изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-25 @ 23:42 EEST
Спортът по телевизията днес    
СпортСпортът по телевизията днес

trud.bg

ТВ неделя


Баскетбол
22:00 часа: Бостън - Кливланд – Диема Спорт

Тенис
20:00 часа: Турнир в Чарлстън – F+ Булсатком
22:00 часа: Турнир в Хюстън - F+ Булсатком

Формула 1
09:00 часа: Гран при на Китай – Диема Спорт

Голф
20:40 часа: „US Masters” – Ring.bg

Волейбол

18:15 часа: Трея – Латина - Ring.bg

Лека атлетика
9:30 часа: Маратон в Париж – Евроспорт

Суперспорт
12:30 часа: Световно първенство Арагон – Евроспорт

Супербайк
11:20 часа:
Световно първенство Арагон – Евроспорт 2
14:00 часа: Световно първенство Арагон – Евроспорт 2

Суперсток
15:00 часа: Световно първенство Арагон – Евроспорт 2

Колоездене
13:55 часа: Париж-Рубе – Евроспорт

Автомобилизъм
19:00 часа: Световен ендуро шампионат Силвърстоун - Евроспорт

Футбол
13:00 часа: Хетафе – Виляреал - beIN Sports FR 2 / HD, beIN Sports Mena 2 HD, C More Fotball (nor) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Canal 9 (den) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Fox Sports (italy) / HD, GOL Stadium, GOL T (españa), NTV Plus Futbol 1 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), Setanta Sports Eurasia, Sport 1 (czech/svk), Sport 1 (hungary) / HD, Sport 1 Voetbal, SportKlub 2 / HD, SuperSport 4 HD (alb)
13:30 часа: Чезена – КиевоБТВ Екшън, beIN Sports Mena 8 HD, Kanal St Petersburg, LIG TV3 / HD, Ma Chaîne Sport / HD, NTV (russia) / HD, NTV Plus Nash Futbol / HD, Sport 2 (ukraine), Sport Plus (russia), Sport TV2 (portugal) / HD, SportDigital.tv, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia)
13:30 часа: Зенит – Рубин - F+ Булсатком, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports Mena 7 HD, C More Live (nor/swe) / HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 2 (svk) / HD, Dolce Sport / HD, Foot+, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 1 (ukraine), GO Sports 3, NTV Plus Futbol 2 / HD, OLL TV [online] $, OTE Sport 1 HD, Setanta Sports Eurasia +, Sky Calcio 1 / HD, Sky Super Calcio / HD, SuperSport 1 HD (alb)
13:30 часа: Вилем II – Фейенорд - beIN Sports Mena 9 HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Fox Sports 1 Eredivisie HD, Polsat Sport Extra / HD, Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 (ukraine), Sport 2 (hungary), Sport 2 (israel) (SimulCast), SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 5 HD (alb)
14:15 часа: Килмарнък – Абърдийн - BT Sport 1 / HD, C More Live 2 (nor/swe), RedTV International $, SportKlub 4 (cable), SportKlub HD (se europe), beIN Sports AUS CONNECT
14:30 часа: Бохум – Лайпциг - OTE Sport 3 HD, Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 2 (israel) (SimulCast)
14:45 часа: Аарау – Сион - TeleClub Sport PPV / HD
15:00 часа: Сент Етиен – Нант - beIN Sports FR 1 / HD, beIN Sports Mena 13 HD, beIN Sports Mena 2 HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, GO Sports 3, Sport 1 (russia) / HD, Sport TV4 (portugal) / HD, Telenet Sporting HD
15:30 часа: Аякс – НАК Бреда - F+ Булсатком
15:30 часа: КПР – Челси - Диема, beIN Sports Mena 1 HD, beIN Sports Mena 11 HD, Benfica TV2 (BTV 2), C+ Family (poland) / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, C+ Sport (france) / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Dolce Sport 2, Fox Sports (italy) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, GO Sports 2 / HD, GOL Stadium, GOL T (españa), LIG TV3 / HD, MTV Sport 1 (finland), NTV Plus Futbol 1 / HD, OLL TV [online] $, OTE Sport 1 HD, Sky Sport 1 (germany) / HD, Sky Sports 1 (uk) / 1HD, Sport 1 (israel) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Sports+ 2 (cyprus), Sports+ HD (cyprus), Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 3 (za) / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [online] $, TV3 Sport 2 (den) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (sweden) / HD
