изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-11-17 @ 03:06 EET
"Б" група, сезон 2014/2015 - програма, резултати, класиране    
СпортДнес стартира сезон 2014/2015 в "Б" група, който ще може да следите подробно с БЛИЦ. 16 отбора ще участват в шампионата, като сред тях не са изпадналите от елита миналия сезон Нефтохимик, Любимец и Пирин (Гоце Делчев), които останаха без лиценз.

Победителят в Североизточната "В" група Бенковски (Бяла) пък се отказа да играе във втора дивизия. БФС покани в "Б" група да се включат четирите отбора, заели вторите места във "В" групите, като три от тях - Локомотив (Горна Оряховица), 2-ри в СЗ "В" група, Септември (Симитли), 2-ри в ЮЗ "В" група и Мастер (Бургас) (преименуван от новия сезон на Бургас), 2-ри в ЮИ "В" група заявяват желание за участие и получават лиценз. За останалото свободно място в групата (б.р. поради отказа на втория в СИ "В" група Светкавица Търговище) е направено запитване и до заелите третите места в групите като два от тях - Оборище (Панагюрище), 3-ти в ЮЗ "В" група, и Верея (Стара Загора); 3-ти в ЮИ "В" група също заявяват желание. Спортно-техническата комисия на БФС включва в "Б" група Верея заради по-добър коефициент на средно спечелени точки за мач (2,344 срещу 2,267).

"Б" ГРУПА - 1 КРЪГ

2 АВГУСТ 2014 Г. (СЪБОТА), 18:00 ЧАСА
Локомотив (Мездра) – Созопол 0:0

Локомотив (Горна Оряховица) – Пирин (Разлог) 1:2

Добруджа - „Ботев“ (Враца) 2:2

Банско – Спартак (Варна) - БФС обяви, че срещата няма да се състои
 
ОТ 19:30 ЧАСА
Пирин (Благоевград) - „Ботев“ (Гълъбово)
Съдия: Волен Чинков
Асистенти: Димитър Русев и Стоян Владимиров
Четвърти: Ивайло Ненков
 
ОТ 20:00 ЧАСА
Черноморец – Монтана
Съдия: Владимир Вълков
Асистенти: Ириней Бодуров и Георги Стамболджиев
Четвърти: Михаил Парушев
 
Верея – Септември (Симитли)
Съдия: Стоян Денев
Асистенти: Даниел Ников и Енчо Енчев
Четвърти: Ангел Димитров
 
3 АВГУСТ 2014 г. (НЕДЕЛЯ)
ОТ 18:00 ЧАСА
„Раковски“ - Бургас
Съдия: Радослав Станев
Асистенти: Христо Хаджийски и Михаил Кръстев
Четвърти: Павел Мичев

ПРОГРАМА
2 кръг
9 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Созопол - "Ботев" (Враца)
Септември (Симитли) - Банско
Монтана - Верея
Бургас - Черноморец (Бургас)
"Ботев" (Гълъбово) - "Раковски"
Пирин (Разлог) - Пирин (Благоевград)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)
10 август 2014 г. (неделя), 18:00 часа
Спартак (Варна) - Добруджа

3 кръг
16 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол
"Раковски" - Пирин (Разлог)
Банско - Монтана
Добруджа - Септември (Симитли)
"Ботев" (Враца) - Спартак (Варна)
16 август 2014 г. (събота), 19:30 часа
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Мездра)
16 август 2014 г. (събота), 20:00 часа
Черноморец (Бургас) - "Ботев" (Гълъбово)
Верея - Бургас

* Забележка: БФС си запазва правото на промени в програмата. Програмата след 3 кръг ще бъде обявена до 12.08.2014 година.
4 кръг
Созопол - Спартак (Варна)
Септември (Симитли) - "Ботев" (Враца)
Монтана - Добруджа
Бургас - Банско
"Ботев" (Гълъбово) - Верея
Пирин (Разлог) - Черноморец (Бургас)
Локомотив (Мездра) - "Раковски"
Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград)

