изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-22 @ 13:47 EEST
ТВ неделя    
Спорт

 Спортна ТВ неделя



БАСКЕТБОЛ
18:00 часа (НБЛ) “Левски” – Лукойл Академик (Нюз 7)
 
ВОЛЕЙБОЛ
18:30 часа (Италия, Серия “А1”) Равена – Перуджа (Ринг.БГ / HD)
 
ЗИМНИ СПОРТОВЕ
07:30 часа (Фигурно пързаляне) Гран При във Фукуока (Евроспорт 2 България)
10:15 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт)
12:15 часа (Биатлон) Световна купа в Хохфилцен (Евроспорт)
13:15 часа (Ски бягане) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт)
13:15 часа (Сноуборд) Световна купа в Монтафон (Евроспорт 2 България)
14:15 часа (Биатлон) Световна купа в Хохфилцен (Евроспорт, БНТ 2)
15:15 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт)
16:00 часа (Ски скокове) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт)
18:30 часа (Алпийски ски) Световна купа за мъже в Бийвър Крийк (Евроспорт)
19:45 часа (Алпийски ски) Световна купа за жени в Лейк Луис (Евроспорт)
21:30 часа (Алпийски ски) Световна купа за мъже в Бийвър Крийк (Евроспорт)
 
БГ ФУТБОЛ
14:00 часа (“А” група) Локомотив (Пловдив) – “Ботев” (Пловдив) (ТВ 7)
16:00 часа (“А” група) ЦСКА – Пирин (Гоце Делчев) (Нюз 7)
 
ФУТБОЛ
08:00 часа (Австралия, Ей Лига) Мелбърн Виктори – Нюкасъл Джетс (BT Sport 1 / HD, ~ AUS: Fox Sports 1HD, ~ NZL: Sky Sport 3 / HD, ~ USA: Fox Soccer 2GO, ~ WWW: livesport.tv $)
11:30 часа (Русия, Премиер лига) Ростов – Спартак (Москва) (NTV (russia), NTV Plus Nash Futbol / HD, Sport 1 (ukraine), Sport Plus (russia)
13:00 часа (Испания, Кралска купа) Алкоркон – Гранада (F+, Al Jazeera Sport +8 / HD2, C+ Liga (esp) / HD, OTE Sport 1 / HD, ~ ESP: GOL Stadium, ~ ESP: GOL T)
13:30 часа (Холандия, Ередивизи) Хееренвеен – Фейенорд (Филм + HD, Al Jazeera Sport +1, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga Campeones / HD, FOG TV / HD, Fox Sports (italy) / HD, Fox Sports 1 Eredivisie HD, Polsat Sport Extra / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 1 (ukraine), Sport 2 (cze/svk) / HD, SportDigital.tv, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (serbia),  SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 4 HD (alb), ~ CYP: Cytavision Sports 2, ~ CYP: Cytavision Sports HD, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ NED: GO Fox Sports [online] $, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SWE: C SPORTS [online])
13:30 часа (Италия, Серия “А”) Рома – Фиорентина (bTV Action / HD, Al Jazeera Sport +7 / HD3, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sport 2 / HD, BT Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, C+ Sport (poland) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 1 (cze/svk), Digi Sport 1 (rom), Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2 / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 (israel) / HD, Sport TV1 / HD, Sport+ (france), SportKlub (hungary), SuperSport 1 HD (alb), TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ BEL: Sporting HD1, ~ BUL: Voyo Sport [online], ~ CYP: Cytavision Sports 1, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ITA: Premium Calcio, ~ ITA: Premium Calcio HD, ~ MLT: GO Sports 2 / HD, ~ NED: GO Fox Sports [online] $, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SUI: TeleClub Sport 3 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD , ~ SWE: C SPORTS [online])
13:30 часа (Турция, Суперлига) Акхисар Беледие – Коняспор (LIG TV / HD)
