sky Sport 2 (germany), ~ SUI: TeleClub Sport PPV)
19:30 часа (Австрия, Бундеслига) Рапид (Виена) – Рийд (Sky Sport 2 (germany), Sky Sport HD2 (germany), ~ SUI: TeleClub Sport PPV)
19:30 часа (Авсрия, Бундеслига) Щурм – Вийнер Нойщад (FOG TV, Sky Sport 2 (germany), ~ SUI: TeleClub Sport PPV)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Олимпиакос – Платаниас (Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), Dolce Sport / HD, Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD)
19:30 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби (Нетаня) – Бейтар (Sport 1 (israel)
19:45 часа (Холандия, Ередивизи) Твенте – АДО Ден Хааг (Филм +, A La Carte 2, Eredivisie Live 1 HD, ESPN Latin America, Ma Chaîne Sport / HD, Polsat Sport News, SuperSport 5 (alb), TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ CYP: Cytavision Sports 3, ~ SRB: SportKlub 4, ~ USA: ESPN 3 (player), ~ USA: ESPN Deportes)
20:00 часа (Хърватско първенство) Славен – Осиек (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro)
20:00 часа (Сърбия, Суперлига) Цървена звезда – Войводина (Prva Srpska TV)
20:30 часа (Румъния, Лига 1) Газ Метан Медиш – ЧФР Клуж (Digi Sport 1 (rom)
20:45 часа (Швейцария, Суперлига) Люцерн – Лозана (~ SUI: TeleClub Sport PPV)
20:45 часа (Швейцария, Суперлига) Базел – Санкт Гален (~ SUI: TeleClub Sport PPV)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Фейенорд – Валвайк (C+ Deportes 2 HD, Eredivisie Live 2, Sportmanía, ~ CYP: Cytavision Sports 5)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Вилем II– Хееренвеен (~ NED: Eredivisie Live 3)
21:00 часа (Белгийско първенство) Андерлехт – Серкъл (Брюж) (A La Carte 1, SportKlub (poland), SportKlub+ (hr/rs/si) / HD, ~ BEL: Sporting Telenet HD2, ~ BEL: VOOfoot / HD, ~ NED: Sport 1 Extra 2)
21:00 часа (Белгийско първенство) Шарлероа – Кортрайк (~ BEL: Sporting Telenet 6, ~ BEL: VOOfoot 2)
21:00 часа (Белгийско първенство) Лиерс – Монс (~ BEL: Sporting Telenet 7, ~ BEL: VOOfoot 3)
21:00 часа (Белгийско първенство) Брюж – Мехелен (~ BEL: Sporting Telenet 3, ~ BEL: VOOfoot 4)
21:00 часа (Белгийско първенство) Льовен – Гент (~ BEL: Sporting Telenet 5, ~ BEL: VOOfoot 5)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Бастия (Al Jazeera Sport +7, beIN Sport Max 5, Setanta Africa)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Евиан – Нанси (Al Jazeera Sport +10, beIN Sport Max 4, TV2 Sport (den) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Валансиен – Реймс (Al Jazeera Sport +9, beIN Sport Max 6)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – ПСЖ (Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia), beIN Sport 2 / HD, Sport TV2 / HD, ~ MLT: GO Sports 1 / HD, ~ USA: Univision Deportes)
21:00 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Атлетик (Билбао) (ТВ +, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport HD2, beIN Sport Max 7, C More Fotboll (swe), C+ Liga (esp) / HD, C+ Liga Multi / HD, C+ Sport (poland) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 2 (rom), Idman TV, MTV 3 Max Sport 2, NTV Plus Futbol 2 / HD, NTV Spor / HD, OTE Sport 1, SK Prime / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport 2 (cze/svk), Sport 2 (hungary), Sport 5+ (israel), Sport TV1 / HD, SportKlub Premium / HD, SuperSport 2 (alb) / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport MaXimo, TRK Futbol (ukraine) ~ CYP: LTV Sports HD, ~ CYP: Lumiere TV1, ~ ESP: GOL T, ~ NED: Sport 1 Extra 1, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online, ~ USA: beIN Sport, ~ USA: beIN Sport Español)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Бордо – Сошо (Al Jazeera Sport +8, beIN Sport Max 3)
