изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-14 @ 23:30 EET
ТВ програмата на Мондиал 2014    
Спорт

ТВ програмата на Мондиал 2014





Дата Мач ТВ Коментатор
    ГРУПОВА ФАЗА    
12.06,
23:00
1 (А) Бразилия – Хърватия БНТ1/HD Ивайло Ангелов
13.06,
19:00
2 (А) Мексико – Камерун
БНТ1/HD
Петър Иванов
13.06,
23:00
3 (В) Испания – Холандия
БНТ1/HD
Никола Ибришимов 
14.06,
01:00
4 (В) Чили – Австралия
БНТ1/HD
Георги Славчев 
14.06,
19:00
5 (С) Колумбия – Гърция
БНТ1/HD
Валери Генов 
14.06,
22:00
7 (D) Уругвай – Коста Рика
БНТ1/HD
Радостин Любомиров
15.06,
01:00
8 (D) Англия – Италия
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов 
15.06,
04:00
6 (С) Кот д'Ивоар – Япония
БНТ1/HD
Георги Славчев 
15.06,
19:00
9 (Е) Швейцария – Еквадор
БНТ1/HD
Радостин Любомиров 
15.06,
22:00
10 (Е) Франция – Хондурас
БНТ1/HD
Петър Иванов
16.06,
01:00
11 (F) Аржентина – Босна
БНТ1/HD
Валери Генов 
16.06,
19:00
13 (G) Германия – Португалия
БНТ1/HD
Никола Ибришимов
16.06,
22:00
12 (F) Иран – Нигерия БНТ1/HD Георги Славчев
17.06,
01:00
14 (G) Гана – САЩ
БНТ1/HD
Радостин Любомиров 
17.06,
19:00
15 (Н) Белгия – Алжир
БНТ1/HD
Петър Иванов 
17.06,
22:00
17 (А) Бразилия – Мексико БНТ1/HD Ивайло Ангелов
18.06,
01:00
16 (Н) Русия – Южна Корея
БНТ1/HD
Радостин Любомиров 
18.06,
19:00
20 (В) Австралия – Холандия
БНТ1/HD
Валери Генов 
18.06,
22:00
19 (В) Испания – Чили
БНТ1/HD
Никола Ибришимов
19.06,
01:00
18 (А) Камерун – Хърватия
БНТ1/HD
Георги Славчев 
19.06,
19:00
21 (С) Колумбия – Кот д'Ивоар
БНТ1/HD
Петър Иванов 
19.06,
22:00
23 (D) Уругвай – Англия
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов 
20.06,
01:00
22 (С) Япония – Гърция
БНТ1/HD
Георги Славчев
20.06,
19:00
24 (D) Италия – Коста Рика
БНТ1/HD
Валери Генов 
20.06,
23:00
25 (Е) Швейцария – Франция
БНТ1/HD
Никола Ибришимов
21.06,
01:00
26 (Е) Хондурас – Еквадор
БНТ1/HD
Георги Славчев 
21.06,
19:00
27 (F) Аржентина – Иран
БНТ1/HD
Радостин Любомиров
21.06,
22:00
29 (G) Германия – Гана
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов 
22.06,
01:00
28 (F) Нигерия – Босна
БНТ1/HD
Петър Иванов 
22.06,
19:00
31 (Н) Белгия – Русия
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов 
22.06,
22:00
32 (Н) Южна Корея – Алжир
БНТ1/HD
Георги Славчев
23.06,
01:00
30 (G) САЩ – Португалия
БНТ1/HD
Никола Ибришимов 
23.06,
19:00
35 (В) Австралия – Испания
БНТ 2
Георги Славчев
23.06,
19:00
36 (В) Холандия – Чили
БНТ1/HD
Никола Ибришимов
23.06,
23:00
33 (А) Камерун – Бразилия БНТ 2  Радостин Любомиров
23.06,
23:00
34 (А) Хърватия – Мексико
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов 
24.06,
19:00
39 (D) Италия – Уругвай БНТ1/HD Ивайло Ангелов 
24.06,
19:00
40 (D) Коста Рика – Англия БНТ 2  Георги Славчев
24.06,
23:00
37 (С) Япония – Колумбия БНТ 2 Петър Иванов
24.06,
23:00
38 (С) Гърция – Кот д'Ивоар
БНТ1/HD
Радостин Любомиров 
25.06,
19:00
43 (F) Нигерия – Аржентина
БНТ1/HD
Георги Славчев 
25.06,
19:00
44 (F) Босна – Иран БНТ 2  Радостин Любомиров 
25.06,
23:00
41 (Е) Хондурас – Швейцария БНТ 2  Валери Генов 
25.06,
23:00
42 (Е) Еквадор – Франция БНТ1/HD Петър Иванов 
26.06,
19:00
45 (G) САЩ – Германия
БНТ1/HD
Никола Ибришимов 
26.06,
19:00
46 (G) Португалия – Гана БНТ 2  Валери Генов 
26.06,
23:00
47 (Н) Южна Корея – Белгия
БНТ1/HD
Георги Славчев 
26.06,
23:00
48 (Н) Алжир – Русия БНТ 2  Радостин Любомиров
         
    ОСМИНАФИНАЛИ    
28.06,
19:00
49 1А – 2В БНТ 1/HD Ивайло Ангелов
28.06,
23:00
50 1С – 2D
БНТ 1/HD
Петър Иванов
29.06,
19:00
51 1В – 2А
БНТ1/HD
Никола Ибришимов
29.06,
23:00
52 1D– 2С
БНТ1/HD
Петър Иванов 
30.06,
19:00
 53 1Е – 2F
БНТ1/HD
Валери Генов
30.06,
23:00
 54 1G– 2Н
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов 
1.07,
19:00
55 1F – 2E
БНТ1/HD
Никола Ибришимов 
1.07,
23:00
56 1Н – 2G БНТ1/HD Валери Генов 
     
 
 
    ЧЕТВЪРТФИНАЛИ    
4.07,
19:00
58 Поб. 53 – Поб. 54 БНТ1/HD Ивайло Ангелов
4.07,
23:00
57 Поб. 49 – Поб. 50
БНТ1/HD
Никола Ибришимов
5.07,
19:00
60 Поб. 55 – Поб. 56
БНТ1/HD
Валери Генов 
5.07,
23:00
59 Поб. 51 – Поб. 52
БНТ1/HD
Петър Иванов 
         
    ПОЛУФИНАЛИ    
8.07,
23:00
61 Поб. 57 – Поб. 58
БНТ1/HD
Ивайло Ангелов
9.07,
23:00
62 Поб. 59 – Поб. 60
БНТ1/HD
Никола Ибришимов 
         
    МАЧ ЗА ТРЕТОТО МЯСТО    
12.07,
23:00
63 Заг. 61 – Заг. 62
БНТ 1/HD
Георги Славчев 
         
    ФИНАЛ    
13.07,
22:00
64 Поб. 61 – Поб. 62
БНТ 1/HD
Ивайло Ангелов и
Никола Ибришимов 

Заб.: ФИФА може да направи промени в началните часове на мачовете. Всички часове са в българско време. БНТ също си запазва правото за промени на двубоите, които ще излъчва. Според предварителната програма абсолютно всички мачове ще бъдат излъчвани директно по БНТ, БНТ HD и БНТ

http://www.blitz.bg

ПРОГРАМА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ - БРАЗИЛИЯ 2014 - ПРЕДСТАВЯМЕ И ОТБОРИТЕ

 


Сходни връзки

ТВ програмата на Мондиал 2014 | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 2.06 секунди