14:00 часа (Англия, ФА Къп) Кембриджъ – Шефилд Юнайтед (Al Jazeera Sport +4, BT Sport 1 / HD, Nova Sport (czech) / HD, Sport 2 (hungary), Sport TV1 / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia), SportKlub 3 (slovenia), TV10 (sweden), ~ AUS: ESPN / HD, ~ MLT: Melita Sports 1 / HD, ~ USA: Fox Soccer 2GO, ~ USA: Fox Soccer Plus / HD)
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Динамо (Москва) – Амкар (NTV Plus Nash Futbol / HD)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Аален – Падерборн (Sky Bundesliga 5 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Енерги – Инголщад (OTE Sport 5, Sky Bundesliga 4 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Сандхаузен – Гройтер Фюрт (Евроспорт 2 България, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Sky Bundesliga 3 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
14:30 часа (Русия, Премиер лига) Терек – Том (NTV Plus Futbol 2 / HD)
14:45 часа (Швейцария, Суперлига) Люцерн – Аарау (~ SUI: TeleClub Sport 1 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
14:45 часа (Швейцария, Суперлига) Санкт Гален – Сион (~ SUI: TeleClub Sport 2 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
15:00 часа (Дания, Суперлиген) Рандерс – Есберг (Canal 8 Sport (den), ~ DEN: ViaPlay / HD)
15:00 часа (Франция, Лига 1) Бордо – Лил (Al Jazeera Sport +6 / HD5, Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sport 1 / HD, Dolce Sport 2, ESPN (uk/ireland) / HD, Fox Sports Plus (italy) / HD, Sport 1 (russia) / HD, Sport TV2 / HD, TV4 Sport (sweden), ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
15:00 часа (Гърция, Суперлига) ПАОК – Аполон (Смирна) (Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD)
15:30 часа (Англия, Висша лига) Фулъм – Астън Вила (Диема, Al Jazeera Sport +10 / HD6, Al Jazeera Sport +9 / HD1, Benfica TV2, C+ Family (poland) / HD, C+ Liga Campeones / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, LIG TV3 / HD, MTV Sport 1 (finland), NTV Plus Sport Hit / HD, OTE Sport 1 / HD, Sky Sport 1 (germany) / HD1, Sky Sports 1 (uk) / 1HD, Slovak Sport TV2, Sport 1 (israel) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (serbia), SportKlub 1 (slovenia), TV2 Sport Premium HD, TV3 Sport 2 (den) / HD, Viasat Football (swe) / HD, Viasat Sport Baltic, ~ BEL: Sporting HD1, ~ CYP: Lumiere TV1, ~ ESP: GOL Stadium, ~ ESP: GOL T, ~ MLT: GO Sports 2 / HD, ~ NED: GO Fox Sports [online] $, ~ NOR: TV2sumo.no, ~ NZL: PremierLeaguePass $, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD, ~ UAE: Al Jazeera Sport.tv $, ~ USA: NBC Sports Live Extra)
15:30 часа (Холандия, Ередивизи) Го Ахед Игълс – Цволе (Fox Sports 3 Eredivisie, ~ NED: GO Fox Sports [online] $)
15:30 часа (Холандия, Ередивизи) Грьонинген – АДО Ден Хааг (Fox Sports 1 Eredivisie HD, ~ NED: Fox Sports 5 Eredivisie, ~ NED: GO Fox Sports [online] $)
15:30 часа (Белгийско първенство) Льовен – Стандард (Лиеж) (A La Carte 1 (255), Sport 1 Select HD (ned), Sport 2 (israel), SportKlub (poland), SportKlub 2, TV Net (turkey), ~ BEL: rtbf.be [online], ~ BEL: Sporting HD2, ~ BEL: VOOfoot / HD)
