изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-26 @ 06:36 EEST
Лидерите на „Реформаторския блок” представиха водачите на листите си за изборите: В Добрич - Билгин Якубов, в Силистра - Касим Д    
ПолитикаСофия. Лидерите на „Реформаторския блок” представиха на пресконференция, водачите на листите си за народни представители на предсрочните парламентарни избори на 5 октомври, предаде репортер на Агенция „Фокус”. Божидар Лукарски представи листата, като обясни, че е най-добрата за България, изобщо.


1. Първи изборен район – Благоевградски - ген. Атанас Атанасов
2. Втори изборен район – Бургаски– Костадин Марков
3. Трети изборен район – Варненски – Радан Кънев
4. Четвърти изборен район – Великотърновски –Иван Иванов
5. Пети изборен район – Видински – Вили Лилков
6. Шести изборен район – Врачански – Филип Кирев
7. Седми изборен район – Габровски – Нели Недева
8.Осми изборен район – Добрички – Билгин Якубов
9. Девети изборен район – Кърджалийски - Корман Исмаилов
10. Десети изборен район – Кюстендилски – Ирина Репуц
11. Единадесети изборен район – Ловешки – Николай Вълков
12. Дванадесети изборен район – Монтански – Борислав Великов
13. Тринадесети изборен район – Пазарджишки – Бойка Маринска
14. Четиринадесети изборен район – Пернишки –д-р Валентин Павлов
15. Петнадесети изборен район – Плевенски – Найден Зеленогорски
16. Шестнадесети изборен район – Пловдив – град – доц. д-р Димитър Шипков
17. Седемнадесети изборен район – Пловдив област– Николай Ненчев
18. Осемнадесети изборен район – Разградски – Мюйессер Солак
19. Деветнадесети изборен район – Русенски – Румен Христов
20. Двадесети изборен район – Силистренски – Касим дал
21. Двадесет и първи изборен район – Сливенски – Димитър Сяров
22. Двадесет и втори изборен район – Смолянски – Ариф Агуш
23. Двадесет и трети изборен район – София – Божидар Лукарски
24. Двадесет и четвърти изборен район – София – Петър Москов
25. Двадесет и пети изборен район – София – Меглена Кунева
26. Двадесет и шести изборен район – София област – Димитър Делчев
27. Двадесет и седми изборен район – Старозагорски – Димитър танев
28. Двадесет и осми изборен район – Търговищки – Орхан Исмаилов
29. Двадесет и девети изборен район – Хасковски – Станислав Иванов
30. Тридесети изборен район – Шуменски – доц. Добримир Добрев
31. Тридесет и първи изборен район – Ямболски – Николай Честов
Мариела РУСЕВА
http://www.focus-news.net

 


Сходни връзки

Лидерите на „Реформаторския блок” представиха водачите на листите си за изборите: В Добрич - Билгин Якубов, в Силистра - Касим Д | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 2.03 секунди