изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-24 @ 22:49 EEST
БЪЛГАРИЯ ПОБЕДИ ЯПОНИЯ С 2:0
НовиниНационалният отбор на България продължава със силните си изяви под ръководството на Любослав Пенев. "Лъвовете" записаха престижна победа с 2:0 като гости на Япония и все още нямат загуба през 2013 г. Станислав Манолев вкара още в 3-ата минута след изпълнение на фаул и неубедителна намеса на вратаря на домакините Кавашима.

Спас Делев можеше да увеличи преднината на "трикольорите", но ударът му в 7-ата минута премина над вратата. В следващата атака Инуй пробва изстрел отдалеч, но топката излезе в аут. В 15-ата минута пак Инуй центрира остро, но Йордан Минев изчисти в аут. Минев отправи отличен удар в 21-ата минута, насочен точно под гредата, но този път японският страж бе на висота и спаси. Три минути след това домакините успяха да вкарат попадение, но то не бе зачетено заради засада. В 27-ата минута Владислав Стоянов улови силен диагонален изстрел на Комано. В 31-ата минута вратарят на Лудогорец се справи и с удар на звездата на Манчестър Юнайтед Шинджи Кагава.
Втората част започна с натиск на "самураите". В 51-ата минута отново Кагава излезе на удобна позиция, но дебютиралият за България Александър Александров успя да го блокира. В 68-ата минута Курихара отправи опасен удар с глава след ъглов удар, но не намери очертанията на вратата. В 70-ата минута влезлият като резерва Христо Златински отправи остро центриране в наказателното поле, където капитанът на домакините Хасебе засече неспасяемо кълбото в собствената си врата - 2:0 за България.

Сходни връзки

БЪЛГАРИЯ ПОБЕДИ ЯПОНИЯ С 2:0 | 1 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.
Автор: Anonymous да 2013-05-31 @ 10:19 EEST
Значи, един гол през ръкавиците на вратаря и един автогол, все още не ни правят световна суперсила. Все пак браво на футболистчетата, че ни радват така и да се надяваме, че далаверите с еврофутбол лотарията сме ги забравили. ;-)