изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-25 @ 00:02 EEST
СЕВЕРОИЗТОЧНА "В" ФУТБОЛНА ГРУПА - ПРОГРАМА ЗА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН    
СпортСЕВЕРОИЗТОЧНА "В" ФУТБОЛНА ГРУПА -  ПРОГРАМА ЗА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН

 

                           I кръг

 

18 август 2013, неделя, 18:00 ч.

Септември 98 (Тервел) - Тича 1948 (Долни чифлик)  

Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен) - отложен

Черноморец 2003 (Бяла) - Силистра 2009 (Силистра)         

Велики Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)       

Две могили (Две могили) - Суворово (Суворово)             

Провадия (Провадия) - Кубрат (Кубрат)                     

Шумен 2010 (Шумен) - Белица (Белица)                    

Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                

 

 

                           II кръг

 

25 август 2013, неделя, 18:00 ч.

Тича 1948 - Черноморец (Балчик) 

Белица - Ботев (Нови пазар)                   

Кубрат - Шумен 2010                  

Суворово - Провадия          

Бенковски (Бяла) - Две могили          

Силистра 2009  - Велики Преслав 

Шумен 1929 - Черноморец (Бяла)           

Септември 98 - Светкавица 

 

                           III кръг

 

1 септември 2013, неделя, 17:00 ч.

Светкавица - Тича 1948

Черноморец (Бяла) - Септември 98

Велики Преслав - Шумен 1929

Две могили - Силистра 2009

Провадия - Бенковски (Бяла)

Шумен 2010 - Суворово

Ботев (Нови пазар) - Кубрат

Черноморец (Балчик) - Белица

 

                           IV кръг

 

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч.

Тича 1948 - Белица

Кубрат - Черноморец (Балчик)

Суворово - Ботев (Нови пазар)

Бенковски (Бяла) - Шумен 2010

Силистра 2009 - Провадия

Шумен 1929 - Две могили

Септември 98 - Велики Преслав

Светкавица - Черноморец (Бяла)

 

                           V кръг

 

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч.

Черноморец (Бяла) - Тича 1948

Велики Преслав - Светкавица

Две могили - Септември 98

Провадия - Шумен 1929

Шумен 2010 - Силистра 2009

Ботев (Нови пазар) - Бенковски

Черноморец (Балчик) - Суворово

Белица - Кубрат

 

                           VI кръг

 

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч.

Тича 1948 - Кубрат

Суворово - Белица

Бенковски - Черноморец (Балчик)

Силистра 2009 - Ботев (Нови пазар)

Шумен 1929 - Шумен 2010

Септември 98 - Провадия

Светкавица - Две могили

Черноморец (Бяла) - Велики Преслав

 

                           VII кръг

 

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч.

Велики Преслав - Тича 1948

Две могили - Черноморец (Бяла)

Провадия - Светкавица

Шумен 2010 - Септември 98

Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929

Черноморец (Балчик) - Силистра 2009

Белица - Бенковски (Бяла)

Кубрат - Суворово

 

                           VIII кръг

 

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч.

Тича 1948 - Суворово

Бенковски (Бяла) - Кубрат

Силистра 2009 - Белица

Шумен 1929 - Черноморец (Балчик)

Септември 98 - Ботев (Нови пазар)

Светкавица - Шумен 2010

Черноморец (Бяла) - Провадия

Велики Преслав - Две могили

 

                           IX кръг

 

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч.

Две могили - Тича 1948

Провадия - Велики Преслав

Шумен 2010 - Черноморец 2003

Ботев (Нови пазар) - Светкавица

Черноморец (Балчик) - Септември 98

Белица - Шумен 1929

Кубрат - Силистра 2009

Суворово - Бенковски (Бяла)

 

                           X кръг

 

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч.

Тича 1948 - Бенковски (Бяла)

Силистра 2009 - Суворово

Шумен 1929 - Кубрат

Септември 98 - Белица

Светкавица - Черноморец (Балчик)

Черноморец (Бяла) - Ботев (Нови пазар)

Велики Преслав - Шумен 2010

Две могили - Провадия

 

                           XI кръг

 

27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч.

Провадия - Тича 1948

Шумен 2010 - Две могили

Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав

Черноморец (Балчик) - Черноморец (Бяла)

Белица - Светкавица

Кубрат - Септември 98

Суворово - Шумен 1929

Бенковски (Бяла) - Силистра 2009

 

                           XII кръг

 

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч.

Тича 1948 - Силистра 2009

Шумен 1929 - Бенковски (Бяла)

Септември 98 - Суворово

Светкавица - Кубрат

Черноморец (Бяла) - Белица

Велики Преслав - Черноморец (Балчик)

Две могили - Ботев (Нови пазар)

Провадия - Шумен 2010

 

                           XIII кръг

 

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч.

Шумен 2010 - Тича 1948

Ботев (Нови пазар) - Провадия

Черноморец (Балчик) - Две могили

Белица - Велики Преслав

Кубрат - Черноморец (Бяла)

Суворово - Светкавица

Бенковски (Бяла) - Септември 98

Силистра 2009 - Шумен 1929

 

                           XIV кръг

 

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч.

Тича 1948 - Шумен 1929

Септември 98 - Силистра 2009

Светкавица - Бенковски (Бяла)

Черноморец (Бяла) - Суворово

Велики Преслав - Кубрат

Две могили - Белица

Провадия - Черноморец (Балчик)

Шумен 2010 - Ботев (Нови пазар)

 

                           XV кръг

 

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч.

Ботев (Нови пазар) - Тича 1948

Черноморец (Балчик) - Шумен 2010

Белица - Провадия

Кубрат - Две могили

Суворово - Велики Преслав

Бенковски (Бяла) - Черноморец (Бяла)

Силистра 2009 - Светкавица

Шумен 1929 - Септември 98

 

 


Сходни връзки

СЕВЕРОИЗТОЧНА "В" ФУТБОЛНА ГРУПА - ПРОГРАМА ЗА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.18 секунди