16:00 часа (Англия, ФА Къп) Тамуърт – Бристъл Сити (ITV / ITV HD, Nova Sport (czech) / HD, Sport 2 (hungary), SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia), SportKlub 3 (slovenia), TV10 (sweden), UTV (ulster) / HD, ~ AUS: ESPN / HD, ~ USA: Fox Soccer 2GO, ~ USA: Fox Soccer Plus / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “А”) Торино – Лацио (bTV Action / HD, 5 SPORT (israel) / HD, Al Jazeera Sport +7 / HD3, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), BT Sport 2 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 1 (cze/svk), Digi Sport 1 (rom), Dolce Sport / HD, Futbol 1 (ukraine), NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2 / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sport TV1 / HD, Sport+ (france), SportKlub (hungary), SuperSport 2 HD (alb), TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ BUL: Voyo Sport [online], ~ CYP: Cytavision Sports 5, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ITA: Premium Calcio 1, ~ ITA: Premium Calcio HD, ~ MLT: GO Sports 3, ~ NED: Fox Sports 4, ~ NED: GO Fox Sports [online] $, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD, ~ SWE: C SPORTS [online])
16:00 часа (Италия, Серия “А”) Верона – Аталанта (Ринг.БГ / HD, Al Jazeera Sport +5 / HD4, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (serbia), beIN Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), Digi Sport 3 (rom), Foot+ 24/24, Sky Calcio 4 / HD, ~ BUL: Voyo Sport [online], ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ITA: Premium Calcio 2, ~ MLT: GO Sports 5, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD, ~ SWE: C SPORTS [online])
16:00 часа (Хърватско първенство) Динамо (Загреб) – Осиек (Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport BiH)
16:00 часа (Италия, Серия “А”) Сасуоло – Киево (Al Jazeera Sport +2, Digi Sport 2 (rom), Sky Calcio 5 / HD, ~ MLT: GO Sports 7, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “А”) Сампдория – Катания (Al Jazeera Sport +8 / HD2, Digi Sport 2 (svk), OTE Sport 4, Setanta Ireland, Sky Calcio 3 / HD, SuperSport 3 HD (alb), ~ BUL: Voyo Sport [online], ~ CYP: Cytavision Sports 3, ~ CYP: Cytavision Sports HD, ~ ITA: Premium Calcio 4, ~ MLT: GO Sports 4, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
16:00 часа (Италия, Серия “А”) Каляри – Дженоа (Al Jazeera Sport +4, OTE Sport 3 / HD, Sky Calcio 2 / HD, ~ CYP: Cytavision Sports 4, ~ ITA: Premium Calcio 3, ~ MLT: GO Sports 6, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
16:00 часа (Купа на Франция) Оксер – Нанси (France 3 Bourgogne, France 3 Lorraine)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Карабюкспор – Кайзериспор (LIG TV2 / HD)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Бурсаспор – Генчлербирлиги (LIG TV / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фрайбург – Волфсбург (Евроспорт 2 България, A La Carte 2 (256), BT Sport 1 / HD, Dubai Sports Bundesliga, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Neo Prime (india), NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 5, Sky Bundesliga 2 / HD, Sport TV3, SuperSport 4 HD (alb), TRT 3 Spor, TRT HD, ~ CYP: LTV Sports 2, ~ SUI: TeleClub Sport 3 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
16:30 часа (Полша, Екстракласа) Подбескидзе – Завиша (Бидгошч) (C+ Sport (poland) / HD, Polsat Sport Extra / HD)
17:00 часа (Швейцария, Суперлига) Тун – Йънг Бойс (RSI La 2 / HD, RTS Deux / HD, SRF Zwei / HD, ~ SUI: RTS Sport [online], ~ SUI: TeleClub Sport 1 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Ксанти – Верия (Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Атромитос – ОФИ (Nova Sports 4 (cyprus), Nova Sports 4 (hellas)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Пантракикос – ПАС Янина (Nova Sports 7 (cyprus), Nova Sports 7 (hellas)
17:30 часа (Дания, Суперлиген) Мидтиланд – Орхус (TV3 Sport 1 (den) / HD, ~ DEN: ViaPlay / HD)
