изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-04-25 @ 13:46 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 9.12.    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 9.12.

ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:25 часа (Фигурно пързаляне) Гран При Финали (Евроспорт 2)
10:15 часа (Алпийски ски) Световна купа във Вал д'Изер (Евроспорт 1)
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Санкт Мориц (Евроспорт 1)
11:30 часа (Голф) Джобург Оупън (Мтел Спорт 2)
13:05 часа (Биатлон) Световна купа в Хохфилцен (БНТ HD, Евроспорт 1)
14:00 часа (Алпийски ски) Световна купа в Санкт Мориц (Eвроспорт 1)
14:30 часа (Ски бягане) Световна купа в Давос (Евроспорт 1)
15:03 часа (Снукър) Британски шампионат в Йорк (Евроспорт 2)
15:45 часа (Биатлон) Световна купа в Хохфилцен (Евроспорт 1)
16:30 часа (Ски скокове) Световна купа в Титизее-Нойщад (Евроспорт 1)
18:45 часа (Шейни) Световна купа в Калгари (Евроспорт 1)
20:00 часа (Хокей на лед, НХЛ) Детройт Ред Уингс – Сейнт Луис Блус (Мтел Спорт 2)
21:00 часа (Снукър) Британски шампионат в Йорк (Евроспорт 1)
21:30 часа (Шейни) Световна купа в Калгари (Евроспорт 2)
22:30 часа (Баскетбол, НБА) Лос Анджелис Клипърс – Вашингтон Уизърдс (Диема Спорт)