21:00 часа (Белгийско първенство) Зулте Варегем – Жерминал Беершот (~ BEL: Sporting Telenet 4)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Аякс – ПСВ Айндховен (Филм +, Al Jazeera Sport +6, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga Campeones / HD, С+ Multideporte 1, Eredivisie Live 1 HD, GMG Football, Ma Chaîne Sport / HD, Polsat Sport News, Samanyolu Haber, Sport 1 (cze/svk), Sport 1 (hungary), Sport 1 (israel), Sport 1 HD (israel), Sport TV3, SportKlub (croatia), SportKlub (serbia) / HD, SportKlub (slovenia), SuperSport 3 (alb) / HD, ~ AUS: Setanta Sports, ~ BEL: Sporting Telenet HD1, ~ CYP: Cytavision Sports 2, ~ NED: Eredivisie Live 4, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online, ~ USA: ESPN 3 (player), ~ USA: ESPN Deportes)
21:45 часа (Италия, Серия “А”) Ювентус – Торино (ТВ 7, Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport HD1, Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Canal 9 (norway), Digi Sport 3 (rom), ESPN (uk/ie) / HD, ESPN Atlantic, ESPN Latin America, ESPN+ , Foot+ 24/24, MTV 3 Max Sport 1, nSport / HD, NTV Plus HD Sport, OTE Sport 2, Setanta Ireland, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 Voetbal, Sport 2 (israel), Sport Plus (russia), Sport TV4, SportDigital.tv, SportKlub (hungary), SuperSport 1 (alb) / HD, SuperSport 3 (za), TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ CYP: Cytavision Sports 1, ~ ITA: Premium Calcio, ~ ITA: Premium Calcio HD, ~ MLT: GO Sports 2, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online)
23:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Атлетико (Мадрид) (ТВ +, 6’Eren (den) / HD, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport HD2, beIN Sport 1 / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ GOL (poland) / HD, Canal+ 1 (esp) / HD, Digi Sport 1 (rom), Idman TV, MAX Norge, MTV 3 Max Sport 2, NTV Plus Futbol / HD, NTV Spor / HD, OTE Sport 1, Setanta Sports Eurasia, SK Prime / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport 2 (cze/svk), Sport 2 (hungary), Sport 5 (israel) / HD, Sport TV1 / HD, SportKlub Premium / HD, SuperSport 2 (alb) / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport MaXimo, TRK Futbol (ukraine), ~ CYP: LTV Sports 2, ~ CYP: LTV Sports HD, ~ NOR: C SPORTS online, ~ SWE: C SPORTS online)
23:30 часа (Бразилия, Серия “А”) Сантос – Палмейрас (PFC International)
23:55 часа (САЩ, МЛС) Лос Анджелис Галакси – Хюстън Динамо (Al Jazeera Sport +5, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), C More Fotboll (swe), Canal 8 Sport (den), ESPN (uk/ie) / HD, ESPN Atlantic, ESPN Israel, ESPN Latin America, ESPN Pacrim, MTV 3 Max Sport 1, OTE Sport 2, OTE Sport HD, Setanta Africa, Sport 1 Select HD (ned), SportDigital.tv, ~ BEL: Sporting Telenet HD1, ~ CAN: RDS, ~ CAN: TSN, ~ CYP: Cytavision Sports 2, ~ NED: Sport 1 Extra 1, ~ USA: ESPN, ~ USA: ESPN 3 (player), ~ USA: TeleFutura)
 


Сходни връзки

СПОРТНА ТВ събота с БЛИЦ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди