изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-22 @ 15:56 EEST
СпортМонтана. Отборът на Ботев (Пловдив) победи като гост Монтана с 2:0 в мач от 19-ия кръг на футболното първенство.
Гостите решиха мача в своя полза в рамките на две минути в началото на второто полувреме.

В 49-ата минута Вандер проби по лявото крило на атаката на Ботев, центрира в наказателното поле към непокрития Неделев, който откри резултата. Две минути по-късно след удар на Неделев, вратарят на Монтана Христо Иванов изби топката, която отново попадна в Неделев, който подаде на Огнянов, реализирал за 2:0 за Ботев (Пловдив).
31 март 2013 | 16:08 | Агенция "Фокус"
Футбол. Треньорът на Монтана: Ранният гол през второто полувреме реши мача ни с Ботев (Пловдив)

Монтана. Треньорът на Монтана Стойчо Стоев заяви след загубата на отбора си от Ботев (Пловдив), че ранният гол, който получи отбора му в началото на второто полувреме е решил мача в полза на съперника. В мач от 19-ия кръг на футболното първенство Ботев (Пловдив) победи като гост Монтана с 2:0. След мача пред ТВ7 треньорът на Монтана Стойчо Стоев каза, че мачът е бил решен с бързия гол в началото на второто полувреме, който гостите са вкарали. Стоев добави, че гостите са се възползвали отлично от ситуацията, като с втори гол са решили окончателно мача. Специалистът отбеляза, че е видял доста слабости в играта на отбора си в офанзивен план.Стоев добави, че играчите са направили прекалено много пропуски на добри положения. Спецалистът добави, че въпреки тежкото положение на отбора, който е последен в класирането, той е оптимист за бъдещето на тима.
31 март 2013 | 16:02 | Агенция "Фокус"
Футбол. Треньорът на Ботев (Пловдив): До втория гол играхме фантастично

Монтана. Треньорът на Ботев (Пловдив) Станимир Стоилов похвали играчите си за представянето им до втория гол при победата над Монтана. В мач от 19-ия кръг на футболното първенство Ботев (Пловдив) победи като гост Монтана с 2:0.
След мача пред ТВ7 треньорът на Ботев Станимир Стоилов заяви, че до втория гол отборът му е играл фантастично, след което е имало отпускане. Стоилов заяви, че като цяло е доволен, но е видял неща, върху които трябва да се работи. Специалистът каза, че през първото полувреме на мача играчите на Ботев са създали доста интересни положения, но не успели да ги реализират, докато пред втората част отборът му бързо е решил мача в своя полза. Станимир Стоилов похвали отбора на Монтана, определяйки го като бояк и стегнат отбор, който е оставил добро впечатление с представянето си.

Сходни връзки

Футбол: Ботев (Пловдив) победи като гост Монтана с 2:0 във футболното първенство | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.