изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-19 @ 15:14 EET
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС    
Спорт Гледайте дербитa на Англия и Гърция с БЛИЦ. Благой Георгиев извежда Терек в битка с Динамо (Москва)

Ски-алпийски дисциплини
10:15 часа: Световна купа Вал д`Изер - пряко в БЛИЦ, Евроспорт
11:30 часа: Световна купа Сен Мориц - пряко в БЛИЦ, Евроспорт
13:15 часа: Световна купа Вал д`Изер - пряко в БЛИЦ, Евроспорт 2 Булсатком
15:00 часа: Световна купа Сен Мориц - пряко в БЛИЦ, Евроспорт 2 Булсатком


Биатлон
12:15 часа: Световна купа Хохфилцен - пряко в БЛИЦ, БНТ 2, Евроспорт
15:45 часа: Световна купа Хохфилцен -пряко в БЛИЦ, Евроспорт

Тенис
10:00 часа:
Финал на турнира "Д-р Тодор Тодоров" - БНТ

Ски-скокове
10:30 часа: Световна купа Сочи - Евроспорт 2 Булсатком
13:45 часа: Световна купа Сочи - Евроспорт


Снукър
17:00 часа: UK шампионат Йорк - Евроспорт
22:00 часа: UK шампионат Йорк - Евроспорт


Кърлинг
19:15 часа: Европейско първенство: Швеция - Германия – Евроспорт


Спускане с шейни
12:30 часа: Световна купа Алтенберг - Евроспорт 2 Булсатком
14:15 часа: Световна купа Алтенберг - Евроспорт 2 Булсатком

