изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-23 @ 11:07 EEST
СЕВЕРОИЗТОЧНА “В” ФУТБОЛНА ГРУПА – ПРОГРАМА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН    
СпортСЕВЕРОИЗТОЧНА “В” ФУТБОЛНА ГРУПА – ПРОГРАМА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН


XVI кръг

28 февруари 2015 г., събота, 15:00 ч.

Тича 1948 (Долни чифлик) - Дунав 2010 (Русе) 

1 март 2015 г., неделя, 13:00 ч.

Ботев (Нови пазар) - Провадия (Провадия)   

1 март 2015 г., неделя, 15:00 ч.

Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Бяла, обл. Варна) 

Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл. Русе)    

Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)     

Светкавица (Търговище) - Доростол 2013 (Силистра) 

Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен)             

Белица (Белица) - Две могили (Две могили)              

 

XVII кръг

7 март 2015 г., събота, 15:00 ч.

Дунав - Черноморец (Бяла)

7 март 2015 г., събота, 17:00 ч.

Калиакра - Септември 

8 март 2015 г., неделя, 15:00 ч.

Белица - Кубрат

Две могили - Черноморец (Балчик)     

Шумен 1929 - Ботев (Нови пазар)     

Провадия - Светкавица

Доростол - Суворово 

Бенковски - Тича 1948 

 

XVIII кръг

14 март 2015 г., събота, 15:00 ч.

Кубрат - Дунав

Черноморец (Бяла) - Бенковски

Тича 1948 - Калиакра 

15 март 2015 г., неделя, 13:00 ч.

Ботев (Нови пазар) - Две могили

15 март 2015 г., неделя, 15:00 ч.

Септември - Доростол 

Суворово - Провадия  

Светкавица - Шумен 1929 

Черноморец (Балчик) - Белица 

 

XIX кръг

21 март 2015 г., събота, 15:00 ч.

Бенковски - Дунав 

21 март 2015 г., събота, 17:00 ч.

Калиакра - Черноморец (Бяла) 

22 март 2015 г., неделя, 15:00 ч.

Черноморец (Балчик) - Кубрат  

Белица - Ботев (Нови пазар)        

Две могили - Светкавица 

Шумен 1929 - Суворово 

Провадия - Септември 

Доростол - Тича 1948

 

XX кръг

28 март 2015 г., събота, 15:00 ч.

Дунав - Калиакра

Черноморец (Бяла) - Доростол 

29 март 2015, неделя, 13:00 ч:

Ботев - Черноморец (Балчик)          

29 март 2015 г., неделя, 15:00 ч.

Кубрат - Бенковски 

Тича 1948 - Провадия 

Септември - Шумен 1929 

Суворово - Две могили 

Светкавица - Белица 

 

XXI кръг

4 април 2015 г., събота, 16:00 ч.

Доростол - Дунав 

4 април 2015 г., събота, 18:00 ч.

Калиакра - Бенковски 

5 април 2015 г., неделя, 16:00 ч.

Ботев (Нови пазар) - Кубрат 

Черноморец (Балчик) - Светкавица 

Белица - Суворово 

Две могили - Септември 

Шумен 1929 - Тича 1948 

Провадия - Черноморец (Бяла)

 

XXII кръг

11 април 2015 г., събота, 16:00 ч.

Кубрат - Калиакра 

Дунав - Провадия 

Черноморец (Бяла) - Шумен 1929 

12 април 2015 г., неделя, 16:00 ч.

Бенковски - Доростол

Тича 1948 - Две могили 

Септември - Белица 

Суворово - Черноморец (Балчик)    

Светкавица - Ботев (Нови пазар)   

 

XXIII кръг

18 април 2015 г., събота, 16:00 ч.

Шумен 1929 - Дунав  

Доростол - Калиакра 

19 април 2015 г., неделя, 16:00 ч.

Светкавица - Кубрат 

Ботев (Нови пазар) - Суворово  

Черноморец (Балчик) - Септември 

Белица - Тича 1948  

Две могили - Черноморец (Бяла) 

Провадия - Бенковски 

 

XXIV кръг

25 април 2015 г., събота, 16:00 ч.

Дунав - Две могили

Черноморец (Бяла) - Белица 

25 април 2015 г., събота, 18:00 ч.

Калиакра - Провадия  

26 април 2015 г., неделя, 16:00 ч.

Кубрат - Доростол  

Бенковски - Шумен 1929

Тича 1948 - Черноморец (Балчик)     

Септември - Ботев (Нови пазар)   

Суворово - Светкавица

 

XXV кръг

2 май 2015 г., събота, 17:00 ч.

Белица - Дунав 

Шумен 1929 - Калиакра  

3 май 2015 г., неделя, 17:00 ч.

Суворово - Кубрат 

Светкавица - Септември 

Ботев (Нови пазар) - Тича 1948 

Черноморец (Бч) - Черноморец (Бяла)

Две могили - Бенковски 

Провадия - Доростол 

 

XXVI кръг

6 май 2015 г., сряда, 17:00 ч.

Кубрат - Провадия 

Доростол - Шумен 1929 

Бенковски - Белица 

Дунав - Черноморец (Балчик)         

Черноморец (Бяла) - Ботев (Нови пазар)  

Тича 1948 - Светкавица 

Септември - Суворово

6 май 2015 г., сряда, 19:00 ч.

Калиакра - Две могили

 

XXVII кръг

9 май 2015 г., събота, 17:00 ч.

Ботев (Нови пазар) - Дунав 

Белица - Калиакра

10 май 2015 г., неделя, 17:00 ч.

Септември - Кубрат 2007 (Кубрат)     

Суворово - Тича 1948 

Светкавица - Черноморец (Бяла) 

Черноморец (Балчик) - Бенковски

Две могили - Доростол 

Шумен 1929 - Провадия  

 

XXVIII кръг

16 май 2015 г., събота, 17:00 ч.

Дунав - Светкавица 

Черноморец (Бяла) - Суворово 

16 май 2015 г., събота, 19:00 ч.

Калиакра - Черноморец (Балчик)    

17 май 2015 г., неделя, 17:00 ч.

Кубрат - Шумен 1929  

Провадия - Две могили 

Доростол - Белица 

Бенковски - Ботев (Нови пазар)  

Тича 1948 - Септември 

 

XXIX кръг

20 май 2015 г., сряда, 17:00 ч.

Тича 1948 - Кубрат  

Септември - Черноморец (Бяла) 

Суворово - Дунав

Светкавица - Бенковски 

Ботев (Нови пазар) - Калиакра 

Черноморец (Балчик) - Доростол 

Белица - Провадия

Две могили - Шумен 1929 

 

XXX кръг

24 май 2015 г., неделя, 17:00 ч.

Кубрат - Две могили

Шумен 1929 - Белица 

Провадия - Черноморец (Балчик)    

Доростол - Ботев (Нови пазар)    

Калиакра - Светкавица

Бенковски - Суворово  

Дунав - Септември 

Черноморец (Бяла) - Тича 1948    

 


Сходни връзки

СЕВЕРОИЗТОЧНА “В” ФУТБОЛНА ГРУПА – ПРОГРАМА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.87 секунди