изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2017-12-11 @ 04:20 EET
ФУТБОЛ: ПЪРВА И ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА    
СпортФУТБОЛ: ПЪРВА И ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА


ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

ПРОГРАМА ЗА XI КРЪГ

13 октомври 2017 г., петък, 16:00 ч.

в Чипровци, ст. "Кипровец":

Монтана 1921 (Монтана) - Царско село (София) - пряко по Диема спорт

Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)       

14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч.

Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)       

Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)     

Локомотив 1929 (София) - Литекс (Ловеч)         

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие) 

Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)    

15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч.

Лудогорец II (Разград) - Струмска слава (Радомир) 

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 1. Ботев (Вр)       10     7       2       1       16:6  23      

 2. Локо (Сф)       10     7       1       2       20:11 22

 3. Царско село    10     6       3       1       20:11 21      

 4. Несебър 10      5       2       3       19:14 17      

 5. Ботев (Гъл)     10     4       4       2       12:11 16      

 6. Черноморец    10     4       3       3       13:10 15   

 7. Литекс   10      4       3       3       12:10 15   

 8. Монтана 10      4       2       4       12:9  14

 9. Оборище         10     4       2       4       11:8  14

10. Локо (ГО)       10     3       4       3       18:18 13   

11. Лудогорец II   10     3       3       4       14:18 12      

12. Марица 10      3       1       6       13:19 10

-------------------------------------------------------------------

13. Струмска слава        10     3       0       7        13:21 9   

14. Поморие         10     1       5       4       9:13  8    

15. Созопол 10      2       2       6       10:17 8    

16. Нефтохимик   10     1       1       8       5:21  4

 

* ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

ПРОГРАМА ЗА 12-И КРЪГ

13 октомври 2017 г., петък, 20:00 ч.

Берое (Ст. Загора) - Локомотив (Пловдив) - пряко по Диема спорт

14 октомври 2017 г., събота, 15:30 ч.

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Славия (София) - Дунав (Русе) - пряко по Диема

14 октомври 2017 г., събота, 20:00 ч.

Черно море (Варна) - Лудогорец (Разград) - пряко по Диема спорт

15 октомври 2017 г., неделя, 17:30 ч.

Етър (В. Търново) - Левски (София) - пряко по Диема спорт

15 октомври 2017 г., неделя, 20:00 ч.

ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - пряко по Диема спорт

16 октомври 2017 г., понеделник, 17:30 ч.

в София, Национален стадион "Васил Левски":

Септември (София) - Витоша (Бистрица) - пряко по Диема спорт

16 октомври 2017 г., понеделник, 20:00 ч.

Ботев (Пловдив) - Верея (Ст. Загора) - пряко по Диема спорт

 


Сходни връзки

ФУТБОЛ: ПЪРВА И ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2017 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.12 секунди