изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-25 @ 10:26 EEST
НАГРАДЕНИ РИСУНКИ    
Култура

Комисия с председател Гинка  Димова –  художник  и  преподавател   по   изобразително изкуство, класира рисунките, постъпили в Отдел „Образование и култура” – Община Добрич, за Общински кръг на Конкурса „С очите си видях бедата 2013”. Общият брой на постъпилите рисунки е 163, като рисунки представиха децата и учениците от девет ЦДГ, седем училища и едно ателие по изобразително изкуство от град Добрич. От общия брой рисунки 23 са отличени, а изложени в изложба в ОМЦ „Захари Стоянов” са 32.

 



Комисията взе единодушно решение за класиране на рисунките по категории:

 

ПЪРВА КАТЕГОРИЯ: Ученици от специализирани паралелки, училища и школи

по изобразително изкуство

 

 

І група – от 6 до 9 години

 

І място –  Климент Димов – 7 г., Ателие „Стела и Дара”

 

ІІ място, ІІІ място: не се присъждат, поради липса на рисунки в категорията

 

 

 

ІІ група – от 10 до 14 години

 

І място –  Георги Ивелинов Колев – 12 г., СОУ „Дора Габе”

 

ІІ място – Теодосий-Зограф Колев – 10 г., Ателие „Стела и Дара”

 

ІІІ място – Мария – Луиза Маринова – 13 г., Ателие „Стела и Дара”

 

 

Поощрителни:

 

- Георги Ивелинов Колев – 12 г., СОУ „Дора Габе”

 

- Илиян Живков Георгиев – 10 г., СОУ „Дора Габе”

 

 

 

 

ІІІ група – от 15 до 18 години

 

 

І, ІІ и ІІІ място – не се присъждат, поради липса на рисунки в категорията

 

 

 

 

ВТОРА КАТЕГОРИЯ : Ученици от специализирани училища за деца с увреждания. (няма представени рисунки)

 

 

 

 

ТРЕТА КАТЕГОГИЯ: Ученици от всички училища и обслужващи звена, непопадащи в първите две категории.

 

 

І група – от 6 до 9 години

 

І място –  Мартина Пейчева – 9 г., СОУ „П. Р. Славейков”

 

ІІ място – Росиана Лазарова Атанасова – 9 г., СОУ „П. Р. Славейков”

 

ІІІ място – Павел Михайлов – 6 г., ЦДГ № 8 „Бодра смяна” и

                 Ивайло Чолаков – 6 г., ЦДГ № 8 „Бодра смяна”

             

 

 

Поощрителни:

 

- Мария Йорданова Димитрова – 7 г. ЦДГ, № 25 „Весела”

 

- Свилена Галинова Гавраилова – 6 г. ЦДГ № 17 „Първи юни”

 

- Иван Петров Иванов – ЦДГ № 24 „Приказен свят”

 

- Кристина Ангелова Кирилова – 7 г., ЦДГ № 10 „Слънчице”

 

- Вилияна Костадинова Николова - 7 г., ЦДГ № 10 „Слънчице”

 

- Никол Валентинова Димова – 6 г., ЦДГ № 11 „Дъга”

 

- Симона Янкова Маринова - 6 г., ЦДГ № 9 „Пчеличка”

 

- Димитър Йорданов Димитров - 6 г., ЦДГ № 9 „Пчеличка”

 

- Веселина Христова  Коемджиева - 6 г., ЦДГ № 9 „Пчеличка”

 

 

 

ІІ група – от 10 до 14 години

 

І място –  Исмет Надев Валентинов – 14 г. ОУ „Йордан Йовков”

 

ІІ място – Десислава Миленова Радева – 11 г. ОУ „Йордан Йовков”

 

ІІІ място – Мария-Луиза Маринова – 13 г., СОУ „П. Р. Славейков”

 

 

 

 

 

Поощрителна:

 

- Дилян Бисеров Манолов - 11 г., СОУ „П. Р. Славейков”

 

 

 

 

ІІІ група – от 15 до 18 години

 

І място –  Григор Стоянов Григоров – 16 г., СОУ „П. Р. Славейков”

 

ІІ място, ІІІ място – не се присъждат, поради липса на рисунки в категорията

 


Сходни връзки

НАГРАДЕНИ РИСУНКИ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.55 секунди