БГ ФУТБОЛ
15:00 часа (Първа лига) Ботев (Пловдив) – Етър (Диема Спорт)
17:30 часа (Първа лига) Славия – Левски (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:00 часа
(Русия, Премиер лига) Динамо (Москва) – Анжи (Nash Futbol / HD)
13:00 часа (Турция, Суперлига) Касъмпаша – Трабзонспор (beIN Sports Turkey 1 / HD)
13:00 часа (Турция, Суперлига) Малатияспор – Гьозтепе (beIN Sports Turkey 2 / HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Ейбар (beIN LaLiga / HD, beIN sports MAX 4 (france), beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports MENA HD 3, beIN Sports Turkey 4 / HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Spor 1 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 1 HD (poland), ONE Sport (israel) / HD, Sky Sport Plus (italy) / HD, Sky Sports Football / HD, Sony TEN 2 India, Sport TV2 (portugal) / HD, SpotKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Telekom port RO 5, TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Football Sweden / HD, Viasat Urheilu Finland HD, ViSport 1 HD (norge)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Унион (Берлин) – Динамо (Дрезден) (Cosmote Sport 3 HD, Eleven Sports 2 HD (poland), Fox Sports 2 HD (Nederland), Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 3 Israel / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Ян Регенсбург – Бохум (Sky Bundesliga 4 / HD)
14:00 часа (Украйна, Висша лига) Мариупол – Стал (Камянске) (Futbol 2 (ukraine) / HD)
14:00 часа (Украйна, Висша лига) Черноморец (Одеса) – Зирка (Unian TV (ukraine)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Челси (Диема Спорт 2, beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD 2, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, EuroSport 1 Romania / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Movistar Futbol / HD, S Sport / HD (turkey), SFR Sport 1 HD (france), Sky 1 (UK) / HD, Sky Sport 3 (italy) / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports MIX / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Spiler TV (hungary), Sport 2 Israel / HD, Sport TV3 (portugal), SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Star Sports Select HD1, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 3 za / HD, TV3+ (denmark) / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
15:00 часа (Световно клубно първенство) Пачука – Уидад (Казабланка) (БНТ HD, beIN Sports MAX 5 (france), beIN Sports MENA HD 1, BHT 1 (BiH), C More Fotboll HD, Fox Sports Italy / HD, M4 Sport / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, MRT 1, RTS 2 (serbia), Teledeporte (Espana), Tivibu Spor 3 HD, TVP Sport / HD (poland)
15:00 часа (Гърция, Суперлига) Лариса – Ксанти (Nova Sports 3 HD (cypus), Nova Sports 3 HD (hellas)
15:30 часа (Русия, Премиер лига) Рубин – СКА-Хабаровск (Nash Futbol / HD)
15:30 часа (Турция, Суперлига) Анталияспор – Генчлербирлиги (beIN Sports Turkey 1 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Емполи – Карпи (Sky Calcio 2 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Венеция – Про Верчели (Sky Calcio 3 / HD, Sky Sport MIX (italy) / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Фрозиноне – Бреша (Sky Calcio 1 / HD)
16:00 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби Нетаня – Бней Йехуда (5 LIVA / HD (israel)
16:00 часа (Израел, Лигат Ал) Ашдод – Апоел Хайфа (Sport 4 Israel / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Читадела – Авелино (Sky Calcio 4 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Асколи – Виртус (Sky Calcio 5 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „Б“) Салернитана – Перуджа (Sky Calcio 6 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Байерн (Евроспорт 2, beIN Sports MAX 4 (france), Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 2 HD, Eleven Sports 1 HD (poland), EuroSport 2 North-East / HD, Fox Sports 2 HD (nederland), MATCH! Futbol 3 / HD, Movistar Futbol / HD, Sky Bundesliga 2 / HD, Sport 3 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 4 HD (alb)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хамбургер – Волфсбург (beIN Sports MAX 7 (france), Cosmote Sport 8 HD, Sky Bundesliga 5 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Вердер (beIN Sports MAX 6 (france), Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 3 HD, DajTo (slovakia) / HD, Multifutbol 2, Sky Bundesliga 3 / HD, Sport TV5 (portugal)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Майнц (Cosmote Sport 7 HD, Sky Bundesliga 4 / HD)
16:30 часа (Индия, Суперлига) Гоа – Керала Бластърс (Мтел Спорт 1, Abu Dhabi Sport 6 HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / /HD, SportKlub 3 (slovenia), Star Sports 2 / HD2
17:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Уотфорд (beIN Sports MENA HD 4, beIN Sports Turkey 3 / HD, SuperSport 5 za / HD, SuperSport MaXimo 1)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Брайтън (beIN Sports MAX 1 / HD (turkey), beIN Sports MENA HD 8, Sport 1 Israel / HD)
17:00 часа (Англия, Чемпиъпшип) КПР – Лийдс (Диема Спорт, beIN Sports MENA HD 12, Nova Sports 4 HD (hellas), Sportdigital TV / HD, SportKlub 2 (croatia), SportKlub 2 (serbia) / HD, SportKlub 2 (slovenia), TV3 MAX (denmark) / HD, ViaSport 3 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Борнемут (beIN Sports MAX 2 / HD (turkey), beIN Sports MENA HD 9, SuperSport 6 za / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Тотнъм – Сток Сити (Диема Спорт 2, 6'Eren (den) / HD, beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD 2, Digi Sport 1 (svk) / HD, EuroSport 1 Romania / HD, Kwese Free Sports, MATCH! Futbol 1 / HD, S Sport / HD (turkey), Sky Sport 3 (italy) / HD, Sky Sports PL / HD, Spiler TV (hungary), Sport 2 Israel / HD, tar Sports Select HD1, SuperSport 3 za / HD, SuperSport CSN, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD)
17:00 часа (Украйна, Висша лига) Олимпик (Донецк) – Ворскла (Мтел Спорт 2, Futbol 2 (ukraine) / HD)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Севиля (Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN Sports France 2 / HD, beIN Sports MENA 4k, beIN Sports MENA HD 17, beIN Sport MENA HD 3, beIN Sports Turkey 2 / HD, Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 2 HD (poland), EuroSport 2 Denmark / HD, Fox Sports Italy / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Idman TV, ONE Sport (israel) / HD, Sony TEN 2 India, Sport TV2 (potugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 1 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom Sport RO 6, TV6 Sweden / HD, Viasat Sport Sweden / HD, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo port Select HD)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Паниониос – Платаниас (Nova Sports 1 HD (cyprus), Nova Sports 1 HD (hellas)
18:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Лил (Нова Спорт, 5 SPORT / HD (israel), Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports Espana 2 (serbia), Arena Sports 5 HD (cro), beIN Sports Espana / HD, beIN Sports Turkey 4 / HD, Canal+ France / HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom), eir Sport 1, Eleven Sports 3 HD (poland), Nova Sports 3 HD (cyprus), Nova Sports 3 HD (hellas), Sony TEN 1 SD/HD, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV4 (portugal) / HD, SuperSport 5 HD (alb), TV3 MAX (denmark) / HD, TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb-Orient / HD, Viasat Football Sweden / HD, ViaSport+ HD (norge)
18:00 часа (Португалия, Примейра лига) Авеш – Тондела (Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
18:15 часа (Израел, Лигат Ал) Макаби Хайфа – Апоел Ашкелон (SuperSport 3 HD (alb)
18:30 часа (Световно клубно първенство) Ал Джазира – Урава Ред Даймъндс (БНТ HD)
18:30 часа (Турция, Суперлига) Галатасарай – Акхисар Беледие (beIN Sports MAX 9 (france), beIN Sports Turkey 1 / HD, SportKlub 3 (coatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – Сампдория (5 PLUS (israel), Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), Canal 9 (denmark) / HD, Cosmote Sport 7 HD, Digi Sport 3 (hun), Sky Super Calcio / HD, Sport 2 (czech/svk) / HD, SuperSport 2 HD (alb), Tivibu Spor 2 HD, Viasat Sport Sweden / HD, ViaSport 2 HD (norge)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Лестър (Диема Спорт 2, 6'Eren (den) / HD, beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD 2, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DigiSport 1 (svk) / HD, EuroSports 1 Romania / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Movistar Futbol 1 / HD, S Sport / HD (turkey), SFR Sport 1 HD (france), Sky Sport 3 (italy) / HD, Spiler TV (hungary), Sport 1 Israel / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Star Sports Select HD1, SuperSport 3 za / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Baltic, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo port Select HD)
19:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Норич – Шефилд Уензди (beIN Sports MAX 2 / HD (turkey), Nova Sports 1 HD (hellas), Sky Sports Football / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub HD (balkins), TV3 Sport (den) / HD, TV3 Sport HD (sweden), Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 3 HD (norge)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Леганес (ТВ+, F+, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MAX 10 (france), beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports MENA HD 3, beIN Sports Turkey 2 / HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 2 HD (poland), EuroSport 2 Denmark / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, ONE Sport (israel) / HD, Sky Calcio 9, Sony TEN 2 India, Sport 1 (hungary) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom port RO 6, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Шалке 04 (Евроспорт 2, beIN Sports France 2 / HD, BT Sports 3 / HD, Cosmote Sport 3 HD, Eleven Sports 1 HD (poland), EuroSport 2 North-East / HD, Fox Sports Italy / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Multifutbol 2, Sky Bundesliga 1 / HD, Sky Bundesliga UHD (4K), Sport 3 Israel / HD, Sport TV5 (portugal), Star Sports Select HD2, SuperSport 4 HD (alb)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Хееренвеен – Венло (Fox Sports 3 (nederland)
19:30 часа (Гърция, Суперлига) Nova Sports 2 HD (cyprus), Nova Sports 2 HD (hellas)
20:15 часа (Португалия, Суперлига) Бенфика – Ещорил (Benfica TV / HD, Cosmote Sport 8 HD, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), Tivibu Spor 3 HD)
20:30 часа (Израел, Лигат Ал) Бейтар – Апоел Раанана (Sport 4 Israel / HD)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) АЗ Алкмаар – Хераклес (Мтел Спорт 1, Arena Sport 1 / HD (svk), Fox Sports 1 HD (Nederland), Nova Sports 4 HD (hellas), Tivibu Spor 82)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) Екселсиор – Цволе (Fox Sports 5 (nederland)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Троя (Нова Спорт, Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports MAX 7 (france), beIN Sports Turkey 4 / HD, Digi Sport 3 (hun), Digi Sport 4 (rom), Eleven Sports 3 HD (poland), Nova Sports 3 HD (cyprus), Nova Sports 3 HD (hellas), Sony ESPN SD / HD, Sport TV4 (portugal) / HD, TV3 MAX (denmark) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Анжер – Монпелие (Arena Sport 6 HD (cro), beIN Sports MAX 4 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Дижон (beIN Sports MAX 5 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Метц – Рен (beIN Sports MAX 6 (france)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Каен (beIN Sports MAX 8 (france), beIN Sports MENA HD 1)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Сарагоса – Кадис (GOL (Espana)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Интер (Ринг, 5 PLUS (israel), Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports Espana / HD, beIN Sports France 2 / HD, beIN Sports MENA HD 4, BT Sport 3 / HD, Canal 9 (denmark) / HD, Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 HD (poland), MATCH! Futbol 2 / HD, MATCH! TV / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sy Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD, Sony TEN 1 SD/HD, Sport 1 Israel / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), Tivbu Spor 2 HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, ViaSport 2 HD (norge)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Селта (F+, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MAX 10 (france), beIN Sports MEN HD 17, beIN Sports MENA HD 3, beIN Sports Turkey 2 / HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 3 (rom), Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven ports 2 HD (poland), Fox Sports Italy / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Idman TV, ONE Sport (israel), Sky Sports Football / HD, Sky Sports Main Event / Hdm ony TEN 2 India, Sport 1 (hungary) / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 2 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 3 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 1, Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom Sport RO 6, Viasat Football Sweden / HD, Vaiasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge), Ziggo Sport Voetbal)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Твенте – АДО Ден Хааг (Fox Sports 3 (nederland)
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Боависта – Спортинг (Лисабон) (beIN MAX 2 / HD (espana), Cosmote Sport 8 HD, FreeSports UK, SFR Sport 1 HD (france), Sport 2 Israel / HD, Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), Tivibu Spor 3 HD)
23:15 часа (МЛС) Торонто ФК – Сиатъл Саундърс (Евроспорт 2, Abu Dhabi Sports 4 HD, EuroSport 2 Europe, EuroSport 2 Sweden HD, EuroSport 2 Turkey, Sky Sports Football / HD)


