изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-19 @ 00:48 EET
Футбол: ЦСКА победи като гост Локомотив (Пловдив) с 2:0 в мач от първенството
СпортПловдив. Отборът на ЦСКА победи като гост Локомотив (Пловдив) с 2:0 в Пловдив, в мач от 18-ия кръг на „А” група.

Иван Бандаловски откри резултата за ЦСКА в 22-ата минута с глава. В 30-ата минута след бърза контраатака Присо удвои преднината на ЦСКА. В 87-ата минута бе отсъдена дузпа за Локомотив, за нарушение на Бандаловски. Капитанът на Локомотив Христо Златински пропусна наказателният удар.
За Локомотив това бе първа загуба в първенството след седем поредни мача без поражение.

Треньорът на Локомотив (Пловдив): Играхме необяснимо безидейно

Пловдив. Треньорът на Локомотив (Пловдив) Стефан Генов бе разочарован от загубата на отбора си от ЦСКА. В мач от 18-ия кръг на „А” група ЦСКА победи като гост Локомотив (Пловдив) с 2:0. Отборът на Локомотив пропусна дузпа в края на мача.
След двубоя треньорът на Локомотив коментира, че на практика мачът е бил решен още през първото полувреме. Стефан Генов отбеляза, че отборът му играл много лошо в дефанзивен план, като е допуснал твърде много брак. Специалистът каза, че големият проблем за отбора му е бил, че през целия мач играчите му са били необяснимо безйдейни в атака. Той добави, че пред второто полувреме играчите на Локомотив са опитали да стигнат до нещо повече от загуба, но така и не са намерили до края начина да направят това.

Футбол. Треньорът на ЦСКА: Напълно заслужихме победата

Пловдив. Треньорът на ЦСКА Милен Радуканов заяви след победата на отбора си над Локомотив (Пловдив), че „червените” напълно са заслужили трите точки срещу тежък съперник. В мач от 18-ия кръг на „А” група ЦСКА победи като гост Локомотив (Пловдив) с 2:0. Домакините изпуснаха дузпа в края на мача. За Радуканов това бе повторен официален дебют начело на ЦСКА в първенството.
След мача Радуканов поздрави играчите си за проявения характер. Специалистът благодари и на публиката, която подкрепи отбора в Пловдив. Треньорът на ЦСКА коментира, че отборът на Локомотив с нищо не го е изненадал. Милен Радуканов каза, че отборът му е тръгнал по правилен път, който трябва да продължи да следва.

Сходни връзки

Футбол: ЦСКА победи като гост Локомотив (Пловдив) с 2:0 в мач от първенството | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.