изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-18 @ 19:37 EEST
СЕДМО МЯСТО ЗА ГЕОРГИ БРАЙКОВ НА СВЕТОВНОТО В ИСПАНИЯ
СпортГеорги Брайков остана на крачка от медалите на световното първенство по карате в испанския град Гуадалахара, намиращ се на 55 км от столицата Мадрид. Състезателят на Самурай (Добрич) постигна три победи в дисциплината "кумите" в кат. до 70 кг при кадетите до 14-16 г. Те бяха над състезатели от Филипините, Италия и Ирландия, съобщи треньорът на Брайков сенсей Димитър Христов.

По пътя към отличията той отстъпи пред каратист от Иран, а в крайното подреждане остана седми. Така той стана най-добре представилият се български каратист в първенството и единствен записал 3 победи. Припомняме, че т.г. Брайков се класира осми на европейското в Турция, стана втори на балканиадата и да пореден път взе златното отличе на републиканския шампионат у нас. "Това беше една много силна година за Георги Брайков, който заслужено намери място сред първите осем на планетата в своята дисциплина и възрастова група. Така той стана втория с престижно класиране в клуба, след като Георги Михайлов зае пето място на "ката" на световното в Гърция преди 3 години", коментира Христов.

Сходни връзки

СЕДМО МЯСТО ЗА ГЕОРГИ БРАЙКОВ НА СВЕТОВНОТО В ИСПАНИЯ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.