ПО ИНТЕРНЕТ


ЗИМНИ СПОРТОВЕ


09:25 часа
(Фигурно пързаляне) Гран При Финали в Нагоя – ТУК
10:15 часа (Алпийски ски) Световна купа във Вал д'Изер – ТУК
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Санкт Мориц – ТУК
13:05 часа (Биатлон) Световна купа в Хохфилцен – ТУК
14:30 часа (Ски бягане) Световна купа в Давос – ТУК
16:30 часа (Ски скокове) Световна купа в Титизее-Нойщад – ТУК
21:30 часа (Шейни) Световна купа в Калгари – ТУК

ФУТБОЛ


14:00 часа
(Испания, Примера дивисион) Хетафе – Ейбар – ТУК
14:30 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Челси – ТУК
15:00 часа (Световно клубно първенство) Пачука – Уидад (Казабланка) – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Байерн – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хамбургер – Волфсбург – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Вердер – ТУК
16:30 часа (Германия, Бундеслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Майнц – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Бърнли – Уотфорд – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Брайтън – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Борнемут – ТУК
17:00 часа (Англия, Висша лига) Тотнъм – Сток Сити – ТУК
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Севиля – ТУК
18:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Лил – ТУК
18:30 часа (Световно клубно първенство) Ал Джазира – Урава Ред Даймъндс – ТУК
18:30 часа (Турция, Суперлига) Галатасарай – Акхисар Беледие – ТУК
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – Сампдория – ТУК
19:30 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Лестър – ТУК
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Депортиво (Ла Коруня) – Леганес – ТУК
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Шалке 04 – ТУК
20:15 часа (Португалия, Суперлига) Бенфика – Ещорил – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Троя – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Анже – Монпелие – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Дижон – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Метц – Рен – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Каен – ТУК
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Интер – ТУК
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Селта – ТУК
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Боависта – Спортинг (Лисабон) – ТУК

https://www.blitz.bg
 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.30 секунди