изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-16 @ 18:26 EET
Известни са победителите в XI издание на международния детско-юношески турнир по футбол „Морски звезди”    
Спорт

Известни са победителите в XI издание на международния детско-юношески турнир по футбол Морски звезди, който се състоя на терените в Албена и Оброчище. До златните медали достигнаха отбори от Русия, Украйна и България, информират от пресцентъра на Албена. Участваха общо 55 отбора, които бяха разпределени в 8 възрастови групи. Най-добрите получиха купи и медали, като организаторите присъдиха и индивидуални награди във всички възрасти.



Купа "Ангел Атанасов" бе връчена на най-добрия отбор във възрастова група 2002 г., а купа "Алиот" - на най-добрия отбор във възрастова група 1996/1997 г. Традиционният международен турнир  е включен в спортния календар на Бългаският футболен съюз.

Крайно класиране

Възраст 1996/1997 г.

1. ПФК Банско 1951 (Банско, България)

2. ФК Феникс (Житомир, Украйна)

3. ФК Интер (София, България)

4. ФК Калиакра (Каварна, България)

Възраст 1998 г.

1. ДЮСШ Барса (Сумы, Украйна)

2. ФК Черноморец (Балчик, България)

3. ФК Горняк (Комсомольск, Украйна)

4. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

5. ШФМ Невский фронт (Санкт Петербург, Русия)

6. ПФК Добруджа (Добрич, България)

7. ФК Нефтяник (Шабла, България)

8. ФК Интер (София, България)

Възраст 1999 г.

1. ФК Горняк (Комсомольск, Украйна)

2. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

3. ФК Пирин (Разлог, България)

4. ФК Ботев (Враца, България)

5. ФК Спартак 1918 (Варна, България)

6. ФК Изида (Добрич, България)

7. ПФК Банско 1951 (Банско, България)

8. ФК Калиакра (Каварна, България)

Възраст 2000 г.

1. ПФК Добруджа 1 (Добрич, България)

2. ДЮСШ Восход (Киев, Украйна)

3. СК МБА (Москва, Русия)

4. ПФК Добруджа 2 (Добрич, България)

5. ФК Родопея (Смолян, България)

6. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

7. ДЮСШ Нежин (Нежин, Украйна)

8. ФК Пирин (Разлог, България)

Възраст 2001 г.

1. ПФК Черно море (Варна, България)

2. ФК Арсенал (Киев, Украйна)

3. ДЮШОР Десна (Чернигов, Украйна)

4. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

5. ФК Спартак 1918 (Варна, България)

6. ДЮСШ Нежин (Нежин, Украйна)

7. ПФК Банско 1951 (Банско, България)

8. ФК Родопея (Смолян, България)

Възраст 2002 г.

1. ФК Изида (Добрич, България)

2. ФК Спартак 1918 (Варна, България)

3. СК Олимпиец (Житомир, Украйна)

4. ФК Черноморец (Балчик, България)

5. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

6. СК МБА (Москва, Русия)

7. ФК Калиакра (Каварна, България)

8. ПФК Добруджа (Добрич, България)

Възраст 2003 г.

1. ДЮСШ Барса 1 (Сума, Украйна)

2. ФК Изида (Добрич, България)

3. ПФК Черно море (Варна, България)

4. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

5. ФК Черноморец (Балчик, България)

6. ДЮСШ Барса 2 (Сума, Украйна)

Възраст 2004 г.

1. ШФМ Невский фронт (Санкт Петербург, Русия)

2. ФК Диназ (Вышгород, Украйна)

3. СК Олимпиец (Житомир, Украйна)

4. ФК Изида (Добрич, България)

5. СК МБА (Москва, Русия)

 

Снимки

http://www.aliotcup.com/bg/arhiv/2013/img/

 


Сходни връзки

Известни са победителите в XI издание на международния детско-юношески турнир по футбол „Морски звезди” | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.16 секунди