изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Albena - Oasis for holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2017-10-20 @ 13:51 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС    
ХороскопСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС




ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА


ВОЛЕЙБОЛ
17:00 часа (Европейско първенство за жени) полуфинал (БНТ HD)
17:15 часа (Суперкупа на България) Нефтохимик 2010 – Добруджа 07 (Диема Спорт)
19:30 часа (Европейско първенство за жени) полуфинал (БНТ HD)

ТЕНИС
09:00 часа Турнир за мъже в Ченду (Мтел Спорт 2)
12:00 часа Турнир за мъже в Шънджън (F+)
12:00 часа Турнир за жени в Ташкент (Sport+ HD)
14:30 часа Турнир за жени в Ухан (Sport+ HD)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Формула 1) Гран При на Малайзия, трета тренировка (Диема Спорт 2)
11:30 часа (Супербайк) Световен шампионат във Франция (Евроспорт 1)
12:00 часа (Формула 1) Гран При на Малайзия, квалификация (Диема Спорт 2)
14:00 часа (Супербайк) Световен шампионат във Франция (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
14:00 часа (Голф) Европейски тур, Бритиш Мастърс (Мтел Спорт 2)
16:30 часа (Колоездене) Джиро Емилия (Евроспорт 1)
22:00 часа (Бокс) Международна гала вечер в Ливърпул (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Бокс) Пол Бътлър – Стюърт Хол (OSN Sports 2 HD Action, Sky Sports UK / HD, Sport 2 (hungary)
22:00 часа (Бокс) Роки Филдинг – Дейвид Брофи (Sky Sports UK / HD)
22:30 часа (Бокс) Международна гала вечер в Рига (Диема Спорт)

БГ ФУТБОЛ
14:45 часа (Първа лига) Етър – ЦСКА (Диема Спорт)
17:45 часа (Първа лига) Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив) (Диема)
20:00 часа (Първа лига) Дунав – Пирин (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
11:30 часа (Русия, Премиер лига) СКА-Хабаровск – Ростов (Nash Futbol / HD)
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Тосно – Ахмат (Грозни) (Nash Futbol / HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Хетафе (beIN Laiga / HD, Cosmote Sport 2 HD, ONE Sport (israel), Sport TV2 (portugal) / HD, uperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 3, TV3 Sport 2 (den) / HD)
14:00 часа (Турция, Суперлига) Османлъспор – Касъмпаша (beIN Sports Turkey 2 / HD)
14:00 часа (Турция, Суперлига) Сивасспор – Анталияспор (beIN Sports Turkey 1 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Холщайн (Кил) – Бохум (Cosmote Sport 3 HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Нюрнберг – Арминия (Eleven HD (poland)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Тотнъм (Диема Спорт 2, 6'Eren (den) / HD, beIN Sports MENA HD 11, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, SFR Sport 1 HD (france), Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Sport TV3 (portugal) / HD, SuprSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport Premium HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Реймс – Клермон (beIN Sports France 1 / HD)
16:30 часа (Полша, Екстракласа) Лехия (Гданск) – Заглембе (Любин) (Canal+ Sport HD (poland), nSport+ / HD)
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Рубин – Амкар (Nash Futbol / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2, Cosmote Sport 1 HD, DajTo (slovakia) / Hd, Eleven Sports HD (poland), Fox Sports 2 HD (nederland), New TV Kirgizistan HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Щутгарт (Cosmote Sport 7 HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Хановер (Cosmote Sport 3 HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Волфсбург – Майнц (Cosmote Sport 8 HD)
16:30 часа (Турция, Суперлига) Кайзериспор – Бурсаспор (beIN Sports Turkey 1 / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Суонзи (beIN Sports MENA HD#, SuperSport 8 za)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Бромич – Уотфорд (beIN Sports MENA HD#)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Сток Сити – Саутхемптън (beIN ports MENA HD#, SuperSport 5 za / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Борнемут – Лестър (beIN Sports MENA HD#, SuperSport 6 za / HD, SuperSport MaXimo 1)
17:00 часа (Дания, Суперлига) Хобро – Одензе (TV3 Sport 1 (den) / HD)
17:00 часа (Швеция, Алсвенскан) Ескилстуна – Йонкьопинг (C More Fotboll HD)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Ипсуич – Бристъл Сити (Nova Sports 5 HD (hellas), Sportdigital TV / HD, TV3 (sweden) / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас (Диема Спорт 2, 6'Eren (den) / HD, beIN Sports MENA HD#, Canal+ Sport 2 HD (poland), Kwese Free Sports, MATCH! TV / HD, SFR Sport 1 HD (france), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 3 za / HD, TV Zimbo, TV2 Sport Premium 2 HD, TV 2 Sport Premium HD, TVT international (togo), Viasat Sport Premium / HD, Ziggo port Select HD)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Малага (ТВ+, F+, beIN LaLiga / HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven HD (poland), EuroSport 2 Denmark / HD, ONE Sport (israel) / HD, Sport 2 (hungary), Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 3, Ziggo Sport Voetbal)
18:00 часа (Португалия, Примейра лига) Пасош де Ферейра – Морейрензе (Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Бордо (Нова Спорт, Arena Sport 5 HD (cro), Canal+ France / HD, Nova Sports 4 HD (cyprus), Nova Sports 4 HD (hellas), TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb-Orient / HD)
18:00 часа (Португалия, Примейра лига) Портимонензе – Авеш (Sport TV5 (portugal)
19:00 часа (Норвегия, Елитсериен) Стабек – Волеренга (EuroSport Norge HD)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Погон (Шчечин) – Корона (Киелце) (Canal+ Sport HD (poland)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Спартак (Москва) – Урал (Мтел Спорт 1, Abu Dhabi Sports 4 HD, BST Russia, Nash Futbol / HD, Tivibu Spor 1 / HD)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Сампдория (Arena Sport 4 HD (cro), Cosmote Sport 7 HD, eir Sport 1, Eleven HD (poland)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Манчестър Сити (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA HD 11, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, SFR Sport 1 HD (france), Sport TV3 (portugal), / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport Premium HD, TV3+ (denmark) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
19:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Рединг – Норич (Sky Sports Football / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports MIX / HD, Sportdigital TV / HD)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Хамбургер – Вердер (Евроспорт 2, BT Sport 2 / HD, Cosmote Sport 3 HD, Eleven Sports HD (poland) / HD, Fos Sports 2 HD (nederland)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Леванте – Алавес (beIN LaLiga / HD, Cosmote Sport 2 HD, EuroSport 2 Denmark / HD, ONE Sport (israel) / HD, Sport 1 (hungary) /HD, Sport Tv2 (portugal) / HD, SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 3)
19:30 часа (Турция, Суперлига) Галатасарай – Карабюкспор (beIN Sports Turkey 1 / HD)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) НАК Бреда – АДО Ден Хааг (Fox Sports 3 (nederland)
20:15 часа (Португалия, Примейра лига) Боависта – Фейрензе (Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Вилем II (Мтел Спорт 2, Fox Sports 1 HD (nederland), Nova Sports 3 HD (hellas), Polsat Sport News HD)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Цволе – Грьонинген (Fox Sports 5 (nederland)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Амиен – Лил (Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports MAX 4 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Дижон – Страсбург (beIN Sports MAX 5 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Тулуза (beIN Sports MAX 6 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Рен – Каен (beIN Sports MAX 8 (france), Nova Sports 1 HD (cyprus), Nova Sports 1 HD (hellas)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Нант – Метц (beIN Sports MAX 7 (france)
21:30 часа (Полша, Екстракласа) Висла (Краков) – Ягелония (Canal+ Sport HD (poland)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Леганес – Атлетико (Мадрид) (F+, Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports HD (poland), ONE Sport (israel) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 1, SuperSport MaXimo 3, TV3 Sport 2 (den) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Voetball)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Болоня (Ринг, Arena Sport 4 HD (cro), BT Spot 2 / HD, Canal 9 (denmark) / HD, Cosmote Sport 1 HD, Eleven HD (poland), Sport TV3 (portugal) / HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Екселсиор – ВВВ Венло (Fox Sports 3 (nederland)
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Рио Аве – Витория (Сетубал) (Cosmote Sport 8 HD, Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
23:30 часа (МЛС) Орландо Сити – ФК Далас (Евроспорт 1, EuroSport 1 Denmark HD, EuroSport 1 Europe HD, EuroSport 1 France HD)