17:30 часа (Холандия, Ередивизи) Рода – Хераклес (Fox Sports 1 Eredivisie HD, ~ NED: GO Fox Sports [online] $)
17:30 часа (Австрия, Бундеслига) ВАК – Рапид (Виена) (ORF Eins / HD, Sky Sport 2 (germany) / HD2, Sky Sport Austria, SportKlub 2, ~ GER: Sky Go [online] $, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD, ~ WWW: laola1.tv)
17:30 часа (Унгарско първенство) Видеотон – Ференцварош (Magyar 1 / HD)
18:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Евертън (Диема, Нова Спорт / HD, Al Jazeera Sport +10 / HD6, Al Jazeera Sport +9 / HD1, Benfica TV2, C+ Family (poland) / HD, C+ Sport (france) / HD, Canal+ 1 (esp) / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Fox Sports (italy) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 1 (ukraine), Idman TV, LIG TV3 / HD, MTV Sport 1 (finland), NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1 / HD, Sky Sport 1 (germany) / HD1, Sky Sports 1 (uk) / 1HD, Slovak Sport TV2, Sport 1 (israel) / HD, Sport Plus (russia), SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (serbia), SportKlub 1 (slovenia), TV2 Sport Premium HD, TV3 Sport 2 (den) / HD, Viasat Football (swe) / HD, Viasat Sport Baltic, ~ BEL: Sporting HD1, ~ CYP: Lumiere TV, ~ MLT: GO Sports 2 / HD, ~ NED: GO Fox Sports [online] $, ~ NOR: TV2sumo.no, ~ NZL: PremierLeaguePass $, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD, ~ UAE: Al Jazeera Sport.tv $, ~ USA: NBC Sports Live Extra, ‡ Sky 3D (uk/ireland)
18:00 часа (Испания, Кралска купа) Лас Палмас – Алмерия (Al Jazeera Sport +2, C+ Liga (esp) / HD, C+ Liga Multi / HD, ~ ESP: GOL Stadium, ~ ESP: GOL T)
18:00 часа (Испания, Кралска купа) Химнастик – Валенсия (F+, Al Jazeera Sport +8 / HD2, Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom), OTE Sport 2 / HD, Sport TV2 / HD, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ESP: GOL Stadium, ~ ESP: GOL T, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SWE: C SPORTS [online])
18:00 часа (Франция, Лига 1) Бастия – Олимпик (Лион) (Al Jazeera Sport +6 / HD5, beIN Sport 1 / HD, Digi Sport 1 (cze/svk), ESPN (uk/ireland) / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Sport 1 (russia) / HD, SportKlub (hungary), TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ MLT: GO Sports 3, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Монпелие (Al Jazeera Sport +4, beIN Sport Max 3, Sport TV Live / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Брауншвайг) – Херта (Евроспорт 2 България, BT Sport 1 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Dubai Sports Bundesliga, Foot+ 24/24, Futbol 2 (ukraine) / HD, Neo Prime (india), NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 5, Sky Bundesliga 1 / HD1, Sky Super Calcio / HD, Sport 2 (israel), SuperSport 2 HD (alb), TRT Haber, TRT HD, ~ CYP: LTV Sports 2, ~ SUI: TeleClub Sport 3 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD)
18:30 часа (Румъния, Лига 1) Пандури – Университатя (Клуж) (Digi Sport 1 (rom)   
19:00 часа (ЕП за девойки до 17 г.) Германия – Испания (British EuroSport 2 / HD, EuroSport 2 (france), EuroSport 2 (germany), EuroSport 2 (international)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Лехия (Гданск) – Легия (Варшава) (C+ Sport (poland) / HD, Slovak Sport TV1, SportDigital.tv)
19:00 часа (Белгийско първенство) Генк – Локерен (Sport 1 Select HD (ned), Sport 2 (ukraine), SportKlub (poland), ~ BEL: Sporting HD2, ~ BEL: VOOfoot / HD)
19:00 часа (Румъния, Лига 1) Чехлаул – Виторул (Констанца) (Dolce Sport / HD)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Газиантепспор – Трабзонспор (LIG TV / HD)
