изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-24 @ 18:17 EEST
Програмата за пролетния дял в "А" футболна група    
Спорт Програмата за пролетния дял в "А" футболна група

ПРОЛЕТ 2012/2013

м. Март

ХVI кръг – 15.30 часа

01.03/петък/

Славия

-

Ботев Пд

ТВ-7

02.03/събота/

ЦСКА

-

Литекс

15.00 ч

ТВ-7

Етър 1924

-

Монтана

Ботев Вц

-

Берое

Миньор Пк

-

Пирин ГД

Локомотив Пд

-

Локомотив Сф

03.03/неделя/

Черн-ц-Бургас

-

Левски

16.00 ч

БНТ

Лудогорец

-

Черно море

18.00 ч

ВВТ

05.03 /вторник/

ШЛ – 1/8 финали реванш

06.03 /сряда/

ШЛ – 1/8 финали реванш

07.03 /четвърт./

Лига Европа – 1/8 финали 1 среща

ХVII кръг – 15.30 часа

09.03 /събота/

Ботев Пд

-

Левски

15.00 ч

ТВ 7

Черно море

-

Етър 1924

Монтана

-

Славия

Литекс

-

Локомотив Пд

18.00 ч

НЮЗ 7

10.03/неделя/

Пирин ГД

-

Ботев Вц

Локомотив Сф

-

Миньор Пк

ЦСКА

-

Черно-ц-Бургас

15.45 ч

БНТ

Берое

-

Лудогорец

18.00 ч

НЮЗ 7

Купа „България” 1/4 финали (1-ви срещи) – 15.30 часа

13.03 /сряда/

Локомотив Сф

-

ЦСКА

БНТ

Миньор Пк

-

Славия

Берое

-

Пирин ГД

17.30 ч

Левски

-

Литекс

18.00 ч

БНТ

12.03 /вторник/

ШЛ – 1/8 финали реванш

13.03 /сряда/

ШЛ – 1/8 финали реванш

14.03 /четвърт./

Лига Европа – 1/8 финали реванши

ХVIII кръг- 15.30 часа

15.03 /петък/

Черно-ц-Бургас

-

Ботев Пд

17.00 ч

БНТ

16.03 /събота/

Локомотив Пд

-

ЦСКА

15.00 ч

TV 7

Славия

-

Черно море

Ботев Вц

-

Локомотив Сф

Миньор Пк

-

Литекс

Етър 1924

-

Берое

Лудогорец

-

Пирин ГД

18.00 ч

НЮЗ 7

17.03 /неделя/

Левски

-

Монтана

18.00 ч

НЮЗ 7

22.03 /петък./

България – Малта /квалификация СП/

26.03 /вторник./

Дания – България /квалификация СП /

ХІХ кръг – 15.30 часа

30.03/събота/

Черно море

-

Левски

15.00

TV 7

Пирин ГД

-

Етър 1924

Литекс

-

Ботев Вц

Берое

-

Славия

18.00

НЮЗ 7

31.03/неделя/

Локомотив Сф

-

Лудогорец

15.45

БНТ

Локомотив Пд

-

Черно-ц-Бургас

17.00

Монтана

-

Ботев Пд

17.00

ЦСКА

-

Миньор Пк

18.00

НЮЗ 7

м. Април

02.04 /вторник/

ШЛ – 1/4 финали

03.04 /сряда/

ШЛ – 1/4 финали

04.04 /четвърт./

Лига Европа – 1/4 финали

Купа „България” 1/4 финали (реванши) – 16.00 часа

03.04 /сряда/

Пирин ГД

-

Берое

Славия

-

Миньор Пк

ЦСКА

-

Локомотив Сф

15.30

БНТ

Литекс

-

Левски

18.00

БНТ

ХХ кръг – 17.00 часа

06.04/събота/

Ботев Вц

-

ЦСКА

15.00

TV 7

Славия

-

Пирин ГД

Етър 1924

-

Локомотив Сф

Миньор Пк

-

Локомотив Пд

Черно-ц-Бургас

-

Монтана

Ботев Пд

-

Черно море

17.00

НЮЗ 7

07.04/неделя/

Левски

-

Берое

16.00

БНТ

Лудогорец

-

Литекс

18.00

НЮЗ 7

09.04 /вторник/

ШЛ – 1/4 финали

10.04 /сряда/

ШЛ – 1/4 финали

11.04 /четвърт./

Лига Европа – 1/4 финали

ХХІ кръг – 17.00 часа

10.04/сряда/

Пирин ГД

-

Левски

14.00

БНТ

Локомотив Сф

-

Славия

16.00

НЮЗ 7

Локомотив Пд

