изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-19 @ 10:31 EEST
ПРОГРАМА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ - БРАЗИЛИЯ 2014 - ПРЕДСТАВЯМЕ И ОТБОРИТЕ    
СпортПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ - БРАЗИЛИЯ 2014 - ПРЕДСТАВЯМЕ И ОТБОРИТЕ

Група А

1. Бразилия – Хърватия – 12.06, 23.00 часа  3:1

2. Мексико – Камерун – 13.06, 19.00 часа  1:0

17. Бразилия – Мексико – 17.06, 22.00 часа   0:0

18. Камерун - Хърватия – 19.06, 1.00 часа   0:4

33. Камерун – Бразилия – 23.06, 23.00 часа   1:4

34. Хърватия – Мексико – 23.06, 23.00 часа   1:3

Група В

3. Испания – Холандия – 13.06, 22.00 часа   1:5

4. Чили – Австралия – 14.06, 01.00 часа   3:1

19. Испания – Чили – 18.06, 22.00 часа   0:2

20. Австралия – Холандия – 18.06, 19.00 часа   2:3

35. Австралия – Испания – 23.06, 19.00 часа   0:3

36. Холандия – Чили – 23.06, 19.00 часа   2:0

Група С

5. Колумбия – Гърция – 14.06, 19.00 часа   3:0

6. Кот Д'Ивоар – Япония – 15.06, 01.00 часа   2:1

21. Колумбия - Кот Д'Ивоар – 19.06, 19.00 часа   2:1

22. Япония – Гърция – 22.06, 01.00 часа   0:0

37. Япония – Колумбия – 24.06, 23.00 часа   1:4

38. Гърция - Кот Д'Ивоар – 24.06, 23.00 часа.   1:0

Група D

7. Уругвай – Коста Рика – 14.06, 22.00 часа   1:3

8. Англия – Италия – 15.06, 04.00 часа   1:2

23. Уругвай – Англия – 19.06, 22.00 часа   2:1

24. Италия – Коста Рика – 20.06, 19.00 часа   0:1

39. Италия – Уругвай – 24.06, 19.00 часа   0:1

40. Коста Рика – Англия – 24.06, 19.00 часа   0:0

Група Е

9. Швейцария – Еквадор – 15.06, 19.00 часа   2:1

10. Франция – Хондурас – 15.06, 22.00 часа   3:0

25. Швейцария – Франция – 20.06, 23.00 часа   2:5

26. Хондурас – Еквадор – 21.06, 01.00 часа   1:2

41. Хондурас – Швейцария – 25.06, 23.00 часа   0:3

42. Еквадор – Франция – 25.06, 23.00 часа   0:0

Група F

11. Аржентина – Босна и Херцеговина – 16.06, 01.00 часа   2:1

12. Иран – Нигерия – 16.06, 22.00часа   0:0

27. Аржентина – Иран – 21.06, 19.00 часа   1:0

28. Нигерия – Босна и Херцеговина – 22.06, 01.00 часа   1:0

43.Нигерия – Аржентина – 25.06, 19.00 часа   2:3

44. Босна и Херцеговина – Иран 25.06, 19.00 часа   3:1

Група G

13. Германия – Португалия – 16.06, 19.00 часа   4:0

14. Гана – САЩ – 17.06, 01.00 часа   1:2

29. Германия – Гана – 21.06, 22.00 часа   2:2

30. САЩ – Португалия – 22.06, 22.00 часа   2:2

45. САЩ – Германия – 26.06, 19.00 часа   0:1

46. Португалия – Гана – 26.06, 19.00 часа   2:1

Група Н

15. Белгия – Алжир – 17.06, 19.00 часа   2:1

16. Русия – Южна Корея – 18.06, 01.00 часа   1:1

31. Белгия – Русия – 23.06, 01.00 часа   0:1

32. Южна Корея – Алжир – 22.06, 19.00 часа   2:4

47. Южна Корея – Белгия – 26.06, 23.00 часа   0:1

48. Алжир – Русия – 26.06, 23.00 часа   1:1

Схема на осминафиналите

49. 1А – 2В 28.06.2014 г., 19.00 ч. БРАЗИЛИЯ-ЧИЛИ  1:1 - след дузпи 4:3

50. 1С – 2D 28.06.2014 г., 23.00 часа  КОЛУМБИЯ-УРАГВАЙ   2:0

51. 1В – 2А 29.06.2014 г., 19.00 ч. ХОЛАНДИЯ-МЕКСИКО   2:1

52. 1D – 2С 29.06.2014 г., 23.00 часа  КОСТА РИКА-ГЪРЦИЯ   1:1  - след дузпи  6:4