15:30 часа: Го Ахед – Твенте - Fox Sports 1 Eredivisie HD
16:00 часа: Халмщад – Хелзингборг - C More Live 4 (nor/swe), C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C Sports [online] SE
16:00 часа: Наполи – ФиорентинаБТВ Екшън, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports FR 2 / HD, beIN Sports Mena 14 HD, beIN Sports Mena 16 HD, beIN Sports Mena 3 HD, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Family 2 (poland) / HD, Cytavision Sports 2, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 2 (svk) / HD, Dolce Sport / HD, Futbol 1 (ukraine), GO Sports 3, NTV Plus Futbol 2 / HD, OLL TV [online] $, OTE Sport 4 HD, Setanta Sports Eurasia, Sky Calcio 1 / HD
16:00 часа: Торино – РомаRing.bg, Arena Sport 3 (serbia), beIN Sports Mena 5 HD, C+ Liga Campeones / HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, Digi Sport 3 (rom), Digi Sport 3 (svk) / HD, Dolce Sport 4, Foot+, GO Sports 4, NTV Plus HD Sport, Оrange Sport (poland), OTE Sport 2 HD, Sky Calcio 2 / HD, Sport Plus (russia), Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub (hungary), uperSport 5 HD (alb)
16:00 часа: Удинезе – Палермо - beIN Sports Mena 7 HD, Cytavision Sports 4, GO Sports 6
16:00 часа: Аталанта – Сасуоло - beIN Sports Mena 9 HD, Cytavision Sports 5, Sky Calcio 5 / HD
16:00 часа: Лацио – Емполи - Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport BiH, beIN Sports Mena 6 HD, Cytavision Sports 3, Dolce Sport 3, GO Sports 5, Sky Calcio 3 / HD, SuperSport 1 HD (alb), Tivibu Spor 2
16:15 часа: Хибърниън – Хартс - Sky Sports 5 (uk) / 5HD, SportKlub 5 (cable), beIN Sports AUS, beIN Sports AUS CONNECT, Fox Soccer 2GO
16:30 часа: Кьолн – ХофенхаймЕвроспорт 2, beIN Sports Mena 4 HD, BT Sport 1 / HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Foot+ Multisports 2 (253), Melita Sports 1 / HD, NTV Plus Futbol 3 / HD, OTE Sport 3 HD, Sky Bundesliga 2 / HD, Sky Calcio 7 / HD, Sky Sport 3 (italy) / HD, Sport 2 (israel), Sport TV3 (portugal), Sports+ 3 (cyprus)
17:00 часа: Базел – Цюрих - RTS Deux / HD, RTS Sport Player, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SportKlub HD (se europe), SRF Zwei / HD
17:00 часа: Рейнджърс – Рейт Роувърс - Rangers TV International $, raithroversabroad.net $
17:00 часа: Динамо Киев – Зоря - 2+2 (ukraine)
17:45 часа: АДО Ден Хааг – Утрехт - Fox Sports 1 Eredivisie HD
18:00 часа: Еспаньол – Атлетик Билбао - F+ Булсатком, beIN Sports FR 2 / HD,beIN Sports Mena 14 HD, eIN Sports Mena 16 HD, beIN Sports Mena 2 HD, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Fox Sports 2 HD (italy), Futbol 1 (ukraine), GOL Stadium, GOL T (españa), NTV Plus Futbol 2 / HD, NTV Spor Smart HD, OLL TV [online] $, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), Setanta Sports Eurasia, Sport 1 Select HD (ned)
18:00 часа: Манчестър Юнайтед – Манчестър СитиДиема Спорт, beIN Sports Mena 1 HD, beIN Sports Mena 11 HD, Benfica TV2 (BTV 2), C+ Family (poland) / HD, C+ Sport (france) / HD, Canal+ 1 (esp) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Duhok TV, EuroSport (romania) / HD, Fox Sports (italy) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, GO Sports 2 / HD, Idman TV, Irib Varzesh, LIG TV3 / HD, MTV Sport 1 (finland), NTV Plus Futbol 1 / HD, OLL TV [online] $, OTE Sport 1 HD, Sky Sport 1 (germany) / HD, Sky Sports 1 (uk) / 1HD, Sport 1 (israel) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Sports+ 2 (cyprus), Sports+ HD (cyprus), Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 3 (za) / HD, SuperSport MaXimo 1, ,TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [online] $, TV3 Sport 2 (den) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (sweden) / HD