Футбол
09:30 часа: Улсан – Монтерей; Световно клубно първенство – пряко по Al Jazeera Sport +8, Sport 1 (israel), Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 HD (israel), Sport TV1 / HD, SuperSport 3 (za), SuperSport HD (za), SuperSport MaXimo, TVP Sport
11:30
часа: Терек Грозни – Динамо Москва; Русия, Висша лига – пряко в БЛИЦ, NTV (Russia), NTV Plus Nash Futbol, Sport Plus (russia)
12:30
часа: Санфрече/Оукланд – Ал Ахли; Световно клубно първенство – пряко по Sport 1 (israel), Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 HD (israel), Sport TV2 / HD, SuperSport 3 (za), SuperSport MaXimo, TVP Sport
13:00
часа: Леванте – Майорка; Испания, Примера дивисион – пряко по ТВ+ (Булсатком), Al Jazeera Sport +2, beIN Sport 1 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 1 (rom), NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1 / HD, Setanta Sports Eurasia, SK Prime / HD, TRK Futbol (ukraine)
13:00
часа: Кордоба – Спортинг Гижон; Испания, Сегунда дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +6, Canal+ 1 (esp) / HD, Sport 2 (cze/svk), Sport 2 (hungary), SportKlub (croatia), SportKlub (serbia) / HD
13:00
часа: Интер Баку – АЗАЛ Баку; Азербайджан, Национална лига – пряко по Idman TV
13:15
часа: Атлетико КП – Беленензеш; Азербайджан, Национална лига – пряко по Sport TV1 / HD
13:30
часа: Хееренвеен – Рода; Холандия, Ередивизие – пряко по Eredivisie Live 1 HD, TV4 Sport Xtra HD (swe)
13:30
часа: ЦСКА – Локомотив (София); България, А група – пряко по БНТ 1, БНТ Свят
13:30
часа: Читадела – Варезе; Италия, Серия Б – пряко по Аl Jazeera Sport +10, Sky Calcio 6 / HD, SuperSport 5 (alb)
14:00
часа: ЦСКА Москва – Мордовия; Русия, Висша лига – пряко по NTV Plus Nash Futbol
14:00
часа: Малайзия – Тайланд; Приятелски мач, Сузуки къп – пряко по ESPN (hkg, ina, sin, tha, vie), Star Sports (cam, mas, mya, phi)
14:30
часа: Енерги Котбус – Инглощад; Германия, Втора бундеслига – пряко по Sky Fusball Bundesliga, Sport Plus (russia)
14:30
часа: Ян Регенсбург – Мюнхен 1860; Германия, Втора бундеслига – пряко по OTE Sport 4, Sky Fusball Bundesliga
14:30
часа: Санкт Паули – Ерцгебирге Ауе; Германия, Втора бундеслига – пряко по Sky Fusball Bundesliga
14:45
часа: Дънди – Дънди Юнайтед; Шотландия, Висша лига – пряко по ONE Sport (israel), Sky Sports 4 (uk/ie) / 4HD
15:00
часа: Хорсенс – Мидтиланд; Дания, Супер лига – пряко по Canal 8 Sport (den)
15:00
часа: Реймс – Бордо; Франция, Лига 1 – пряко по Al Jazeera Sport +4, beIN Sport 1 / HD, TV4 Sport (swe)
15:00
часа: Платаниас – Верия; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD
15:30
часа: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед; Англия, Висша лига – пряко в БЛИЦ, Диема
15:30
часа: Подбешкидзе – Видзев Лодз; Полша, Екстракласа – пряко по C+ Sport (poland) / HD, Polsat Sport Extra / HD
15:30
часа: НАК Бреда – Фейенорд; Холандия, Ередивизие – пряко по Филм+ (Булсатком), Al Jazeera Sport +6, C More Fotboll (swe), C More Live (nor/swe) / HD, C+ Multideporte 1, Eredivisie Live 1 HD, Polsat Sport News, Setanta Africa, Sport 1 (ukraine), Sport.Ro / HD, SportDigital.tv, SuperSport 5 (alb)
15:30
часа: ВВВ Венло – Витес; Холандия, Ередивизие – пряко по Eredivisie Live 2
15:30
часа: Жерминал Беершот – Брюж; Белгия, Джупилер Про Лига – пряко по SK Prime / HD, VOOfoot / HD (bel)
15:30
часа: Мамелъди Съндаунс – Блек Леопардс; ЮАР, Висша лига – пряко по SuperSport 4 (za)
16:00
часа: Палермо – Ювентус; Италия, Серия А – пряко в БЛИЦ, Аl Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport HD1, Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), beIN Sport 2 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Digi Sport 2 (rom), ESPN (uk/ie) / HD, Foot+ 24/24, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1 / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sport 1 Voetbal, Sport TV4, SportKlub (hungary), SuperSport 1 (alb) / HD, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe)
16:00
часа: Пескара – Дженоа; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +9, OTE Sport 3, Sky Calcio 4 / HD
16:00
часа: Торино – Милан; Италия, Серия А – пряко в БЛИЦ, bbt, Аl Jazeera Sport +2, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 HD (cro), C More Fotball (nor) / HD, C+ Multideporte 2, Digi Sport 3 (rom), nSport / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 2 / HD, Sky Calcio 2 / HD, SuperSport 3 (alb) / HD, SuperSport 5 (za), TRT 3 Spor
16:00
часа: Сиена – Катания; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +10, Sky Calcio 5 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD
16:00
часа: Каляри – Киево; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +5, Sky Calcio 3 / HD
16:00
часа: Трабзонспор – Кайзериспор; Турция, Супер лига – пряко по LIG TV / HD, Taraftar 204 / HD
16:00
часа: Чабаб Риф Хосейма – Кенитра; Мароко, Ботола Про Лига – пряко по Arryadia
16:00
часа: Страсбург – Седан; Купа на Франция – пряко по France 3 Alsace
16:25
часа: Иран – Саудитска Арабия; Купа на Западна Азия – пряко по Al Jazeera Sport 1, Al Jazeera Sport Global
16:30
часа: Борусия Мюнхенгладбах – Майнц; Германия, Първа бундеслига – пряко по Eвроспорт 2 България (Булсатком), A La Carte 1, C+ Deportes 2 HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), NTV Plus Sport, OTE Sport 4, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport HD1 (germany), Sportmanía, SuperSport 4 (alb) / HD, TRT Haber, TRT HD
17:00
часа: Евертън – Тотнъм; Англия, Висша лига – пряко в БЛИЦ, [SC] Sport 2 (israel), AD Sports HD6, C+ Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 3, Digi Sport 2 (hun), MTV 3 Max Sport 2, Sport TV3, SportKlub+ (hr/rs/si) / HD, SuperSport 7 (za), Tring Sport 2, TV2 PL HD2 (nor), Viasat Sport (swe) / HD
17:00
часа: Рапид Виена – Вакер Инсбрук; Австрия, Бундеслига – пряко по ORF Eins / HD, Sky Sport (austria)
17:00
часа: Порто Б – Санта Клара; Португалия, Лига Хонра – пряко по Porto Canal
17:00
часа: Ароука – Бенфика Б; Португалия, Лига Хонра – пряко по Sport TV1 / HD
17:00
часа: Етникос Ахнас – Алки Ларнака; Кипър, Първа дивизия – пряко по Cytavision Sports 2 (cyp)
