изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Albena - Oasis for holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2017-11-23 @ 11:29 EET
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 9.09.2017    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 9.09.2017



ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ДРУГИ
10:45 часа, Мотоциклетизъм: Moto GP, 13 кръг, Трета тренировка за Голямата награда на Сан Марино (М Тел Спорт 1)
13:30 часа, Мотоциклетизъм: Moto GP, 13 кръг, Квалификация за Голямата награда на Сан Марино (М Тел Спорт 1)
14:45 часа, Колоездене, Вуелта (Евроспорт)
21:30 часа, Евробаскет 2017, Литва - Гърция (БНТ HD)
22:30 часа, Боксови серии (Диема спорт)

ТЕНИС
10:00 часа, Алианц Къп (БНТ Свят)
19:00 часа, Ю Ес Оупън, финал, Мадисън Кийс - Слоун Стивънс (Евроспорт)

БГ ФУТБОЛ
17:30 часа, Пирин Благоевград - Локомотив Пловдив (Диема)
20:00 часа, Славия - Лудогорец  (Диема спорт)

ФУТБОЛ

13:00 Гамба Осака - Висел Кобе - пряко по beIN Sports MENA HD 5, Sportdigital TV / HD, SportKlub 3 (slovenia), SportKlub 4 (cro, ser), Astro SuperSport 1

13:15 Олянензе - Порто II - пряко по Sport TV1 (Portugal) / HD

14:00 Байерн - Фрайбург; жени - пряко по Sport 1 (germany) / HD

14:00 Арминия - Дуисбург - пряко по BT Sport 1 / HD, Eleven Sports HD (Poland), Sky Bundesliga 3 / HD

14:00 Инголщад - Ерцегбирге Ауе - пряко по Cosmote Sport 3 HD, Sky Bundesliga 5 / HD, Sport 1 Israel / HD

14:00 Холщайн Кил - Кайзерслаутерн - пряко по Sky Bundesliga 4 / HD

14:00 Тосно - Анжи - пряко по Nash Futbol / HD

14:00 Реал Мадрид - Леванте - пряко по Sport+ HD (Булсатком)

14:30 Манчестър Сити - Ливърпул - пряко по Диема спорт 2

14:35 Шандун Лунън - Дзянсу Сунин - пряко по МТел Спорт 2 (МТел, Близу)

15:00 Магдебург - Ханза - пряко по NDR Fernsehen /HD

15:00 Рот Вайс Ерфурт - Карл Цайс Йена - пряко по MDR Fernsehen / HD

15:45 Гурник Лечна - Подбешкидзе - пряко по Polsat Sport / HD

16:00 Ланс - Лориен - пряко по beIN Sports France 1 / HD

16:00 Авелино - Фоджа - пряко по Sky Calcio 3 / HD

16:00 Бари - Венеция - пряко по Sky Calcio 2 / HD

16:00 Тернана - Чезена - пряко по Sky Calcio 4 / HD

16:00 Асколи - Новара - пряко по Sky Calcio 5 / HD

16:00 Карпи - Салернитана - пряко по Sky Calcio 8 / HD

16:00 Палермо - Емполи - пряко по Sky Calcio 1 / HD

16:00 Астерас Триполис - Ламиа - пряко по Nova Sports 2 HD (hellas)

16:30 Фрайбург - Борусия Дортмунд - пряко по Евроспорт 2

16:30 Аугсбург - Кьолн - пряко по Cosmote Sport 6 HD, Sky Bundesliga 4 / HD, Fox Sports 9 (nederland), Stod 2 Sport 3

16:30 Maйнц 05 - Леверкузен - пряко по beIN Sports MAX 6 (france), Cosmote Sport 7 HD, Sky Bunbdesliga 6 / HD, Fox Sports 2 (usa) / HD, Fox Sports 8 (nederland)

16:30 Борусия М - Айнтрахт Франкфурт - пряко по beIN Sports MAX 5 (france), Cosmote Sport 4 HD, DajTo (Slovakia) / HD, Fox Sports 5 (nederland), Sky Bundesliga 3 / HD, Fox Sports 7 (nederland)

16:30 Волфсбург - Хановер - пряко по Cosmote Sport 8 HD, Eleven Extra HD (Poland), Sky Bundesliga 5 / HD, Fox Sports 6 (nederland)

16:30 Корона Киелце - Сендеция - пряко по Canal+ Sport HD (poland)

16:30 Ростов - Арсенал Тула - пряко по Nash Futbol / HD

17:00 Брайтън - Уест Бромич - пряко по beIN Sports MENA HD 8, SKY NET Sports 4, SportsNet World (ca) / HD

17:00 Саутхемптън - Уотфорд - пряко по beIN Sports MENA HD 12, SKY NET Sports 3, TSN 5 / HD (Canada)