53. 1Е – 2F 30.06.2014 г., 19.00 часа   ФРАНЦИЯ-НИГЕРИЯ   2:0

54. 1G – 2Н 30.06.2014 г., 23.00 часа   ГЕРМАНИЯ-АЛЖИР   2:1

55. 1F – 2Е 1.07.2014 г., 19.00 часа   АРЖЕНТИНА-ШВЕЙЦАРИЯ   1:0

56 1Н- 2G 1.07.2014 г., 23.00 часа   БЕЛГИЯ-САЩ   2:1

Схема четвъртфинали

57. Победител 49 – Победител 50 – 4.07.2014 г., 23.00 часа   БРАЗИЛИЯ-КОЛУМБИЯ   2:1

58. Победител 53 – Победител 54 – 4.07.2014 г., 19.00 часа   ФРАНЦИЯ-ГЕРМАНИЯ   0:1

59. Победител 51 – Победител 52 – 5.07.2014 г., 23.00 часа   ХОЛАНДИЯ-КОСТА РИКА   0:0 - след дузпи 4:3

60. Победител 55 – Победител 56 – 5.07.2014 г., 19.00 часа   АРЖЕНТИНА-БЕЛГИЯ   1:0

Полуфинали

61. Победител 57 – Победител 58 – 8.07.2014 г., 23.00 часа   БРАЗИЛИЯ-ГЕРМАНИЯ   1:7

62. Победител 59 – Победител 60 – 9.07.2014 г., 23.00 часа ХОЛАНДИЯ-АРЖЕНТИНА  0:0 - след дузпи 2:4

Трето място:

Губещ 61 – Губещ 62 – 12.07.2014 г., 23.00 часа   БРАЗИЛИЯ-ХОЛАНДИЯ   0:3

Финал

Победител 61 – Победител 62 – 13.07.2014 г., 22.00 часа   ГЕРМАНИЯ-АРЖЕНТИНА   1:0

http://bezpartien.com

ГЕРМАНИЯ Е НОВИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО ФУТБОЛ




РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО НА ОТБОРИТЕ В ГРУПИТЕ

ГРУПА "А" ГРУПА "В" ГРУПА "С" ГРУПА "D"
Бразилия Испания Колумбия Уругвай
Хърватия Холандия Гърция Коста Рика
Мексико Чили Кот д'Ивоар Англия
Камерун Австралия Япония Италия
ГРУПА "Е" ГРУПА "F" ГРУПА "G" ГРУПА "Н"
Швейцария Аржентина Германия Белгия
Еквадор Босна и Херц. Португалия Алжир
Франция Иран Гана Русия
Хондурас Нигерия САЩ Южна Корея

ЗОНА АЗИЯ
АВСТРАЛИЯ
Име на федерацията: Football Federation Australia
Президент: Франк Лауи
Селекционер: Ангелос Постекоглу
Как се класира: второ място в групата в четвъртия кръг на квалификациите
Участия на световно първенство: 3 пъти
Най-добро представяне: 1/8-финал (2006)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

ИРАН
Име на федерацията: Football Federation Islamic Republic of Iran
Президент: Али Кафашян
Селекционер: Карлош Кейрош (Португалия)
Как се класира: първо място в групата в четвъртия кръг на квалификациите
Участия на световно първенство: 3 пъти
Най-добро представяне: отпадане в групите
Докъде стигна при последното си участие: отпаднане в групите (2006)

ЮЖНА КОРЕЯ1-1_1.jpg
Име на федерацията: Korea Football Association
Президент: Мун Мон Гю
Селекционер: Хон Мун Бьо
Как се класира: второ място в групата в четвъртия кръг на квалификациите
Участия на световно първенство: 8 пъти
Най-добро представяне: четвърто място (2002)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2010)

ЯПОНИЯ1-2_1.jpg
Име на федерацията: Japan Football Association
Президент: Куния Даини
Селекционер: Алберто Дзакерони (Италия)
Как се класира: първо място в групата в четвъртия кръг на квалификациите
Участия на световно първенство: 4 пъти
Най-добро представяне: 1/8-финал (2002, 2010)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2010)

ЗОНА АФРИКА
АЛЖИРafde.png
Име на федерацията: Algerian Football Federation
Президент: Мохамед Раоураоуа
Селекционер: Вахид Халилходжич (Босна)
Как се класира: спечели бараж срещу Буркина Фасо
Участия на световно първенство: 3 пъти
Най-добро представяне: отпадане в групите (1982, 1986, 2010)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

