изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-25 @ 12:15 EEST
Изтеглиха жребия за „А“ група, вечното дерби в 13-ия кръг    
СпортИзтеглиха жребия за „А“ група, вечното дерби в 13-ия кръг

Със софийско - пловдивски дербита започва новото първенство в "А" група. „Ботев" (Пловдив) - „Левски" и ЦСКА - „Локомотив" (Пловдив) откриват сезон 2013/2014. Това отреди тегленият тази сутрин жребий за следващия шампионат.

Вечното дерби на българския футбол между „Левски" и ЦСКА ще се състои в 13-ия кръг на новия шампионат. Домакин на първия мач е тимът на „червените".

"Битката за Пловдив" между Ботев и Локомотив е в 8-ия кръг, като домакин е отборът на "канарчетата".

Двукратният шампион „Лудогорец" стартира новия сезон в „А" група с гостуване на абсолютния новак в елита Любимец. Двата тима с неясна съдба - „Литекс" и „Нефтохимик", ще мерят сили на Градския стадион в Ловеч, ако останат в "А" група.

Останалите три мача са „Пирин" (Гоце Делчев) - „Локомотив" (София), „Черноморец" - „Черно море" и „Славия" - „Берое".

За първи път от Българския футболен съюз връчиха на представителите на клубовете график-календар за цялото първенство, който е съобразен с изискванията на УЕФА и ФИФА.

Всички отбори от „А" група до момента са внесли документи за финансовото си осигуряване, а през следващата седмица ще бъде изтеглен и жребият за „Б" група. От БФС изчакват документите на още няколко клуба от втория футболен ешелон.

Шампионатът стартира на 20 юли, като за разлика от предишния сезон отборите ще са 14 и схемата ще е по-различна. Първо отборите ще играят всеки срещу всеки на разменено гостуване, както си беше досега. След това, въз основа на класирането, тимовете ще бъдат разделени на две седмици. В едната ще са отборите от първо до седмо място, а във втората тези в долната половина на класирането до този момент. След това съставите в двете групи пак ще играят по два пъти помежду си на разменено гостуване. Няма обаче да има двубои между отбори от двете седмици.

Ето и цялата програма:

I кръг

Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)

Литекс (Ловеч) - Нефтохимик (Бургас)

Любимец 2007 (Любимец) - Лудогорец 1945 (Разград)

Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)

Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)

ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

II кръг

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)

Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)

Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)

Ботев (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)

III кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Левски (София)

Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)

Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (София)

Черноморец Бургас (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

IV кръг

Левски (София) - Берое (Стара Загора)

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)

Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Ботев (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)

Пирин (Гоце Делчев) - Литекс (Ловеч)

V кръг

Литекс (Ловеч) - Левски (София)

Любимец 2007 (Любимец) - Пирин (Гоце Делчев)

Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)

Славия 1913 (София) - Локомотив (София)

ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

VI кръг

Левски (София) - Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Локомотив (София) - ЦСКА (София)

Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Черноморец Бургас (Бургас)

Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)

VII кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Левски (София)

Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)

Славия 1913 (София) - Пирин (Гоце Делчев)

ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)

Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)

VIII кръг

Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)

Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)

Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)

Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец Бургас (Бургас)

IX кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)

Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)

ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

Черно море (Варна) - Локомотив (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

X кръг

Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)

Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)

Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Любимец 2007 (Любимец) - ЦСКА (София)

Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)

XI кръг

Славия 1913 (София) - Левски (София)

ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)

Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)

Черно море (Варна) - Пирин (Гоце Делчев)

Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (София)

XII кръг

Левски (София) - Локомотив (София)

Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1945 (Разград)

Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)

Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)

Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)

XIII кръг

ЦСКА (София) - Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)

Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)

Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)

Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)

Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)

XIV кръг

Левски (София) - Ботев (Пловдив)

Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)

Лудогорец 1945 (Разград) - Любимец 2007 (Любимец)

Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)

Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

XV кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)

ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)

Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)

Любимец 2007 (Любимец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)

XVI кръг

Левски (София) - Пирин (Гоце Делчев)

Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)

Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)

Черно море (Варна) - ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)

XVII кръг

Берое (Стара Загора) - Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)

ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)

Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Пловдив)

Литекс (Ловеч) - Пирин (Гоце Делчев)

XVIII кръг

Левски (София) - Литекс (Ловеч)

Пирин (Гоце Делчев) - Любимец 2007 (Любимец)

Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)

Локомотив (София) - Славия 1913 (София)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

XIX кръг

Черно море (Варна) - Левски (София)

Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

ЦСКА (София) - Локомотив (София)

Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)

Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)

Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)

XX кръг

Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец)

Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)

Пирин (Гоце Делчев) - Славия 1913 (София)

Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)

Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)

XXI кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)

Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)

Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)

Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)

XXII кръг

Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

Любимец 2007 (Любимец) - Славия 1913 (София)

Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

Локомотив (София) - Черно море (Варна)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)

XXIII кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - Пирин (Гоце Делчев)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)

Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

XXIV кръг

Левски (София) - Славия 1913 (София)

Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)

Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)

Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

XXV кръг

Локомотив (София) - Левски (София)

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Гоце Делчев)

Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)

Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)

XXVI кръг

Левски (София) - ЦСКА (София)

Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)

Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)

Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)

Пирин (Гоце Делчев) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)

http://www.trud.bg

 


Сходни връзки

Изтеглиха жребия за „А“ група, вечното дерби в 13-ия кръг | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.00 секунди