17:00 Евертън - Тотнъм - пряко по 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA HD 11, Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Kwese Free Sports, MATCH! Futbol 2 / HD, RTS 1 (Senegal), Spiler TV (hungary), Sport 2 Israel / HD, SuperSport 8 za, TV Zimbo, TV2 Sport Premium HD, Ziggo Sport Select HD, Astro SuperSport 3, GO Sports 2 / HD, SKY NET Sports 1, TSN 1 / HD (Canada), TV1 Tanzania

17:00 Лестър - Челси - пряко по Диема спорт 2

17:00 Арсенал - Борнемут - пряко по beIN Sports MENA HD 9, Canal+ Sport 4 Afrique, MATCH! Arena / HD, Sport 3 Israel / HD, SuperSport 5 za / HD, Astro SuperSport 1, SRF Sport 1 (france), SKY NET Sports 5, SportsNet Ontario / HD

17:00 Болтън - Мидълзбро - пряко по Диема спорт

17:00 Слован Либерец - Виктория Пилзен - пряко по CT Sport / HD

17:00 Орхус - Рандерс - пряко по TV3 Sport 1 (den) / HD

17:00 Шахтьор Донецк - Заря Луганск - пряко по Futbol 2 (Ukraine) / HD

17:00 ЛАСК Линц - Щурм Грац - пряко по Sky Sport Austria / HD, SportKlub Polska HD

17:00 Анкаран - Горица - пряко по Sport TV1 (slovenia)

17:00 Карабюкспор - Бешикташ - пряко по beIN Sports France 3 / HD, beIN Sports Turkey 1 / HD, SportKlub 1 (serbia)

17:00 Сивасспор - Кайзериспор - пряко по beIN Sports Turkey 2 / HD

17:00 Анакаргюджу - Баликсирспор - пряко по beIN Sports MAX 1 / HD (turkey)

17:00 Денизлиспор - Елазъгспор - пряко по beIN Sports MAX 2 / HD (turkey)

17:15 Валенсия - Атлетико Мадрид - пряко по Ф+ / Sport+ HD (Булсатком)

18:00 Ница - Монако - пряко по Нова спорт

18:00 Риека - Цибаля - пряко по Arena Sport 3 (ser, cro), Sport TV3 (slovenia) / HD

18:00 Ювентус Букурещ - ЧСМС Яш - пряко по Digi Sport 1 (rom) / HD, Dolce Sport 1 / HD, Look Plus (rom) / HD

18:00 Тондела - Пасош Ферейра - пряко по Sport TV1 (Portugal) / HD

18:00 Тренчин - Слован Братислава - пряко по Dvojka (RTV 2) / HD

18:00 Макаби Тел Авив - Бней Сахнин - пряко по Sport 4 Israel / HD

18:00 Олимпиакос Никозия - Аполон Лимасол - пряко по Cytavision Sports 7

18:15 Атромитос - Янина - пряко по Nova Sports 2 HD (hellas)

19:00 Бран - Согнадл - пряко по Eurosport Norge HD

19:00 Спортинг Хихон - Овиедо - пряко по Movistar Partidazo / HD, SportKlub 4 (cro, ser)

19:00 Мускрон - Брюж - пряко по Foot+ HD, Play Sports HD1 (Belgium), VOOsport 1 / HD

19:00 Спартак Москва - Рубин Казан - пряко по МТел Спорт 1 (МТел, Близу)

19:00 Ювентус - Киево - пряко по Ринг БГ

19:00 Сигма Оломоуц - Славия Прага - пряко по Arena Sport 2 (ser, cro), Plosat Sport News HD, O2TV Sport (Czech)

19:00 Шльонск - Легия Варшава - пряко по Canal+ Sport HD (Poland)

19:00 Ференцварош - Вашаш - пряко по M4 Sport / HD

19:00 Домжале - Триглав - пряко по Sport TV1 (slovenia)

19:00 АЕЛ Лимасол - Докса Катакопия - пряко по Cytavision Sports 2

19:15 Ашдод - Ирони Кирят Шмона - пряко по 5 LIVE / HD

19:15 Апоел Хайфа - Бней Йехуда - пряко по Sport 3 Israel / HD

19:30 Сток Сити - Манчестър Юнайтед - пряко по Диема спорт 2

19:30 Хераклес - Фейенорд - пряко по МТел Спорт 2 (МТел, Близу)

19:30 Вилем II - АДО Ден Хааг - пряко по Fox Sports 3 (nederland)

19:30 Хофенхайм - Байерн Мюнхен - пряко по Евроспорт 2

19:30 Севиля - Ейбар - пряко по Ф+ / ТВ+ (Булсатком)