ГАНАfdwe.png
Име на федерацията: Ghana Football Association
Президент: Квеси Ниантяки
Селекционер: Акваси Апия
Как се класира: спечели бараж срещу Египет
Участия на световно първенство: 2 пъти
Най-добро представяне: четвъртфинал (2010)
Докъде стигна при последното си участие: четвъртфинал (2010)

11-1_2.jpgКАМЕРУН
Име на федерацията: Fédération Camerounaise de Football
Президент: Жозеф Овона
Селекционер: Фолкер Финке (Германия)
Как се класира: спечели бараж срещу Тунис
Участия на световно първенство: 6 пъти
Най-добро представяне: 1/4-финал (1990)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)
 
11-2_1.jpgКОТ Д’ИВОАР
Име на федерацията: Fédération Ivoirienne de Football
Президент: Ожустен Диало
Селекционер: Сабри Ламуши (Франция)
Как се класира: спечели бараж срещу Сенегал
Участия на световно първенство: 2 пъти
Най-добро представяне: отпадане в групите
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)
 
11-3_1.jpgНИГЕРИЯ
Име на федерацията: Nigeria Football Federation
Президент: Алхаджи Амину Майдари
Селекционер: Стивън Кеши
Как се класира: спечели бараж срещу Етиопия
Участия на световно първенство: 4 пъти
Най-добро представяне: 1/8-финал (1994, 1998)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

ЗОНА ЕВРОПА
АНГЛИЯ
Име на федерацията: The Football Association
Президент: Грег Дайк
Селекционер: Рой Ходжсън
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 13 пъти
Най-добро представяне: шампион (1966)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2010)

БЕЛГИЯ

Име на федерацията:
Koninklijke Belgische Voetbalbond/ Union royale belge des sociétés de football association
Президент: Франсоа дьо Кеерсмекер
Селекционер: Марк Вилмотс
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 11 пъти
Най-добро представяне: четвърто място (1986)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2002)

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА (ДЕБЮТ)
Име на федерацията: Nogometni/Fudbalski Savez Bosne i Hercegovine
Президент: Елведин Бегич
Селекционер: Сафет Сушич
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: няма
Най-добро представяне: няма
Докъде стигна при последното си участие: няма

ГЕРМАНИЯ
Име на федерацията: Deutscher Fußball-Bund
Президент: Волфганг Нийрсбах
Селекционер: Йоахим Льов
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 17 пъти
Най-добро представяне: шампион (1954, 1974, 1990)
Докъде стигна при последното си участие: трето място (2010)

ГЪРЦИЯ________.png
Име на федерацията: Hellenic Football Federation
Президент: Софоклис Пилавиос
Селекционер: Фернандо Сантуш (Португалия)
Как се класира: след спечелен бараж с Румъния
Участия на световно първенство: 2 пъти
Най-добро представяне: отпадане в групите (1994, 2010)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групата (2010)

ИСПАНИЯ2_13.jpg
Име на федерацията: Real Federación Española de Fútbol
Президент: Анхел Мария Вияр
Селекционер: Висенте дел Боске
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 13 пъти
Най-добро представяне: шампион (2010)
Докъде стигна при последното си участие: първо място (2010)

ИТАЛИЯ
Име на федерацията: Federazione Italiana Giuoco Calcio
Президент: Джанкарло Абете
Селекционер: Чезаре Прандели
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 17 пъти
Най-добро представяне: шампион (1934, 1938, 1982, 2006)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

ПОРТУГАЛИЯ____________.png
Име на федерацията: Federação Portuguesa de Futebol
Президент: Фернандо Гомес
Селекционер: Пауло Бенто
Как се класира: след бараж с Швеция
Участия на световно първенство: 5 пъти
Най-добро представяне: трето място (1966)
Докъде стигна при последното си участие: осминафинал (2010)

РУСИЯ2_14.jpg
Име на федерацията: Российский Футбольный Союз
Президент: Николай Толстих
Селекционер: Фабио Капело (Италия)
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 9 пъти (вкл. като СССР)
Най-добро представяне: четвърто място (1966 г. като СССР)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2002)

ФРАНЦИЯ______.png
Име на федерацията: Fédération Française de Football
Президент: Ноел Льо Грае
Селекционер: Дидие Дешан
Как се класира: след бараж с Украйна
Участия на световно първенство: 13 пъти
Най-добро представяне: шампион (1998)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

ХОЛАДИЯ
Име на федерацията: Koninklijke Nederlandse Voetbalbond
Президент: Михаел ван Прааг
Селекционер: Луис ван Гаал
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 9 пъти
Най-добро представяне: второ място (1974, 1978, 2010)
Докъде стигна при последното си участие: второ място (2010)