18:00 часа: Реймс – Ница - beIN Sports Max 6
18:00 часа: Рен – Гингам - beIN Sports Max 7, beIN Sports Mena 12 HD, GO Sports 1 / HD, Sport 1 (russia) / HD
18:00 часа: Евиан ТГ – Лил - beIN Sports Max 4, beIN Sports Mena 9 HD
18:00 часа: Ланс – Лориен - beIN Sports Max 5, beIN Sports Mena 7 HD
18:00 часа: Тулуза – Марсилия - beIN Sports Mena 5 HD, SportKlub (hungary), ViaPlay (norway) / HD, beIN Sports Max 8
18:30 часа: Щутгарт – Вердер Евроспорт 2, beIN Sports Mena 4 HD, BT Sport 1 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Melita Sports 1 / HD, NTV Plus Futbol 3 / HD, OTE Sport 3 HD, Sky Bundesliga 1 / HD, Sky Calcio 7 / HD, Sky Sport 3 (italy) / HD, Sport 2 (israel), Sport TV3 (portugal), Sport+ (france), Sports+ 3 (cyprus), SuperSport 2 HD (alb), TeleClub Sport 3 / HD
18:30 часа: ИФК Гьотеборг – Малмьо - C More Live 4 (nor/swe), C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C Sports [online] SE
18:30 часа: Динамо (Москва) – Мордовия - NTV Plus Nash Futbol / HD
18:45 часа: Рапид Виена – Залцбург - Laola1.tv (GEO Restrictions), ORF Eins / HD, Sky Go Germany, Sky Sport 4 (germany) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SportKlub 4 (cable)
19:00 часа: Спортинг Брага – Пеняфиел - beIN Sports Mena 3 HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub (poland), Telekanal Futbol
19:00 часа: Стандарт Лиеж – Андерлехт - Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), Proximus 11, Sport 1 Voetbal, Sport TV4 (portugal) / HD
19:30 часа: Астра Гюргево – Стяуа - Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD
20:00 часа: Реал Сосиедад – Депортиво - beIN Sports FR 2 / HD, beIN Sports Mena 14 HD, beIN Sports Mena 16 HD, beIN Sports Mena 7 HD, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Fox Sports 2 HD (italy), GOL Stadium, GOL T (españa), Idman TV, NTV Plus Futbol 2 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), Setanta Sports Eurasia, Sport TV2 (portugal) / HD
20:00 часа: Риека – Динамо Загреб - Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro)
21:15 часа: Витория Сетубал – Спортинг Лисабон - beIN Sports Mena 1 HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub (poland), SportKlub HD (se europe), Telekanal Futbol, Tring Sport 2
21:45 часа: Милан – СампдорияБТВ Екшън, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports FR 1 / HD,beIN Sports Mena 13 HD, beIN Sports Mena 3 HD, C More Fotball (nor) / HD, C+ Family 2 (poland) / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Dolce Sport 3, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, GO Sports 2 / HD, Idman TV, nSport+ (Kanal 36), NTV Plus Futbol 3 / HD, OLL TV [online] $, OTE Sport 1 HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD
22:00 часа: Кордоба – Елче - beIN Sports Mena 2 HD,, C More Live (nor/swe) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C+ Liga (esp) / HD, Canal 9 (den) / HD, GOL , adium, GOL T (españa), NTV Plus Futbol 1 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), SportKlub 3 (croatia)
22:00 часа: Бордо – Марсилия - Arena Sport 3 (serbia), Аrena Sport 3 HD (cro), beIN Sports Mena 11 HD, beIN Sports Mena 16 HD, beIN Sports Mena 5 HD, C+ Family (poland) / HD, C+ France / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Digi Sport 2 (svk) / HD, Dolce Sport 4, Fox Sports (italy) / HD, GO Sports 1 / HD, Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD, Setanta Sports Eurasia +, Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 Voetbal, Sport 1+ HD (germany), port TV2 (portugal) / HD, Tivibu Spor 1, Tring Sport 1

http://www.blitz.bg
 


Сходни връзки

Спортът по телевизията днес | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.73 секунди