изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област

Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-26 @ 09:31 EEST
ЛУДОГОРЕЦ ИЗГУБИ С КЛАСИЧЕСКОТО 0:3 ОТ ВАЛЕНСИЯ
СпортЛУДОГОРЕЦ ИЗГУБИ С КЛАСИЧЕСКОТО 0:3 ОТ ВАЛЕНСИЯ

Гостите от Испания откриха резултата в 4-ата минута на мача след гол на Бараган.
В 23-ата минута Валенсия остана с човек по-малко на терена, след като директен червен картон получи Сейду Кейта за нарушение в наказателното поле. След последвалата дузпа Роман Безяк не успя да намали преднината на съперника.
В 33-ата минута Картабиа удвои преднината на своя тим.
След началото на втората част Сендерос отново даде преднина на Валенсия в 59-ата минута.
Над 40 000 зрители по трибуните подкрепяха до последната минута българския тим.
Преди началото на мача химна на Република България изпя 9-годишната Крисия Тодорова от Разград.
ЛУДОГОРЕЦ: Стоянов, Кайсара, Мантула, Барт, Минев, Ешпиньо, Дяков, Александров, Марселиньо, Мисиджан, Безяк
ВАЛЕНСИЯ: Алвеш, Перейра, Бараган, Матио, Сендерос, Бернат, Фуего, Картабиа, Кейта, Пако Алкасер, Варгас

МАЧОВЕТЕ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС И ПРОГНОЗИТЕ НА ФЕНКИТЕ ЗА ЛУДОГОРЕЦ-ВАЛЕНСИЯ

Сходни връзки

ЛУДОГОРЕЦ ИЗГУБИ С КЛАСИЧЕСКОТО 0:3 ОТ ВАЛЕНСИЯ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.