изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-24 @ 05:20 EEST
СПАРТАК (ВАРНА) ВКАРА ПЕТ ГОЛА НА СЕПТЕМВРИ
Спорт

Отборът на Спартак (Варна) разби с 5:0 третодивизионния Септември в контролна среща, играна в Тервел. И петте попадения паднаха през второто полувреме. По два гола вкараха Пламен Иванов и Георги Димитров, а един – Боян Илиев. Двубоят се игра на заснежен терен.

"Соколите" надиграха своя съперник и заслужено се поздравиха с победата. Възпитаниците на Иван Найденов редяха положение след положение, но така и не успяха да вкарат гол през първите 45 минути.

През втората част в игра се появиха Боян Илиев, Пламен Иванов и Иван Цачев, с което играта на гостите стана доста динамична. В 50-ата минута Цачев излезе сам срещу вратаря, стражът на Тервел парира удара му, но топката стигна до Пламен Иванов. Младият нападател на варненци пое топката в наказателното поле и реализира за 1:0. 10 минути по-късно Георги Иванов бе изведен очи в очи срещу стража на Тервел и успя да насочи топката в мрежата за 2:0. Пет минути по-късно Боян Илиев от идентична ситуация реализира за 3:0. В 75-ата минута Георги Димитров вкара втория си гол в мача, след като намери добре топката с глава след центриране от корнер. 10 минути по-късно Пламен Иванов се оказа най-съобразителен в наказателното поле на Септември и след разбъркване вкара топката за пети път във вратата. Минута преди последния съдийски сигнал Иванов направи 30-метров рейд към вратата на домакините, но останал сам срещу стража на тервелци, не успя да го преодолее, с което пропусна да оформи своя хеттрик в тази среща.