17:15
часа: Астерас Триполис – Арис Солун; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD
17:15
часа: Ксанти – Паниониос; Кипър, Първа дивизия – пряко по Nova Sports 3 (cyprus), Nova Sports 3 (hellas)
17:30
часа: ПСВ Айндховен – Твенте; Холандия, Ередивизие – пряко в БЛИЦ, Филм+ (Булсатком), [SC] Sport 2 (israel), A La Carte 2, Al Jazeera Sport +6, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Multideporte 1, Eredivisie Live 1 HD, Ma Chaîne Sport / HD, Polsat Sport Extra / HD, Setanta Africa, Sport 1 (hungary), Sport 2 (cze/svk), Sport 2 (ukraine), Sport.Ro / HD, SportDigital.tv, SportKlub Premium / HD, SuperSport 5 (alb)
18:00
часа: Олборг – Одензе; Дания, Супер лига – пряко по Canal 9 (den) / HD
18:00
часа: Уест Хем – Ливърпул; Англия, Висша лига – пряко по Нова спорт
18:00
часа: Атлетик Билбао – Селта Виго; Испания, Примера дивисион – пряко по Аl Jazeera Sport +9, beIN Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Fotboll (swe), C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1 / HD
18:00
часа: Короно Киелце – Лех Познан; Полша, Екстракласа – пряко в БЛИЦ, C+ Sport (poland) / HD, Sports Tonight TV (498)
18:00
часа: Марсилия – Лориен; Франция, Лига 1 – пряко по Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia), beIN Sport 1 / HD, C+ France / HD, C+ Weekend (poland) / HD, Digi Sport 3 (rom)
18:00
часа: ЧФР Клуж – Чехлаул; Румъниа, Лига 1 – пряко по Digi Sport 1 (rom)
18:00
часа: Виляреал – Алкоркон; Испания, Сегунда дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +5
18:00
часа: МАС Фес – Раджа Казабланка; Мароко, Ботола про лига – пряко по Arryadia
18:00
часа: Олимпиякос Никозия – АЕП Пафос; Кипър, Първа дивизия – пряко по Lumiere TV1 (cyp)
18:00
часа: АЕК Ларнака – Докса Катакопия; Кипър, Първа дивизия – пряко по Cytavision Sports 1 (cyp)
18:30
часа: Хановер – Леверкузен; Германия, Първа бундеслига – пряко по Евроспорт 2 България (Булсатком), C+ Fútbol (esp) / HD, ESPN (uk/ie) / HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Foot+ 24/24, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 2 / HD, Sky Fusball Bundesliga, Sky Sport HD1 (germany), Sport 1 Voetbal, SuperSport 1 (alb) / HD, SuperSport 5 (za), SuperSport HD4 (za), TRK Futbol+ / HD, TRT Haber, TRT HD
18:30
часа: Бахрейн – Йемен; Купа на Западна Азия – пряко по Al Jazeera Sport Global
19:00 часа: Генк – Лиерс; Белгия, Джупилер про лига – пряко по Sporting Telenet HD2 (bel), VOOfoot / HD (bel), Sport 1 Extra 1 (ned)
19:00
часа: Фенербахче – Истанбул ББ; Турция, Супер лига – пряко по LIG TV / HD,
Taraftar 204 / HD
19:00
часа: Акхисар Беледийе – Анталияспор; Турция, Супер лига – пряко по LIG TV2 / HD, Taraftar 205 / HD
19:00
часа: Кършияка – Кайзери Ерчиеспор; Турция, Първа лига – пряко по TRT 3 Spor
19:30
часа: Панатинайкос – Олимпиакос; Гърция, Супер лига – пряко в БЛИЦ, Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD
20:00
часа: ФК Копенхаген – Нордселанд; Дания, Супер лига – пряко по TV3+ (denmark) / HD
20:00 часа: Реал Мадрид Кастилия – Сантандер; Испания, Сегунда дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +9, Sport 2 (israel), SportKlub+ (hr/rs/si) / HD, Marca TV (esp)
20:00
часа: Атлетико Мадрид – Ла Коруня; Испания, Примера дивисион – пряко в БЛИЦ, ТВ+ (Булсатком), Al Jazeera Sport +2, beIN Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ GOL (poland) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Digi Sport 1 (rom), Idman TV, NTV Plus Futbol / HD, NTV Spor / HD, OTE Sport 1 / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD, Sport 1 (cze/svk), Sport 1 (hungary), Sport 1 Select HD (ned), Sport TV1 / HD, SportKlub (croatia), SportKlub (serbia) / HD, SportKlub Premium / HD, SuperSport 3 (alb) / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport MaXimo, TRK Futbol (ukraine)
20:00
часа: Осиек – Динамо Загреб; Хърватска, ХНЛ 1 – пряко по Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia)
20:00
часа: ЧСМС Яши – Динамо Букурещ; Румъния, Лига 1 – пряко по Antena 1 (romania), Dolce Sport / HD
20:15
часа: Апоел Тел Авив – Апоел Акко; Израел, Лига Ал – пряко по Sport 1 (israel), Sport 1 HD (israel)
21:00
часа: ВАК Казабланка – ВАФ Фес; Мароко, Ботола про лига – пряко по Arryadia
21:45
часа: Интер – Наполи; Италия, Серия А – пряко в БЛИЦ, ТВ7, Аl Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport HD1, Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), beIN Sport 1 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 2 (rom), ESPN (uk/ie) / HD, Idman TV, MTV 3 Max Sport 2, nSport / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 2 / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 Voetbal, Sport 2 (israel), Sport TV3, SportDigital.tv, SportKlub (hungary), SuperSport 1 (alb) / HD, SuperSport 3 (za), TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD (swe)
22:00
часа: Сент Етиен – Лион; Франция, Лига 1 – пряко по Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 2 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia), C+ France / HD, C+ GOL (poland) / HD, Digi Sport 3 (rom), Sport TV4, TV4 Sport (swe)
22:00
часа: Бетис – Барселона; Испания, Примера дивисион – пряко по ТВ+ (Булсатком), Филм+ HD (Булсатком), Al Jazeera Sport +2, AzTV, beIN Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Sport (poland) / HD, Canal 9 (den) / HD, Canal+ 1 (esp) / HD, Digi Sport 1 (rom), MTV 3 Max Sport 1, NTV Plus Futbol / HD, NTV Spor / HD, OTE Sport 1 / HD, Setanta Sports Eurasia, SK Prime / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) / 1HD, Sport 1 (cze/svk), Sport 1 (hungary), Sport 1 Select HD (ned), Sport TV2 / HD, SportKlub Premium / HD, SuperSport 2 (alb) / HD, SuperSport 7 (za) , SuperSport MaXimo, TRK Futbol (ukraine)
22:00
часа: Сан Мартин – Ривър Плейт; Аржентина, Примера дивисион – пряко по C+ Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 1
22:00
часа: Ланус – Сан Лоренцо; Аржентина, Примера дивисион – пряко по C+ Multideporte 2
22:15
часа: Витория Гимараеш – Олянензе; Португалия, Супер лига – пряко по Digi Sport 1 (hun), Sport TV África / HD, Sport TV1 / HD

