изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-20 @ 09:36 EEST
Резултати от първи и програма на втори квалификационен кръг на Лига Европа, сезон 2014/15    
Спорт

Резултати от първия и програма на втория квалификационен кръг на Лига Европа, сезон 2014/15



Двубой Първи мач Реванш
ЦСКА (Бъл) - Зимбру (Мол)  1:1  
Литекс (Бъл) - Дьошдьор (Унг)  0:2  
„Ботев“ (Пловдив, Бъл) – Санкт Пьолтен (Ав) 2:1  
Дьор ЕТО (Унг) – ИФК Гьотеборг (Шв)  0:3  
Неман (Блрс) – ФХ Хафнарфьордур (Исл)  1:1  
Абърдийн (Шот) – Грьонинген (Хол)  0:0  
Будучност (Чгора) – Омония (Кипър)  0:2  
Атлантас (Лит) – Шахтьор (Караганда, Каз)  0:0  
Дери Сити (Ейре) – Шахтьор (Солигорск, Блрс)  0:1  
Чукарички (Сър) – Грьодиг (Ав)  0:4  
Молде (Нор) – Горица (Слвн)  4:1  
РНК Сплит (Хър) - Апоел (Беер Шева)  2:1  
ЧФР Клуж (Рум) – Ягодина (Сър)  0:0  
Бурсаспор (Тур) - Чихура (Груз)  0:0  
Млада Болеслав (Чех) - Широки бриег (БиХ)  2:1  
ФК Сараево (БиХ) - Хаугесунд (Нор)  0:1  
Рух (Хожув, Пол) - Вадуц (Лихт)  3:2  
 РоПС (Рованиеми, Фин) - Астерас Триполис (Гър)  1:1  
Металург (Скопие, Мак) - Железничар (БиХ)  0:0  
Мъдъруел (Шот) - Стярнан (Исл)  2:2  
Нефтчи (Азер) - Копер (Слвн)  1:2  
Люцерн (Швейц) – Сейнт Джонстън (Шот)  1:1  
Астана (Каз) - Апоел (Тел Авив, Изр)  3:0  
Дъндолк (Ейре) - Хайдук (Сплит, Хър)  0:2  
Кошице (Слвк) - Слован (Либерец, Чех)  0:1  
Зулте-Варегем (Бел) – Завиша (Бидгошч, Пол)  2:1  
Номе Калю (Ест) – Лех (Познан, Пол)  1:0  
Викингур (Фар. о-ви) - Тромсьо (Нор)  0:0  
Зестафони (Груз) - Спартак (Търнава, Слвк)  0:0  
Линфийлд (СИрл) – АИК (Шв)  1:0  
Лачи (Алб) – Зоря (Укр)  0:3  
Хонка (Фин) – Краснодар (Рус)  0:4  
Тренчин (Слвк) – Войводина (Сър)  4:0  
Кайрат (Каз) – Есберг (Дан)  1:1  
Динамо (Минск, Бел) - МиПа (Фин)  3:0  
Петролул (Плоещ, Рум) - Фламуртари (Алб)  2:0  
Бромапойкарна (Шв) - Крусейдърс (Сирл)  4:0  
Риека (Хър) - Ференцварош (Унг)  1:0  
Розенборг (Нор) - Слиго Роувърс (Ейре)  1:2  
Елфсборг (Шв) - Интер (Баку, Азер)  0:1  

Заб.: Първите мачове са на 17 юли, а реваншите на 24 юли. На първо място е посочен отборът, който е домакин в първата среща. За следващия кръг се класира отборът, посочен с по-дебел шрифт.
http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

Резултати от първи и програма на втори квалификационен кръг на Лига Европа, сезон 2014/15 | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.11 секунди