ПО ИНТЕРНЕТ

ВОЛЕЙБОЛ
17:15 часа (Суперкупа на България) Нефтохимик - Добруджа - ТУК

ТЕНИС
09:00 часа Турнир за мъже в Ченду – ТУК
12:00 часа Турнир за мъже в Шънджън – ТУК
12:00 часа Турнир за жени в Ташкент – ТУК
14:30 часа Турнир за жени в Ухан – ТУК

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Формула 1) Гран При на Малайзия, трета тренировка и квалификация – ТУК

ФУТБОЛ
11:30 часа (Русия, Премиер лига) СКА-Хабаровск – Ростов – ТУК
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Тосно – Ахмат (Грозни) – ТУК
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Хетафе – ТУК
14:00 часа (Турция, Суперлига) Османлъспор – Касъмпаша – ТУК
14:00 часа (Турция, Суперлига) Сивасспор – Анталияспор – ТУК
14:30 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Тотнъм – ТУК
16:30 часа (Полша, Екстракласа) Лехия (Гданск) – Заглембе (Любин) – ТУК
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Рубин – Амкар – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Борусия (Дортмунд) – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Щутгарт – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Хановер – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Волфсбург – Майнц – ТУК
16:30 часа (Турция, Суперлига) Кайзериспор – Бурсаспор – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Суонзи – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Бромич – Уотфорд – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Сток Сити – Саутхемптън – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Борнемут – Лестър – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас – ТУК
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Малага – ТУК
18:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Бордо – ТУК
18:00 часа (Португалия, Примейра лига) Портимонензе – Авеш – ТУК
19:00 часа (Полша, Екстракласа) Погон (Шчечин) – Корона (Киелце) – ТУК
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Спартак (Москва) – Урал – ТУК
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Сампдория – ТУК
19:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Манчестър Сити – ТУК
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Хамбургер – Вердер – ТУК
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Леванте – Алавес – ТУК
19:30 часа (Турция, Суперлига) Галатасарай – Карабюкспор – ТУК
20:15 часа (Португалия, Примейра лига) Боависта – Фейрензе – ТУК
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Вилем II – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Амиен – Лил – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Дижон – Страсбург – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Тулуза – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Рен – Каен - ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Нант – Метц – ТУК
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Леганес – Атлетико (Мадрид) – ТУК
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Болоня – ТУК
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Рио Аве – Витория (Сетубал) – ТУК

https://www.blitz.bg


 


Сходни връзки

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2017 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0,08 секунди