изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-16 @ 02:54 EET
ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ    
СпортОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ


ИЗТОЧНА ГРУПА

РЕЗУЛТАТИ - ХIII КРЪГ

„Обединение” (Василево) - „Дружба” (Люляково)    0:3
„Спортист-2011” (Г. Тошево) - „Чиракман” (Селце)    3:0
„Сокол-2012” (Соколово) – „Вихър 2013” (Бранище)    0:1
„Устрем” (Дропла) - „Стражица” (Стражица)    4:2
„Албена-97” (Оброчище) – „Спартак-2012” (Славеево)    2:0
„Интер” (Плачидол) - „Нефтяник-2010” (Шабла)    1:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Спортист-2011"    13    11    1    1    41-13    34
2. "Устрем"    13    11    0    2    41-13    33
3. "Нефтяник-2010"    13    8    2    3    28-7    26
4. "Вихър -2013"    13    7    4    2    35-13    25
5. "Стражица-2012"    13    7    0    6    40-25    21
6. "Албена-97"    12    6    3    3    24-10    21
7. "Чиракман"    13    6    2    5    36-19    20
8. "Дружба"    12    5    1    6    28-27    16
9. "Интер"    13    4    0    9    21-58    12
10. "Сокол-2012"    13    3    2    8    17-24    11
11. "Обединение"    13    1    1    11    12-53    4
12. "Спартак 2012"    13    0    0    13    8-69    0

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

29.03.2014 – събота, 15:30 ч.
„Спартак-2012” (Славеево) - „Обединение” (Василево)
„Стражица” (Стражица) - „Интер” (Плачидол)
„Дружба” (Люляково) – „Спортист-2011” (Г. Тошево)
30.03.2014 – неделя, 15:30 ч.
„Чиракман” (Селце) - „Устрем” (Дропла)
„Вихър 2013” (Бранище) – „Албена-97” (Оброчище)
„Нефтяник-2010” (Шабла) – „Сокол-2012” (Соколово)

ЗАПАДНА ГРУПА

РЕЗУЛТАТИ - XV КРЪГ

„Орловец-2008” (Победа) - „Вихър” (Жегларци)    4:0
„Рилци” (Добрич) - „Устрем–Д” (Дончево)    1:2
„Добруджанец” (Паскалево) - „Заря-2006” (Крушари)    2:1
„Стрела-2004”  (Орляк) - „Искра-41” (Бенковски)    3:5
„Левски-2012” (Карапелит) - „Спортист” (Стефаново)    2:1
„Сокол-2008” (Зърнево) - „Добр. спортист” (Ст. Караджа)    4:0
„Христо Ботев” (Стожер) - „Добруджанец” (Овчарово)    10:2

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Орловец-2008"    15    14    0    1    93-11    42
2. "Добруджанец"    15    14    0    1    77-14    42
3. "Заря-2006"    15    13    0    2    82-6    39
4. "Устрем-Д"    15    10    2    3    43-21    32
5. "Хр. Ботев"    15    9    3    3    51-19    30
6. "Рилци"    15    8    2    5    40-25    26
7. "Сокол-2008"    15    7    0    8    45-41    21
8. "Вихър"    15    6    1    8    29-37    19
9. "Искра 41"    15    5    1    9    24-58    16
10. "Стрела-2004"    15    4    1    10    19-58    13
11. "Спортист"    15    3    1    11    23-58    10
12. "Добруджанец"    15    2    3    10    15-68    9
13. "Левски 2012"    15    2    1    12    25-54    7
14. "Добр. спортист"    15    0    1    14    8-104    1

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

29.03.2014 - събота, 15:30 ч.
"Искра-41" (Бенковски) - "Добруджанец" (Паскалево)
"Заря-2006" (Крушари) - "Христо Ботев-1941" (Стожер)
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Рилци" (Добрич)
"Устрем-Д" (Дончево) - "Орловец-2008" (Победа)
"Вихър" (Жегларци) - "Левски-2012" (Карапелит)
30.03.2014 - неделя, 15:30 ч.
"Спортист" (Стефаново) - "Стрела-2004" (Орляк)
"Добруджанец" (Овчарово) - "Сокол-2008" (Зърнево)

*****************



 


Сходни връзки

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 1.76 секунди