5 кръг
Пирин (Благоевград) - Созопол
"Раковски" - Локомотив (Горна Оряховица)
Черноморец (Бургас) - Локомотив (Мездра)
Верея - Пирин (Разлог)
Банско - "Ботев" (Гълъбово)
Добруджа - Бургас
"Ботев" (Враца) - Монтана
Спартак (Варна) - Септември (Симитли)

6 кръг
Созопол - Септември (Симитли)
Монтана - Спартак (Варна)
Бургас - "Ботев" (Враца)
"Ботев" (Гълъбово) - Добруджа
Пирин (Разлог) - Банско
Локомотив (Мездра) - Верея
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Бургас)
Пирин (Благоевград) - "Раковски"

7 кръг
"Раковски" - Созопол
Черноморец (Бургас) - Пирин (Благоевград)
Верея - Локомотив (Горна Оряховица)
Банско - Локомотив (Мездра)
Добруджа - Пирин (Разлог)
"Ботев" (Враца) - "Ботев" (Гълъбово)
Спартак (Варна) - Бургас
Септември (Симитли) - Монтана

8 кръг
Созопол - Монтана
Бургас - Септември (Симитли)
"Ботев" (Гълъбово) - Спартак (Варна)
Пирин (Разлог) - "Ботев" (Враца)
Локомотив (Мездра) - Добруджа
Локомотив (Горна Оряховица) - Банско
Пирин (Благоевград) - Верея
"Раковски" - Черноморец (Бургас)

9 кръг
Черноморец (Бургас) - Созопол
Верея - "Раковски"
Банско - Пирин (Благоевград)
Добруджа - Локомотив (Горна Оряховица)
"Ботев" (Враца) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Варна) - Пирин (Разлог)
Септември (Симитли) - "Ботев" (Гълъбово)
Монтана - Бургас

10 кръг
Созопол - Бургас
"Ботев" (Гълъбово) - Монтана
Пирин (Разлог) - Септември (Симитли)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Варна)
Локомотив (Горна Оряховица) - "Ботев" (Враца)
Пирин (Благоевград) - Добруджа
"Раковски" - Банско
Черноморец (Бургас) - Верея

11 кръг
Верея (Стара Загора) - Созопол
Банско - Черноморец (Бургас)
Добруджа - "Раковски"
"Ботев" (Враца) - Пирин (Благоевград)
Спартак (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)
Септември (Симитли) - Локомотив (Мездра)
Монтана - Пирин (Разлог)
Бургас - "Ботев" (Гълъбово)

12 кръг
Созопол - "Ботев" (Гълъбово)
Пирин (Разлог) - Бургас
Локомотив (Мездра) - Монтана
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (Симитли)
Пирин (Благоевград) - Спартак (Варна)
"Раковски" - "Ботев" (Враца)
Черноморец (Бургас) - Добруджа
Верея (Стара Загора) - Банско

13 кръг
Банско - Созопол
Добруджа - Верея (Стара Загора)
"Ботев" (Враца) - Черноморец (Бургас)
Спартак (Варна) - "Раковски"
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)
Монтана - Локомотив (Горна Оряховица)
Бургас - Локомотив (Мездра)
"Ботев" (Гълъбово) - Пирин (Разлог)

14 кръг
Созопол - Пирин (Разлог)
Локомотив (Мездра) - "Ботев" (Гълъбово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Бургас
Пирин (Благоевград) - Монтана
"Раковски" (Раковски) - Септември (Симитли)
Черноморец (Бургас) - Спартак (Варна)
Верея (Стара Загора) - "Ботев" (Враца)
Банско - Добруджа

15 кръг
Добруджа - Созопол
"Ботев" (Враца) - Банско
Спартак (Варна) - Верея (Стара Загора)
Септември (Симитли) - Черноморец (Бургас)
Монтана - "Раковски"
Бургас - Пирин (Благоевград)
"Ботев" (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Пирин (Разлог) - Локомотив (Мездра)

http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

"Б" група, сезон 2014/2015 - програма, резултати, класиране | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.62 секунди