19:30 Ворскла Полтава - Олимпик Донецк - пряко по Futbol 2 (Ukraine) / HD

19:30 Аустрия Виена - Санкт Андра - пряко по Sky Sport 2 (germany) / HD, Sky Sport Austria / HD [SC]

19:30 Санкт Пьолтен - Алтах - пряко по Sky Sport 4 (germany) / HD, Sky Sport Austria / HD [SC]

20:00 Базел - Лозана - пряко по Sky Sport 1 (Suisse) / HD

20:00 Цюрих - Санкт Гален - пряко по Sky Sport 2 (Suisse) / HD

20:00 Осиек - Хайдук Сплит - пряко по Arena Sport 3 (ser, cro), Sport TV3 (slovenia) / HD

20:00 Явор - Цървена звезда - пряко по Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), Arena Sport BiH, SportKlub 6 (slovenia)

20:00 Ружомберок - Михаловец - пряко по 213 / HD

20:00 Фенербахче - Истанбул Б - пряко по beIN Sports MAX 9 (france), beIN Sports Turkey 1 / HD, SportKlub 1 (serbia)

20:00 Коняспор - Аланияспор - пряко по beIN Sports Turkey 2 / HD

20:00 Аалтънорду - Чайкур Ризеспор - пряко по beIN Sports MAX 1 / HD (turkey)

20:00 Неа Саламина - АПОЕЛ Никозия - пряко по Cytavision Sports 1

20:05 Белграно - Сан Мартин - пряко по Fox Sports Premium / HD (arg)

20:15 Маритимо - Рио Аве - пряко по Sport TV1 (Portugal) / HD

20:30 Виторул - Стяуа - пряко по Digi Sport 1 (rom) / HD, Dolce Sport 1 / HD, Look Plus (rom) / HD

20:30 Апоел Беер Шева - Апоел Ашкелон - пряко по Sport 4 Israel / HD

21:00 Каен - Дижон - пряко по beIN Sports MAX 4 (france), beIN Sports MEBA HD 8

21:00 Монпелие - Нант - пряко по Нова спорт

21:00 Страсбург - Амиен - пряко по Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 6 HD (cro), beIN Sports MAX 6 (france), beIN Sports MENA HD 7

21:00 Троа - Тулуза - пряко по beIN Sports MAX 7 (france), beIN Sports MENA HD 9, Digi Sport 3 (hun)

21:30 Зулте Варегем - Кортрийк - пряко по Play Sports 5, VOOsport 1 / HD

21:30 Краковия - Ягелония - пряко по Canal+ Sport HD (Poland)

21:30 Уйпещ - Пушкаш Академи - пряко по M4 Sport / HD

21:45 Аякс - Цволе - пряко по МТел Спорт 1 (МТел, Близу)

21:45 Екселсиор - Витес - пряко по Fox Sports 3 (nederland)

21:45 Барселона - Еспаньол - пряко по Sport+ HD (Булсатком)

21:45 Сампдория - Рома - пряко по Ринг БГ

22:00 Aтлетико Минейро - Палмейрас - пряко по Arena Sport 3 (ser, cro), beIN Sports MENA HD 5, Sport 2 Israel / HD

22:00 Партизан - Младост Лучани - пряко по Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), Arena Sport BiH, SportKlub 6 (slovenia)

22:30 Порто - Шавеш - пряко по beIN MAX 2 / HD (espana), Sport 3 Israel / HD, Sport TV 1 (Portugal) / HD, SportKlub 1 (cro, ser), Cytavision Sports 7, SFR Sports 1 (france)

ПО ИНТЕРНЕТ

ФУТБОЛ
17:30 часа, Премиер лига, Амкар – ЦСКА (Москва) ТУК
20:00 часа, Лига 1, Лил – Бордо ТУК
21:30 часа, Бундеслига, Хамбургер – РБ Лайпциг ТУК
21:45 часа, Чемпиъншип, Дарби Каунти – Хъл Сити ТУК
21:45 часа, Лига 1, Мец – ПСЖ ТУК     
22:00 часа, Примера дивисион, Леганес – Хетафе ТУК    

ТЕНИС
10:00 часа, Международен турнир за жени "Алианц къп" ТУК
19:00 часа, Турнир в Ню Йорк ТУК

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:45 часа, Мотоциклетизъм, Голямата награда на Сан Марино – тренировка ТУК
12:30 часа, Голф, Европейски тур ТУК
15:00 часа, Мотоциклетизъм, Голямата награда на Сан Марино – тренировка ТУК
15:15 часа, Колоездене, Обиколка на Великобритания ТУК
16:00 часа, Колоездене, Обиколка на Испания ТУК

https://www.blitz.bg


ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА 2: жени - пари - властKatie Price 116
"ДОБРУДЖАНЦИ"






 


Сходни връзки

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 9.09.2017 | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2017 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.90 секунди