изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-19 @ 15:41 EET
"ОРЛОВЕЦ-2008" СПЕЧЕЛИ ОБЛАСТНОТО ДЕРБИ    
СпортОтборът на "Орловец-2008" спечели областното дерби. В среща от 19-ия кръг на Западната група тимът от село Победа се наложи над състава на "Заря-2006" (Крушари) с 2:0 и продължава да е на първо място във временното класиране. В герой на мача се превърна Ивайло Георгиев, който отбеляза и двете попадения за победителите. В 28-ата минута той откри резултата, а три минути преди края на първото полувреме бе съборен в наказателното поле на гостите и съдията отсъди дузпа. Ивайло Георгиев изпълни удара от бялата точка и не сгреши - 2:0.

Срещата се очакваше с повишен интерес, защото от началото на първенството тимът от село Победа има само една загуба, а тя бе в шестия кръг, когато "Орловец-2008" загуби с 0:3 в Крушари.


* ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

 

ЗАПАДНА ГРУПА

 

РЕЗУЛТАТИ - 19-И КРЪГ

 

"Вихър" (Жегларци) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)            3:0

"Орловец-2008" (Победа) - "Заря-2006" (Крушари)      2:0

"Рилци" (Добрич) - "Искра- 41" (Бенковски)     2:1

"Устрем-Д" (Дончево)  - "Спортист" (Стефаново)        3:0

"Левски-2012" (Карапелит)  - "Добруджанец" (Овчарово)       2:1

"Сокол-2008" (Зърнево) - "Стрела -2004" (Орляк)       3:1

"Христо Ботев" (Стожер) - "Добруджанец" (Паскалево)         0:2

 

 ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 

1. "Орловец-2008"       19        18        0          1          110-11  54

2. "Добруджанец" Пас 19        18        0          1          98-15    54

3. "Заря-2006"  19        16        0          3          101-9    48

4. "Устрем-Д"   19        13        2          4          55-25    41

5. "Хр. Ботев"  19        11        3          5          65-24    36

6. "Рилци"        19        10        3          6          48-38    33

7. "Вихър"        19        8          2          9          35-46    26

8. "Сокол-2008"           19        8          0          11        51-55    24

9. "Искра 41"    19        6          1          12        28-76    19

10. "Стрела-2004"        19        4          2          13        23-72    14

11. "Левски 2012"         19        4          1          14        31-60    13

12. "Добруджанец" Овч           19        3          4          12        20-80    13

13. "Спортист" 19        3          3          13        25-71    12

14. "Добр. спортист"   19        0          1          18        10-118  1

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

26.04.2014 г. - събота, 17:00 ч.

"Стрела-2004" (Орляк)  - "Рилци" (Добрич)

"Искра-41" (Бенковски) - "Орловец-2008" (Победа)

"Заря-2006"  (Крушари) - "Левски-2012" (Карапелит)

"Добруджанец" (Овчарово) - "Вихър" (Жегларци)

27.04.2014 г. - неделя, 17:00 ч.

"Спортист" (Стефаново)  - "Христо Ботев" (Стожер)

"Добруджанец" (Паскалево) - "Сокол-2008" (Зърнево)

"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Устрем-Д" (Дончево)

 

 

ИЗТОЧНА ГРУПА

 

РЕЗУЛТАТИ - 16-И КРЪГ

 

„Сокол-2012” (Соколово) - „Обединение” (Василево)        6:1

„Вихър 2013” (Бранище) - „Спортист-2011” (Г. Тошево)     1:2

„Дружба” (Люляково) - „Интер” (Плачидол)           4:2

„Спартак- 2012” (Славеево) - „Устрем” (Дропла)    1:10

„Нефтяник-2010” (Шабла) - „Албена-97” (Оброчище)         отл.

„Чиракман” (Селце) – „Стражица" (Стражица)        10:3

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 

1. "Спортист-2011"       16        13        1          2          47-17    40

2. "Устрем"      16        13        1          2          54-16    40

3. "Нефтяник-2010"      15        9          2          4          32-11    29

4. "Вихър -2013"          16        8          4          4          39-17    28

5. "Стражица-2012"      16        9          0          7          47-37    27

6. "Албена-97" 14        8          3          3          31-10    27

7. "Чиракман"  16        7          4          5          46-22    25

8. "Дружба"     15        6          1          8          35-35    19

9. "Сокол-2012"           16        4          2          10        24-33    14

10. "Интер"      16        4          1          11        23-63    13

11. "Спартак 2012"       16        2          0          14        16-80    6

12. "Обединение"         16        1          1          14        14-67    4

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

 

26.04.2014 г. - събота, 17:00 ч.

"Стражица" (Стражица) - "Дружба" (Люляково)

"Обединение" (Василево) - "Албена-97" (Оброчище)

"Спортист-2011" (Г. Тошево) - "Сокол-2012" (Соколово)

"Интер" (Плачи дол) - "Спартак-2012" (Славеево)

27.04.2014 г. - неделя, 17:00 ч.

"Устрем" (Дропла) - "Вихър 2013" (Бранище)

"Чиракман" (Селце) - "Нефтяник-2010" (Шабла)

 


Сходни връзки

"ОРЛОВЕЦ-2008" СПЕЧЕЛИ ОБЛАСТНОТО ДЕРБИ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.14 секунди