изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-01-19 @ 23:35 EET
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС 12.01    
СпортСПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС 12.01



ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА

ВОЛЕЙБОЛ
12:15 часа (Купа на България) Хебър – Миньор (Перник) (Диема Спорт)
15:00 часа (Купа на България) Нефтохимик – ЦСКА (Диема Спорт)
17:45 часа (Купа на България) Марек – Монтана (Диема Спорт)
20:30 часа (Купа на България) Пирин – Добруджа (Диема Спорт)

ТЕНИС
06:00 часа Турнир за мъже в Оукланд (Sport+ HD)
07:00 часа Турнир за мъже в Сидни (Евроспорт 1)
10:00 часа Турнир за жени в Сидни (F+, Sport+ HD)
12:00 часа Турнир за мъже в Сидни (Евроспорт 2)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа
(Евролига) Химки – Реал (Мадрид) (Мтел Спорт 1, Digi Sport 2 (hun) / HD, MATCH! Igra / HD, MATCH! TV / HD, Movistar Deportes 1 / HD, Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 HD (Hellas), Polsat Sport Extra / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD, SportKlub 2 (Croatia), SportKlub 2 (Serbia) / HD, SportKlub 2 (Slovenia)
19:30 часа (Евролига) Анадолу Ефес – Цървена звезда (beIN Sports HABER / HD, beIN Sports Turkey 3 / HD, Digi Sport 3 (hun), Fox Sports 2 Africa, Nova Sports 3 HD (Cyprus), Nova Sports 3 HD (Hellas), SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Slovenia)
20:00 часа (Евролига) Жалгирис – Уникаха Малага (Movistar Deportes 2 / HD, Nova Sports 4 HD (Cyprus), Nova Sports 4 HD (Hellas), SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), Viasat Sport Baltic, Viasat Urheilu Finland HD)
21:30 часа (Евролига) Саски Баскония – Олимпиакос (Мтел Спорт 1, #0 Espana / HD, beIN Sports Turkey 3 / HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 4 HD (svk), Fox Sports 2 Africa, Movistar Deportes 1 / HD, Nova Sports 2 HD (Cyprus), Nova Sports 2 HD (Hellas), SportKlub 2 (Croatia), SportKlub 2 (Serbia) / HD, SportKlub 2 (Slovenia), Viasat Sport Baltic)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:00 часа
(Голф) Европейски тур (Мтел Спорт 2)
10:15 часа (Северна комбинация) Световна купа във Вал ди Фиеме (Евроспорт 2)
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венгер (Eвроспорт 1)
13:00 часа (Ски-скокове) Световна купа в Тауплиц/Бад Митердорф (Евроспорт 1)
14:00 часа (Северна комбинация) Световна купа във Вал ди Фиеме (Евроспорт 1)
14:00 часа (Голф) Европейски тур (Мтел Спорт 2)
14:45 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген (Евроспорт 2)
15:25 часа (Биатлон) Световна купа в Руполдинг (БНТ HD, Евроспорт 1)
18:30 часа (Сноуборд) Световна купа Сноумас (Евроспорт 2)
19:00 часа (Сноуборд) Световна купа в Бад Гащайн (БНТ HD)