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:15 часа: Световна купа Вал д`Изер – ТУК
11:30 часа: Световна купа Сен Мориц - ТУК
13:15 часа: Световна купа Вал д`Изер - ТУК
15:00 часа: Световна купа Сен Мориц - ТУК
12:15 часа: Световна купа по биатлон Хохфилцен - ТУК
15:45 часа: Световна купа по биатлон Хохфилцен - ТУК

ФУТБОЛ
11:30 часа: Терек Грозни – Динамо Москва; Русия, Висша лига - ТУК
15:30 часа: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед; Англия, Висша лига - ТУК
16:00 часа: Палермо – Ювентус; Италия, Серия А - ТУК
16:00 часа: Торино – Милан; Италия, Серия А - ТУК
17:00 часа: Евертън – Тотнъм; Англия, Висша лига - ТУК
17:30 часа: ПСВ Айндховен – Твенте; Холандия, Ередивизие - ТУК
18:00 часа: Короно Киелце – Лех Познан; Полша, Екстракласа - ТУК
19:30 часа: Панатинайкос – Олимпиакос; Гърция, Супер лига - ТУК
20:00 часа: Атлетико Мадрид – Ла Коруня; Испания, Примера дивисион - ТУК
21:45 часа: Интер – Наполи; Италия, Серия А - ТУК
22:00 часа: Бетис – Барселона; Испания, Примера дивисион - ТУК

http://www.blitz.bg

 


Сходни връзки

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.60 секунди