изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-15 @ 03:45 EET
ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ    
Спорт ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

ИЗТОЧНА ГРУПА

РЕЗУЛТАТИ - ХII КРЪГ

"Чиракман" (Селце) - "Обединение" (Василево)    11:1
"Спартак 2012" (Славеево) - "Сокол-2012" (Соколово)    0:1
"Няфтяник-2010" (Шабла) - "Вихър 2013" (Бранище)    1:0
"Стражица" (Стражица) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)    1:2
"Интер" (Плачидол) - "Устрем" (Дропла)    1:3
"Дружба" (Люляково)- "Албена-97" (Оброчище)    отложен

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Спортист-2011"    12    10    1    1    38-13    31
2. "Устрем"    12    10    0    2    37-11    30
3. "Нефтяник-2010"    12    8    2    2    28-6    26
4. "Вихър -2013"    12    6    4    2    34-13    22
5. "Стражица-2012"    12    7    0    5    38-21    21
6. "Чиракман"    12    6    2    4    36-16    20
7. "Албена-97"    11    5    3    3    22-10    18
8. "Дружба"    11    4    1    6    25-27    13
9. "Сокол-2012"    12    3    2    7    17-23    11
10. "Интер"    12    3    0    9    20-58    9
11. "Обединение"    12    1    1    10    12-50    4
12. "Спартак 2012"    12    0    0    12    8-67    0

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
         22.03.2014 г. – събота, 15:30ч.
„Обединение” (Василево) - „Дружба” (Люляково)
„Спортист-2011” (Г. Тошево) - „Чиракман” (Селце)
„Сокол-2012” (Соколово) – „Вихър 2013” (Бранище)
23.03.2014 – неделя, 15:30 ч.
„Устрем” (Дропла) - „Стражица” (Стражица)
„Албена-97” (Оброчище) – „Спартак-2012” (Славеево)
„Интер” (Плачидол) - „Нефтяник-2010” (Шабла)

ЗАПАДНА ГРУПА

РЕЗУЛТАТИ - XIV КРЪГ

„Спортист” (Стефаново) - „Искра-41” (Бенковски)    0:1
„Вихър” (Жегларци) - „Рилци” (Добрич)    2:0     
„Левски-2012” (Карапелит) - „Орловец-2008” (Победа)    0:8
       „Заря-2006” (Крушари) - „Стрела-2004” (Орляк)    5:0
„Добруджанец” (Овчарово) - „Добруджанец” (Паскалево)    1:7
„Добр. спортист” (Ст. Караджа) - „Христо Ботев” (Стожер)    1:1
„Устрем–Д” (Дончево) - „Сокол-2008” (Зърнево)    4:1

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Заря-2006"    14    13    0    1    81-4    39
2. "Орловец-2008"    14    13    0    1    89-11    39
3. "Добруджанец"    14    13    0    1    75-13    39
4. "Устрем-Д"    14    9    2    3    41-20    29
5. "Хр. Ботев"    14    8    3    3    41-17    27
6. "Рилци"    14    8    2    4    39-23    26
7. "Вихър"    14    6    1    7    29-33    19
8. "Сокол-2008"    14    6    0    8    41-41    18
9. "Стрела-2004"    14    4    1    9    16-53    13
10. "Искра 41"    14    4    1    9    19-55    13
11. "Спортист"    14    3    1    10    22-56    10
12. "Добруджанец"    14    2    3    9    13-58    9
13. "Левски 2012"    14    1    1    12    23-53    4
14. "Добр. спортист"    14    0    1    13    8-100    1

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
22.03.2014 г. – събота, 15:30 ч.
„Орловец-2008” (Победа) - „Вихър” (Жегларци)
„Рилци” (Добрич) - „Устрем–Д” (Дончево)
„Добруджанец” (Паскалево) - „Заря-2006” (Крушари)
„Стрела-2004”  (Орляк) - „Искра-41” (Бенковски)
23.03.2014 г. – неделя, 15:30 ч.
„Левски-2012” (Карапелит) - „Спортист” (Стефаново)
„Сокол-2008” (Зърнево) - „Добр. спортист” (Ст. Караджа)
„Христо Ботев” (Стожер) - „Добруджанец” (Овчарово)


 


Сходни връзки

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.89 секунди