ФУТБОЛ
10:50 часа
(Австралия, Ей Лига) Нюкасъл Джетс – Бризбейн Роър (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (Serbia), BT Sport ESPN / HD, Sport TV1 (Slovenia)
16:30 часа (Индия, Суперлига) НортИйст Юнайтед – АТК (Abu Dhabi Sports 6 HD, Fox Sports 1 Africa, SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia), Star Sports 2 / HD2)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Ним – Ланс (beIN Sports France 2 / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Оксер – Льо Авър (beIN Sports MAX 8 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) ФК Пари – Бург-Перона (beIN Sports MAX 5 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Брест – Аячо (beIN SportsMAX 6 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Орлеан – Реймс (beIN Sports MAX 4 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Валансиен – Шатору (beIN Sports MAX 7 (France)
21:00 часа (Франция, Лига 2) Тур – Клермон (beIN Sports MAX 9 (France)
21:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Байерн (Евроспорт 2, beIN Sports MAX 10 (France), BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 1 HD, Eleven Sports 1 HD (Poland), EuroSport 2 Nort-East / HD, EuroSport 2 XTRA HD (de), Fox Sports 2 HD (Nederland), Fox Sports Italy / HD, Idman TV, MATCH! Futbol 3 / HD, MATCH! TV / HD, Movistar Futbol / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport TV3 (Portugal) / HD, tar Sports Select HD2, ZDF / HD)
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Шефилд Юнайтед – Шефилд Уензди (Диема Спорт 2, Arena Sport 1 / HD (svk), beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD 2, beIN Sports Turkey 1 / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 3 HD (Poland), Fox Sports Football 1 Africa, Kwese Free Sports, Kwese Sports 1 HD, Nova Sports 3 HD (Hellas), Sky Sports Football / HD, Sk Sports Main Event / HD, Sport 2 Israel / HD, SportDigital TV / HD, SportKlub 1 (Croatia), SportKlub 1 (Montenegro) / HD, SportKlub 1 (Serbia) / HD, SportKlub 1 (Slovenia), SportsMax HD, TV3 MAX (Denmark) / HD, TV3 Sport HD (Sweden), Viasat Jalkapallo Finland HD, ViaSport 3 HD (Norge), Ziggo Sport Select HD)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Гинган (Нова Спорт, Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 3 (Serbia), beIN Sports Espana / HD, beIN Sports Turkey 4 / HD, Canal+ Sport (France) / HD, Canal+ Sport1 Afrique, Digi Sport 1 (hun) / HD, eir Sport1, MATCH! Futbol 1 / HD, Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 HD (Hellas), Sony ESPN SD / HD, Sport 1+ HD (Germany), Sport 2 (Czech/svk) / HD, Sport TV1 (Slovenia), Sport TV4 (Portugal) / HD, ViaSport 2 HD (Norge)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Малага (beIN LaLiga/ HD, beIN Sports MENA HD 17, beiN Sports MENA HD 3, beIN Sports Turkey 2 / HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 2 HD (Poland), Futbol 2 (Ukraine) / HD, ONE Sport (Israel) / HD, Sport 2 (Hungary), Sport TV2 (Portugal) / HD, SportKlub 3 (Croatia), SportKlub 3 (Serbia) / HD, SportKlub 3 (Slovenia), SportsMax 2 HD, SuperSport 7 za / HD, SuperSport MaXimo 1, Telekom Sport RO 1 / HD, Telekom Sport RO 5, TV3 Spot(den) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (Norge)
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Райо Валекано – Овиедо (GOL (Espana)
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Шавеш – Витория Гимараиш (FreeSports UK, Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (Portugal) / HD)

"ЯБЪЛКИТЕ НА РАЗДОРА"

ПО ИНТЕРНЕТ

ТЕНИС
06:00 часа Турнир за мъже в Оукланд – ТУК
07:00 часа Аустрелиън Оупън квалификации – ТУК
07:00 часа
Турнир за мъже и жени в Сидни – ТУК

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:15 часа
(Северна комбинация) Световна купа във Вал ди Фиеме – ТУК
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген – ТУК
13:00 часа (Ски-скокове) Световна купа в Тауплиц/Бад Митердорф – ТУК
14:00 часа (Северна комбинация) Световна купа във Вал ди Фиеме – ТУК
14:45 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген – ТУК
15:25 часа (Биатлон) Световна купа в Руполдинг – ТУК
18:30 часа (Сноуборд) Световна купа Сноумас – ТУК
19:00 часа (Сноуборд) Световна купа в Бад Гащайн – ТУК

ФУТБОЛ
21:00 часа
(Франция, Лига 2) Ним – Ланс – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 2) Оксер – Льо Авър – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 2) ФК Пари – Бург-Перона – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 2) Брест – Аячо – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 2) Орлеан – Реймс – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 2) Валансиен – Шатору – ТУК
21:00 часа (Франция, Лига 2) Тур – Клермон – ТУК
21:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Байерн – ТУК
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Шефилд Юнайтед – Шефилд Уензди – ТУК
21:45 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Гинган – ТУК
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Малага – ТУК
22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Райо Валекано – Овиедо - ТУК
22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Шавеш – Витория Гимараиш – ТУК

https://www.blitz.bg
 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.63 секунди