19:15 часа (Испания, Сегунда дивисион) Сарагоса – Кордоба (La Sexta)
19:30 часа (Гърция, Суперлига) АЕЛ Калонис – Панатинайкос (Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD)
19:30 часа (Унгарско първенство) Дьор ЕТО – Халадаш (Sport 2 (hungary)
19:45 часа (Португалия, Суперлига) Жил Висенте – Спортинг (Лисабон) (Al Jazeera Sport +1, beIN Sport Max 4, RTP Internacional, SIC Internacional, Sport 1 (ukraine), Sport 1 Voetbal, Sport TV1 / HD, SportKlub 2, Tring Sport 1)
20:00 часа (Дания, Суперлиген) Сьондерийске – Брьондби (TV3+ (denmark) / HD, ~ DEN: ViaPlay / HD)
20:00 часа (Испания, Кралска купа) Хаен – Еспаньол (F+, Al Jazeera Sport +4, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom), OTE Sport 2 / HD, Sport TV2 / HD, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ESP: GOL Stadium, ~ ESP: GOL T, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SWE: C SPORTS [online])
20:50 часа (Израел, Лигат Ал) Бейтар – Макаби (Тел Авив) (IBA Channel 1 / HD, The Israeli Network)
21:00 часа (Бразилия, Серия “А”) Атлетико Паранаензе – Васко да Гама (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), Foot+ 24/24, Sport 1 (israel) / HD, ~ CYP: Cytavision Sports 5)
21:00 часа (Румъния, Лига 1) Оцелул – Стяуа (Digi Sport 1 (rom)
21:45 часа (Италия, Серия “А”) Интер – Парма (bTV Action / HD, Al Jazeera Sport +10 / HD6, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sport 1 / HD, BT Sport 1 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Canal 9 (norway), Digi Sport 1 (cze/svk), Digi Sport 2 (rom), Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1 / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 2 (israel), Sport Plus (russia), Sport TV Live / HD, SportKlub (hungary), SuperSport 2 HD (alb), TV4 Sport Xtra HD (swe), ~ BEL: Sporting HD1, ~ BUL: Voyo Sport [online], ~ CYP: Cytavision Sports 1, ~ CYP: Cytavision Sports HD, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ITA: Premium Calcio, ~ ITA: Premium Calcio HD, ~ MLT: GO Sports 2 / HD, ~ NED: GO Fox Sports [online] $, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SUI: TeleClub Sport 3 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport PPV / HD, ~ SWE: C SPORTS [online])
22:00 часа (Испания, Кралска купа) Малага – Осасуна (F+, Al Jazeera Sport +3, Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (svk), OTE Sport 2 / HD, Sport 1 Voetbal, Sport TV2 / HD, ~ DEN: C SPORTS [online], ~ ESP: GOL Stadium, ~ ESP: GOL T, ~ NOR: C SPORTS [online], ~ SWE: C SPORTS [online])
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Понферадина – Ейбар (SportKlub 2, Tele Deporte)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Аячо (Al Jazeera Sport +6 / HD5, Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), BT Sport 2 / HD, C+ Family (poland) / HD, C+ France / HD, Digi Sport 3 (rom), Fox Sports (italy) / HD, Futbol 1 (ukraine), Jolly HD, Setanta Ireland, Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport TV1 / HD, Tring Sport 1 / Jolly HD, TV3 Sport 2 (den) / HD, Viasat Football (nor) / HD, ~ MLT: GO Sports 1 / HD, ~ SUI: TeleClub Sport 1 / HD)
22:00 часа (Аржентина, Примера дивисион) Естудиантес – Тигре (América)
23:15 часа (Аржентина, Примера дивисион) Бока Хуниорс – Химнасия (Ла Плата) (C+ Liga Campeones / HD, TV Pública)

http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

ТВ неделя | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди