изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-09-25 @ 14:45 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС

TRUD.BG

ТВ-СРЯДА С BLITZ.BG

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа, Еврокъп, Химки (Русия) - Гран Канария (Испания) (Евроспорт 2)
19:30 часа, Балканска лига, втори финал, Рилски спортист - Сигал Прищина (БНТ Свят, БНТ HD)

СНУКЪР
12:00 часа, Световно първенство Шефилд (Евроспорт, Евроспорт 2)
16:30 часа, Световно първенство Шефилд (Евроспорт)
21:00 часа, Световно първенство Шефилд (Евроспорт)

ТЕНИС
17:00 часа, ATP тур Ещорил (Евроспорт 2)
21:15 часа, ATP тур Ещорил (Евроспорт 2)
23:00 часа, Истанбул Оупън (Ф+Булсатком)

ФУТБОЛ
16:30 часа, Купа на Русия, Газовик - Локомотив Москва (Russia 2 (Rossiya 2), Smart Spor / HD, Sport 1 (israel), Sport 1 (russia) / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia)
17:00 часа, Румъния, Крайова - ФК Брашов (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD)
17:00 часа, Хърватия, НК Загреб - Задар (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro)
17:30 часа, Сърбия, Дони Срем - Цървена звезда (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport BiH)
17:30 часа, Беларус, Динамо Минск - БАТЕ Борисов (Belarus 5)
18:00 часа, Словения, Марибор - Олимпия (Laola1.tv (GEO Restrictions), Slovenia TV2 / HD)
18:30 часа, Купа на Гърция, полуфинал, втори мач, Олимпиакос - Аполон Смирнис (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), Cytavision Sports 3, Laola1.tv (GEO Restrictions), OTE Sport 1 HD)
18:45 часа, Купа на България, полуфинал-реванш, "Левски" - Лудогорец
(Диема спорт)
19:00 часа, Купа на Дания, Сьондерийске - Вестселанд (beIN Sports Mena 6 HD, SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), TV3+ (denmark) / HD, ViaPlay (denmark) / HD)
19:00 часа, Хърватия, Риека - РНК Сплит (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), Sport TV1 (slovenia) / HD)
19:00 часа, Украйна, Днепър - Шахтьор Донецк (2+2 (ukraine)
19:30 часа, Купа на Русия, Кубан Краснодар - ЦСКА Москва (Russia 2 (Rossiya 2), Smart Spor 2 / HD, Sport 1 (israel), Sport 1 (russia) / HD, SportKlub 2 / HD)
20:45 часа, Швейцария, Грасхопър - Тюн (TeleClub Sport 2 / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
20:45 часа, Швейцария, Вадуц - Базел (SportKlub HD (se europe), TeleClub Sport 1 / HD, TeleClub Sport PPV / HD, Tring Sport 1)
21:00 часа, Испания, Селта - Малага (beIN Sports Mena 6 HD, C More Live 4 (nor/swe), C Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, GOL Stadium, Multideporte 1, PrimeTel 255 (cyprus), SportKlub 5 (cable)
21:00 часа, Испания, Реал Мадрид - Алмерия (Ф+Булсатком, 3 Sport (Afghanistan), 5 LIVE (israel) / HD, 5 PLUS (israel), 6’Eren (den) / HD, beIN Sports Max 4, beIN Sports Mena 16 HD, beIN Sports Mena 2 HD, C More Live (nor/swe) / HD, C Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, C+ Liga Multi / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Duhok TV, Fox Sports (italy) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, GOL Stadium, GOL T (españa), Idman TV, Iran TV3, NTV Plus Futbol 3 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), Setanta Sports Eurasia +, Sky Sports 5 (uk) / 5HD, Sport 1 (czech/svk), Sport 1 Select HD (ned), Sport 2 (hungary), Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (slovenia)
21:00 часа, Испания, Ейбар - Севиля (beIN Sports Mena 7 HD, C+ Liga (esp) / HD, GOL Stadium, PrimeTel 255 (cyprus), SportKlub 6 (cable)
21:00 часа, Хърватия, Хайдук Сплит - Локомотива (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro))
21:30 часа, Купа на Германия, Арминия Билефелд - Волфсбург (Нова спорт, ARD Das Erste / HD, BBTV Channel 7, beIN Sports Max 5, beIN Sports Mena 4 HD, Cytavision Sports 2, Dolce Sport / HD, ESPN (uk/ireland) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), GOL Stadium, NTV Spor / HD, OTE Sport 5 HD, Sky Sport 1 (germany) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 2 (cze/svk) / HD, Sport 2 (israel), Sport TV África 2 / HD, Sport TV5 (portugal), SportKlub 3 (slovenia), SportKlub 4 (cable), SuperSport 7 (za) / HD, TeleClub Sport PPV / HD, TV3 Sport 1 (den) / HD, TVP Sport / HD, ViaPlay (denmark) / HD)
21:30 часа, Белгия, Брюж - Шарльороа (Arena Sport 5 HD (cro), Premier Sports UK, Proximus 11, Setanta Sports 1, Sharjah Sports TV, Sport 1 Voetbal, Sport TV4 (portugal) / HD, Telenet Sporting HD1, VOOfoot / HD)
21:30 часа, Стяуа - Търгу Муреш (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD)
21:30 часа, Швейцария, Йънг Бойс - Аарау (RTS Deux / HD, RTS Sport Player, SRF Zwei / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
