изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-18 @ 00:33 EEST
КАЛИАКРА СЕ ПОДХЛЪЗНА И В КАВАРНА
СпортВтора поредна загуба записа отборът на Калиакра от началото на пролетния полусезон в единната „Б” футболна група. След като преди седмица отстъпиха като гости на Пирин 2002 (Разлог) с 0:1, вчера избраниците на Радостин Трифонов бяха разгромени на свой терен от състава на Любимец с 4:1.

Гостите откриха резултата още в 3-ата минута с попадение на бившия играч на Калиакра Майкъл Тевия. След още 25 минути те вече водеха с 2:0, а в 34-ата минута капитанът на каварненци Иван Райчев върна един гол, а с това и надеждата, че родното Каляри може да вземе нещо от тази среща. След почивката обаче отборът от Любимец отбеляза още два гола и заслужено си тръгна с трите точки. В герой на мача се превърна Майкъл Тевия, който записа хеттрик срещу бившия си тим. „Много слаба, бездушна игра на нашия отбор. Нищо добро не мога да кажа”, бе краткият коментар след срещата на президента на Калиакра Венцислав Василев.