изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-26 @ 04:12 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС





http://www.trud.bg
Еротика/Erotica


Гледайте мачове с българско участие, Ливърпул и Реал (Мадрид) с БЛИЦ

Агенция БЛИЦ продължава да улеснява своите читатели, предоставяйки им възможност да наблюдават всичко от света на спорта. Само с нашия екип може да гледате директно всякакви спортове от различни точки на планетата.

Акцентът днес отново е върху футбола. Ще ви предоставим картина от мачове с българско участие, както и двубои от най-различни първенства. От 13:00 часа Мерсин с Николай Михайлов има мач от турската Суперлига, по-късно играят още Андрей Гълъбинов срещу бившия си отбор Ливорно, Селтик с Александър Тонев, Ивайло Чочев и съотборниците му в Палермо пък гостуват на Лацио, а Венцислав Христов и Риека имат среща в Сплит от хърватския шампионат.

Днес е и финалът за Купата на България по баскетбол при мъжете. БНТ ще излъчи директно битката между Лукойл Академик и Черно море.

С БЛИЦ ТV ще може да гледате и много състезания от света на зимните спортове.

ФУТБОЛ
13:00 часа - Испания, Примера дивисион: Реал Сосиедад - Севиля - ТУК
13:00 часа - Турция, Суперлига: Мерсин - Карабюкспор - ТУК
13:30 часа - Холандия, Ередивизи: Хееренвеен - Грьонинген  - ТУК
13:30 часа - Италия, Серия "Б": Ливорно - Авелино - ТУК
14:00 часа - Англия, Висша лига: Тотнъм - Уест Хям - ТУК
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Фортуна (Дюселдорф) - Нюрнберг
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: ФСФ Франкфурт - Кайзерслаутерн
14:30 часа - Германия, Втора Бундеслига: Унион (Берлин) - Хайденхайм
15:00 часа - Шотландия, Висша лига: Селтик - Хамилтън
15:00 часа - Австрия, Бундеслига: Рийд - Залцбург
15:00 часа - Франция, Лига 1: Гинган - Монпелие
15:30 часа - Холандия, Ередивизи: Вилем II - Aякс
15:30 часа - Белгия, Про Лига: Гент - Брюж
15:30 часа - Холандия, Ередивизи: Твенте - Витес
15:30 часа - Холандия, Ередивизи: ПСВ Айндховен - Дордрехт
16:00 часа - Италия, Серия "А": Милан - Чезена
16:00 часа - Италия, Серия "А": Верона - Рома
16:00 часа - Италия, Серия "А": Лацио - Палермо
16:00 часа - Италия, Серия "А": Емполи - Киево
16:00 часа - Турция, Суперлига: Касъмпаша - Трабзонспор
16:05 часа - Англия, Висша лига: Евертън - Лестър
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Хамбургер - Борусия (Мьонхенгладбах)
17:00 часа - Швейцария, Суперлига: Йънг Бойс - Базел
17:45 часа - Холандия, Ередивизи: Фейенорд - Екселсиор
18:00 часа - Испания, Примера дивисион: Атлетик (Билбао) - Райо Валекано
18:00 часа - Франция, Лига 1: Олимпик (Лион) - Нант
18:00 часа - Франция, Лига 1: Реймс - Метц
18:00 часа - Хърватия, Първа лига: РНК Сплит - Риека
18:15 часа - Англия, Висша лига: Саутхемптън - Ливърпул
18:30 часа - Германия, Бундеслига: Волфсбург - Херта
20:00 часа - Испания, Примера дивисион: Виляреал - Ейбар
20:30 часа - Румъния, Първа лига: Стяуа - Рапид (Букурещ)
21:45 часа - Италия, Серия "А": Фиорентина - Торино
22:00 часа - Испания, Примера дивисион: Елче - Реал (Мадрид)
22:00 часа - Франция, Лига 1: Сент Етиен - Олимпик (Марсилия)
22:00 часа - Испания, Сегунда дивисион: Нумансия - Албасете
23:15 часа - Аржентина, Примера дивисион: Ривър Плейт - Килмес


ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:40 часа - Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор - ТУК
10:45 часа - Северна комбинация: Световно първенство във Фалун - ТУК
12:00 часа - Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах (Австрия), супер гигантски слалом (мъже) - ТУК
12:05 часа - Биатлон, Световно първенство за младежи в Минск - ТУК
13:15 часа
- Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор - ТУК
13:30 часа - Световно първенство по ски-северни дисциплини: 15 км, скиатлон (жени) - ТУК
15:15 часа - Ски-бягане: Световно първенство във Фалун - ТУК
16:30 часа - Северна комбинация: Световно първенство във Фалун - ТУК
18:00 часа - Ски-скокове: Световно първенство във Фалун - ТУК
18:30 часа - Световно първенство по ски-северни дисциплини: отборен спринт - ТУК
19:30 часа - Световна купа по сноуборд: слоупстайл - ТУК

БАСКЕТБОЛ
15:00 часа -
Финал за Купата на България при мъжете в зала "Балканстрой" (Плевен): Лукойл Академик - Черно море - ТУК

КОЛОЕЗДЕНЕ
15:00 часа -
Обиколка на Андалусия - ТУК
http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.11 секунди