изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-20 @ 03:15 EEST
ТВ-СПОРТ В НЕДЕЛЯ: ФУТБОЛ, ЗИМНИ СПОРТОВЕ, ВОЛЕЙБОЛ    
СпортТВ-СПОРТ В НЕДЕЛЯ: ФУТБОЛ, ЗИМНИ СПОРТОВЕ, ВОЛЕЙБОЛ

ФУТБОЛ

15:30
Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Футбол: Волфсбург - Айнтрахт
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
16:30
Футбол: Хофенхайм - Борусия Д, пряко
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
17:30
"ФИФА Футбол Мондиал"
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
18:10
УЕФА Шампионска лига
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
18:30
Футбол: Вердер - Нюрнберг, пряко
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Пряко: Реал Мадрид - Еспаньол (Примера Дивисион)
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
20:30
Футбол: Обзор на кръга в Бундеслигата
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
21:45
Пряко: Наполи - Болоня, мач от италианската Серия А
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
22:00
Пряко: Барселона - Атлетико Мадрид (Примера Дивисион)
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
22:10
Футбол: Ливърпул - Астън Вила, мач от английската Висша Лига, запис

ЗИМНИ СПОРТОВЕ

14:30
Ски-алпийски дисциплини, Световна купа Куршевел (жени): Гигантски слалом (втори манш), пряко
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
14:45
Ски-скокове: Световна купа Енгелберг, пряко
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
18:45
Биатлон, Световна купа Поклюка: Масов старт (мъже)
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
19:15
Биатлон, Световна купа Поклюка: Масов старт (жени)
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Ски-бягане, Световна купа Кенмор: 15 км (жени), пряко
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
20:45
Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
21:15
Ски-бягане, Световна купа Кенмор: 30 км (мъже), пряко
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
21:30
Биатлон, Световна купа Поклюка: Масов старт (мъже)

ВОЛЕЙБОЛ

18:00
Италиански волейбол серия А1: Кастелана - Сан Джустино
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
21:00
Волейбол: Италия, Серия А1: Кастелана Гроте - Алтотевере Сан Джустино
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
 

http://www.тв-програма.bg

 

 

 


Сходни връзки

ТВ-СПОРТ В НЕДЕЛЯ: ФУТБОЛ, ЗИМНИ СПОРТОВЕ, ВОЛЕЙБОЛ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.59 секунди