-

Ботев Вц

Черно море

-

Монтана

Миньор Пк

-

Черно-ц-Бургас

Литекс

-

Етър 1924

Берое

-

Ботев Пд

18.00

НЮЗ 7

11.04/четвъртък/

ЦСКА

-

Лудогорец

16.30

TV 7

ХХІІ кръг – 17.00 часа

13.04/събота/

Левски

-

Локомотив Сф

15.00

TV 7

14.04/неделя/

Славия

-

Литекс

15.00

БНТ

Черно-ц-Бургас

-

Черно море

Монтана

-

Берое

Ботев Пд

-

Пирин ГД

Етър 1924

-

ЦСКА

17.00

НЮЗ 7

Ботев Вц

-

Миньор Пк

15.04/понеделник/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ 7

ХХІІІ кръг – 17.00 часа

20.04/събота/

Миньор Пк

-

Лудогорец

Локомотив Сф

-

Ботев Пд

Пирин ГД

-

Монтана

Ботев Вц

-

Черно-ц-Бургас

Локомотив Пд

-

Етър 1924

Литекс

-

Левски

Берое

-

Черно море

ЦСКА

-

Славия

23.04 /вторник/

ШЛ – 1/2 финали

24.04 /сряда/

ШЛ – 1/2 финали

25.04 /четвърт./

Лига Европа – 1/2 финали

ХХІV кръг - 17.00 часа

27.04/събота/

Левски

-

ЦСКА

Черно море

-

Пирин ГД

Монтана

-

Локомотив Сф

Славия

-

Локомотив Пд

Етър 1924

-

Миньор Пк

Черно-ц-Бургас

-

Берое

Лудогорец

-

Ботев Вц

Ботев Пд

-

Литекс

30.04 /вторник/

ШЛ – 1/2 финали

01.05 /сряда/

ШЛ – 1/2 финали

02.05 /четвърт./

Лига Европа – 1/2 финали

м. Май

XХV кръг – 18.00 часа

04.05/събота/

Локомотив Пд

-

Левски

ЦСКА

-

Ботев Пд

Локомотив Сф

-

Черно море

Ботев Вц

-

Етър 1924

Миньор Пк

-

Славия

Литекс

-

Монтана

Пирин ГД

-

Берое

Лудогорец

-

Черно-ц-Бургас

XХVI кръг – 18.00 часа

08.05/сряда/

Монтана

-

ЦСКА

Черно-ц-Бургас

-

Пирин ГД

Берое

-

Локомотив Сф

Черно море

-

Литекс

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

Славия

-

Ботев Вц

Етър 1924

-

Лудогорец

Левски

-

Миньор Пк

XХVII кръг – 18.00 часа

11.05/събота/

Лудогорец

-

Славия

ЦСКА

-

Черно море

Етър 1924

-

Черно-ц-Бургас

Ботев Вц

-

Левски

Миньор Пк

-

Ботев Пд

Локомотив Пд

-

Монтана

Локомотив Сф

-

Пирин ГД

Литекс

-

Берое

15.05 /сряда/ Купа „България” Финал

15.05 /сряда./ Лига Европа – финал

XХVIII кръг – 18.00 часа

18.05/събота/

Берое

-

ЦСКА

Черно-ц-Бургас

-

Локомотив Сф

Пирин ГД

-

Литекс

Черно море

-

Локомотив Пд

Монтана

-

Миньор Пк

Ботев Пд

-

Ботев Вц

Славия

-

Етър 1924

Левски

-

Лудогорец

ХXIХ кръг – 18.00 часа

22.05/сряда/

Славия

-

Черно-ц-Бургас

Етър 1924

-

Левски

Лудогорец

-

Ботев Пд

Ботев Вц

-

Монтана

Миньор Пк

-

Черно море

Локомотив Пд

-

Берое

ЦСКА

-

Пирин ГД

Литекс

-

Локомотив Сф

XХХ кръг – 18.00 часа

25.05/събота/

Черно-ц-Бургас

-

Литекс

Локомотив Сф

-

ЦСКА

Пирин ГД

-

Локомотив Пд

Берое

-

Миньор Пк

Черно море

-

Ботев Вц

Монтана

-

Лудогорец

Ботев Пд

-

Етър 1924

Левски

-

Славия

http://bfunion.bg/

 


Сходни връзки

Програмата за пролетния дял в "А" футболна група | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.55 секунди