21:30 часа, Полша, Легия Варшава - Погон Шчечин (C+ Family (poland) / HD)
21:45 часа, Англия, Лестър - Челси (Диема спорт, Be Sport 1 (belgium) / HD, beIN Sports Mena 1 HD, beIN Sports Mena 11 HD, Belarus 5, Benfica TV2 (BTV 2), C+ Fútbol (esp) / HD, C+ Sport (france) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Dolce Sport 4, Fox Sports 2 HD (italy), Fox Sports 4 (ned), Futbol 1 (ukraine), GO Sports 1 / HD, GOL Stadium, GOL T (españa), Gong Player [online] $, LIG TV / HD, MTV Sport 1 (finland), NTV Plus Futbol 1 / HD, OTE Sport 3 HD, Sky Go UK, Sky Sports 1 (uk) / 1HD, Sport 1 (israel) / HD, SportKlub 2 / HD, Sports+ 2 (cyprus), Sports+ HD (cyprus), Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 3 (za) / HD, TeleClub Sport 3 / HD, TeleClub Sport PPV / HD, Telenet Sporting HD2, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [online] $, TV3+ (denmark) / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:45 часа, Италия, Ювентус - Фиорентина (БиТиВи Екшън, Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), AzTV (azerbaijan), beIN Sports FR 2 / HD, beIN Sports Mena 14 HD, beIN Sports Mena 3 HD , BT Sport 2 / HD, C More Fotball (nor) / HD, C Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, C+ Liga Campeones / HD, Canal 8 Sport (den), Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, Digi Sport 2 (svk) / HD, Digi Sport 3 (rom), Dolce Sport 2, Fox Sports 6 (ned), GO Sports 2 / HD, Irib Varzesh, NTV Plus Futbol 2 / HD, Orange Sport (poland), OTE Sport 4 HD, Setanta Sports Eurasia, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, Sport TV2 (slovenia) / HD, Sport+ (france), SuperSport 1 HD (alb), SuperSport 6 (za) / HD, TeleClub Sport PPV / HD, Telenet Sporting HD3, Tivibu Spor 1, TM 2 (mali), TV Zimbo, TV4 Sport (sweden), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland), Voyo Player PPV (bg) $)
21:45 часа, Италия, Сасуоло - Парма (Arena Sport 2 (serbia), beIN Sports Max 6, beIN Sports Mena 9 HD, Canal 8 Sport (den), Cytavision Sports 4, Digi Sport 4 (svk), Foot+, Multideporte 3, Sky Calcio 3 / HD, Sport Plus (russia), SuperSport 5 HD (alb), TeleClub Sport PPV / HD, Tivibu Spor 2, Voyo Player PPV (bg) $)
21:45 часа, Италия, Милан - Дженоа
(Ринг БГ, A Spor (turkey) / HD, Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), beIN Sports Max 7, beIN Sports Mena 12 HD, Cytavision Sports 5, Digi Sport 3 (svk) / HD, GO Sports 3, Sky Calcio 2 / HD, Sport TV3 (portugal), Sport TV3 (slovenia) / HD, SportKlub (hungary), Sportmanía, SuperSport 4 HD (alb), TeleClub Sport PPV / HD ,Voyo Player PPV (bg) $)
21:45 часа, Италия, Лацио - Рома (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), beIN Sports Mena 8 HD, Cytavision Sports 3, Dolce Sport 3, GO Sports 5, Multideporte 4, Sky Calcio 4 / HD, SuperSport 2 HD (alb), TeleClub Sport PPV / HD, Voyo Player PPV (bg) $)
21:45 часа, Италия, Сампдория - Верона (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport BiH, beIN Sports Mena 5 HD, Canal 8 Sport (den), GO Sports 7, OTE Sport 6 HD, Sky Calcio 5 / HD, SuperSport 6 HD (alb), TeleClub Sport PPV / HD)
21:45 часа, Палермо - Торино (GO Sports 6, Sky Calcio 6 / HD, TeleClub Sport PPV / HD, Voyo Player PPV (bg) $)
21:45 часа, Италия, Киево - Каляри (Sky Calcio 7 / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
21:45 часа, Италия, Чезена - Аталанта (GO Sports 8, Sky Calcio 8 / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
23:00 часа, Испания, Виляреал - Атлетико Мадрид (Ф+Булсатком, 5 LIVE (israel) / HD, beIN Sports Max 4, beIN Sports Mena 13 HD, beIN Sports Mena 16 HD, beIN Sports Mena 2 HD, C More Live (nor/swe) / HD, C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe), C Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, Canal 9 (den) / HD, Canal+ 1 (esp) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Fox Sports (italy) / HD, GOL T (españa), Idman TV, NTV Plus Futbol 3 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), Setanta Sports Eurasia +, Sky Sports 5 (uk) / 5HD, Sport 1 (czech/svk), Sport 1 Extra 1 (ned), Sport 1 Select HD (ned), Sport 2 (hungary), Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 5 (za) / HD, SuperSport MaXimo 1, TeleClub Sport PPV / HD, ViaPlay (denmark) / HD)
23:00 часа, Испания, Елче - Ла Коруня (beIN Sports Mena 7 HD, C More Fotboll (swe), C Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, C+ Liga (esp) / HD, GOL Stadium, PrimeTel 255 (cyprus), SportKlub 2 / HD, SportKlub 5 (cable)

 


Сходни връзки

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДНЕС | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.15 секунди