ХЪРВАТИЯ__________3__.png
Име на федерацията: Croatian Football Federation
Президент: Давор Шукер
Селекционер: Нико Ковач
Как се класира: след бараж с Исландия
Участия на световно първенство: 3 пъти
Най-добро представяне: трето място (1998)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2006)

ШВЕЙЦАРИЯ
Име на федерацията: Association Suisse de Football/ Associazione Svizzera di Football/ Schweizerischer Fussballverband
Президент: Петер Жилерон
Селекционер: Отмар Хицфелд (Германия)
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 9 пъти
Най-добро представяне: 1/4-финал (1934, 1938, 1954)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

ЗОНА СЕВЕРНА АМЕРИКА И КАРИБСКИ РЕГИОН
КОСТА РИКА
Име на федерацията: Federación Costarricense de Fútbol
Президент: Едуардо Ли Санчес
Селекционер: Хорхе Луис Пинто (Колумбия)
Как се класира: гарантирано поне трето място в групата в четвъртия кръг на квалификациите
Участия на световно първенство: три пъти
Най-добро представяне: 1/8-финал (1990)
Докъде стигна при последното си участие: огпадане в групите (2006)

САЩ
Име на федерацията: United States Soccer Federation
Президент: Сънил Джюлати
Селекционер: Юрген Клинсман (Германия)
Как се класира: първо място в групата в четвъртия кръг на квалификацията
Участия на световно първенство: 9 пъти
Най-добро представяне: трето място (1930)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2010)

ХОНДУРАС
Име на федерацията: Federación Nacional Autónoma de Fútbol de Honduras
Президент: Рафаел Кайехас
Селекционер: Луис Суарес (Колумбия)
Как се класира: трето място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 2 пъти
Най-добро представяне: групова фаза (1982, 2010)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (2010)

МЕКСИКОmeks.png
Име на федерацията: Mexican Football Federation
Президент: Жустино Компеан
Селекционер: Мигел Ерера
Как се класира: след бараж с Нова Зеландия
Участия на световно първенство: 14 пъти
Най-добро представяне: четвъртфинал (1970, 1986)
Докъде стигна при последното си участие: осминафинал (2010)

ЗОНА ЮЖНА АМЕРИКА

АРЖЕНТИНА
Име на федерацията: Asociación del Fútbol Argentino
Президент: Хулио Грондона
Селекционер: Алехандро Сабея
Как се класира: първо място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 15 пъти
Най-добро представяне: шампион (1978, 1986)
Докъде стигна при последното си участие: 1/4-финал (2010)

БРАЗИЛИЯ

Име на федерацията: Confederação Brasileira de Futebol
Президент: Хосе Мария Марин
Селекционер: Луис Фелипе Сколари
Как се класира: домакин
Участия на световно първенство: 19 пъти (на всички световни първенства)
Най-добро представяне: шампион (1958, 1962, 1970, 1994, 2002)
Докъде стигна при последното си участие: 1/4-финал (2010)

ЕКВАДОР2_15.jpg
Име на федерацията: Federación Ecuatoriana de Fútbol
Президент: Луис Чирибога
Селекционер: Рейналдо Руеда (Колумбия)
Как се класира: четвърто място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 2 пъти
Най-добро представяне: 1/8-финал (2006)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2006)

КОЛУМБИЯ
Име на федерацията: Federación Colombiana de Fútbol
Президент: Луис Бедоя
Селекционер: Хосе Пекерман (Аржентина)
Как се класира: второ място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 4 пъти
Най-добро представяне: 1/8-финал (1990)
Докъде стигна при последното си участие: отпадане в групите (1998)

ЧИЛИ2_16.jpg
Име на федерацията: Federación de Fútbol de Chile
Президент: Серхио Хадуе
Селекционер: Хорхе Сампаоли (Аржентина)
Как се класира: трето място в квалификационната група
Участия на световно първенство: 8 пъти
Най-добро представяне: трето място (1962)
Докъде стигна при последното си участие: 1/8-финал (2010)
 
111.jpgУРУГВАЙ
Име на федерацията: Asociación Uruguaya de Fútbol
Президент: Себастиан Бауза
Селекционер: Оскар Табарес
Как се класира: след бараж с Йордания
Участия на световно първенство: 11 пъти
Най-добро представяне: трето място (1962)
Докъде стигна при последното си участие: шампион (1930, 1950)

http://www.blitz.bg/


ТВ програмата на Мондиал 2014


 


Сходни връзки

ПРОГРАМА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ - БРАЗИЛИЯ 2014 - ПРЕДСТАВЯМЕ И ОТБОРИТЕ | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.11 секунди