изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-10-20 @ 22:02 EEST
МАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС    
СпортМАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС


trud.bg

Гледайте младежките национали и световните баражи с БЛИЦ

Агенция БЛИЦ продължава да улеснява своите читатели, предоставяйки им възможност да наблюдават всичко от света на спорта. Само с нашия екип може да наблюдавате директно всякакъв спорт от различни точки на планетата.
 
В днешната програма има много футбол. Ще ви покажем картина от европейската квалификация на младежкия национален отбор срещу Словения. С нас ще може да наблюдавате и всички баражи за Мондиал 2014, интересната контролна среща между Англия и Германия и други футболни срещи.
 
Представяме ви картина от мачове по хокей на лед от Континенталната хокейна лига, както и баскетболни двубои от Еврокъп и първенството на Франция.
 
В рубриката "BLITZ TV", която се намира вдясно в сайта, всеки ден ще намирате по-важните спортни събития, към които ще даваме линкове, за да може да ги наблюдавате директно с картина.
 
ХОКЕЙ НА ЛЕД
10:00 часа (КХЛ) Амур – Динамо (Минск) – ТУК
11:00 часа (КХЛ) Адмирал – Витяз – ТУК
15:00 часа (КХЛ) Металург (Магнитогорск) – Спартак (Москва) – ТУК
15:00 часа (КХЛ) Салават Юлаев – Динамо (Москва) – ТУК
17:30 часа (КХЛ) ЦСКА (Москва) – Ягра – ТУК
 
БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (Еврокъп) Цедевита (Загреб) – Билбао Баскет – ТУК
21:30 часа (Еврокъп) Валенсия Баскет – Пари Левалоа – ТУК
22:00 часа (Франция) Лимож – Нанси – ТУК
 
ФУТБОЛ
12:30 часа (Купа на Азия, квал.) Сирия – Оман – ТУК
13:35 часа (Купа на Азия, квал.) Китай – Саудитска Арабия – ТУК
14:00 часа (Купа на Азия, квал.) Хонконг – Узбекистан – ТУК
14:00 часа (Купа на Азия, квал.) Индонезия – Ирак – ТУК
14:30 часа (ЕП до 21 г., квал.) България – СловенияТУК
14:45 часа (Купа на Азия, квал.) Малайзия – Катар – ТУК
16:00 часа (контрола) Русия – Южна Корея – ТУК
16:45 часа (Купа на Азия, квал.) Бахрейн – Йемен – ТУК
17:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Андора – Дания – ТУК
17:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Хърватия – Латвия – ТУК
17:30 часа (Купа на Азия, квал.) Ливан - Иран – ТУК
17:30 часа (Купа на Азия, квал.) ОАЕ – Виетнам – ТУК
17:35 часа (Купа на Азия, квал.) Кувейт – Тайланд – ТУК
18:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Беларус – Армения – ТУК
18:00 часа (Мондиал 2014, квал.) Египет – ГанаТУК
18:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Черна гора – Ейре – ТУК
18:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Русия – Естония – ТУК
18:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Сърбия – Италия – ТУК
18:30 часа (ЕП до 21 г., квал.) Полша – Гърция – ТУК
19:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Молдова – Литва – ТУК
19:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Румъния – Германия – ТУК
19:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Швеция – Малта - ТУК
19:00 часа (контрола) Словения – Канада – ТУК
20:00 часа (ЕП до 21 г., квал.) Англия – Сан Марино – ТУК
20:00 часа (контрола) Лихтенщайн – Естония – ТУК
20:00 часа (контрола) Норвегия – Шотландия – ТУК
20:00 часа (контрола) Турция – Беларус – ТУК
20:15 часа (Мондиал 2014, бараж) Алжир – Буркина ФасоТУК
20:30 часа (ЕП до 21 г., квал.) Македония – Норвегия – ТУК
21:00 часа (Мондиал 2014, бараж) Румъния – ГърцияТУК
21:00 часа (контрола) ЮАР – Испания – ТУК
21:15 часа (Мондиал 2014, бараж) Хърватия – ИсландияТУК
21:30 часа (контрола) Холандия – Колумбия – ТУК
21:30 часа (ЕП до 21 г., квал.) Северна Ирландия – Кипър – ТУК
21:45 часа (контрола) Австрия – САЩ - ТУК
21:45 часа (Мондиал 2014, бараж) Франция – УкрайнаТУК
21:45 часа (контрола) Полша – Ейре – ТУК
21:45 часа (Мондиал 2014, бараж) Швеция – ПортугалияТУК
22:00 часа (контрола) Белгия – Япония – ТУК
22:00 часа (контрола) Англия – Германия - ТУК
http://www.blitz.bg

***************************
12:00
Футбол: Световни квалификации - Обзор
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Аржентина, Примера дивисион
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол, Световни квалификации: Исландия - Хърватия
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:45
Футбол, Световни квалификации: Гърция - Румъния
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45
Футбол, Световни квалификации: Португалия - Швеция
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Англия - Чили, международен приятелски мач, повторение
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Футбол, Световни квалификации: Украйна - Франция
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Шампионска Лига
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Футбол, Световни квалификации: Гърция - Румъния
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
Студио "Футбол", директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
Футбол, Световни квалификации: Португалия - Швеция
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
България - Словения - квалификационен мач за Европейско първенство по футбол за младежи 2015, директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:15
Футбол, Световни квалификации: Украйна - Франция
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Световни квалификации - Обзор
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:55
Студио "Футбол", директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
ФИФА футбол мондиал
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Студио "Футбол", директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:40
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Студио "Футбол", директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Швеция - Португалия, втори квалификационен плейоф за Световно първенство, директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Англия - Германия - международен приятелски мач, директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40
Студио "Футбол", директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:55
Студио "Футбол", директно
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:55
Футбол: Англия - Германия, международен приятелски мач, повторение
Кликнете тук, за да добавите това предаване към личната си ТВ програма
 
 
http://www.тв-програма.bg

 


Сходни връзки

МАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.14 секунди