изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-02-25 @ 17:21 EET
ПРОГРАМА НА ЗИМНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПЬОНГЧАНГ 2018    
СпортПРОГРАМА НА ЗИМНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПЬОНГЧАНГ 2018



СЪБОТА, 10.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Китай - САЩ
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Норвегия - Финландия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Канада - Швейцария
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Южна Корея - Олимпийски атлети от Русия
03:00 - 06:50 Сноуборд  Слоупстайл мъже - Квалификации
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група В, Япония - Швеция
09:45 - 10:50 Ски бягане  7,5 км + 7,5 км скиатлон - Жени
12:00 - 14:50 Шортрек  1500 м - Квалификации и финали, мъже
12:40 - 16:15 Спортни шейни  Индивидуално мъже - Първо и второ спускане
12:45 - 13:20 Шортрек  Спринт, 500 м - Квалификация, жени
13:00 - 14:55 Бързо пързаляне с кънки  3000 м - Жени
13:04 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Канада
13:04 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Швейцария - Южна Корея
13:04 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Норвегия - САЩ
13:04 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Финландия - Китай
13:15 - 14:45 Биатлон  Спринт жени - 7,5 км
13:50 - 14:50 Шортрек  Щафета, 3000 м - Квалификация, жени
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група В, Швейцария - Корея
14:35 - 16:20 Ски скокове  Индивидуално - Мъже

НЕДЕЛЯ, 11.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Норвегия - Китай
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Финландия - САЩ
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Швейцария - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Канада - Южна Корея
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, кратка програма - Танцови двойки
03:00 - 04:00 Сноуборд  Слоупстайл мъже - Финали
04:00 - 06:10 Ски алпийски дисциплини  Спускане - мъже
04:45 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, кратка програма - Жени
06:30 - 07:30 Сноуборд  Слоупстайл жени - Квалификации
06:40 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, двойки - Волна програма
08:45 - 10:40 Ски бягане  15 км + 15 км скиатлон - Мъже
09:00 - 11:40 Бързо пързаляне с кънки  5000 м - Мъже
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, Финландия - САЩ
12:20 - 16:15 Спортни шейни  Индивидуално мъже - Трето и четвърто спускане
12:30 - 15:10 Ски свободен стил  Бабуни жени - Квалификации и финал
13:15 - 14:55 Биатлон  Спринт мъже - 10 км
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, Канада - Олиймпийски атлети от Русия

ПОНЕДЕЛНИК, 12.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Полуфинал
02:05 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Полуфинал
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, волна програма - Мъже
03:00 - 04:00 Сноуборд  Слоупстайл жени - Финали
03:15 - 07:55 Ски алпийски дисциплини   Гигантски слалом - жени
04:10 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара - Жени - волна програма
05:20 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, танцови двойки - Волна програма
06:30 - 07:20 Сноуборд  Халфпайп жени - Квалификации
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група В, Швейцария - Япония
12:10 - 13:00 Биатлон  Преследване жени - 10 км
12:30 - 15:10 Ски свободен стил  Бабуни мъже - Квалификации и финал
13:20 - 16:15 Спортни шейни  Индивидуално жени - Първо и второ спускане
14:00 - 14:55 Биатлон  Преследване мъже - 12,5 км
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група В, Швеция - Корея
14:15 - 16:25 Ски скокове  Индивидуално - Жени
14:30 - 16:15 Бързо пързаляне с кънки  1500 м - Жени

ВТОРНИК, 13.02
03:00 - 04:00 Сноуборд  Халфпайп жени - Финали
04:30 - 09:10 Ски алпийски дисциплини   Комбинация - мъже
06:00 - 07:00 Сноуборд  Халфпайп мъже - Квалификации
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, Канада - Финландия
11:00 - 12:15 Ски бягане  Спринт - Мъже
12:00 - 14:30 Шортрек  Спринт, 500 м - Жени
12:26 - 14:30 Шортрек  1000 м - Квалификация, мъже
13:00 - 16:15 Спортни шейни  Индивидуално жени - Трето и четвърто спускане
13:00 - 14:50 Бързо пързаляне с кънки  1500 м - Мъже
13:04 - 00:00 Кърлинг  Смесени двойки - Финал
13:30 - 15:30 Ски бягане  Спринт - Жени
13:30 - 14:30 Шортрек  Щафета, 5000 м - Квалификация
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, САЩ - Олимпийски атлети от Русия

СРЯДА, 14.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Швеция
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Италия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - САЩ
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Великобритания
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Спортни двойки - Кратка програма
03:15 - 07:55 Ски алпийски дисциплини  Слалом - жени
03:30 - 04:30 Сноуборд  Халфпайп мъже - Финали
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група В, Швеция - Швейцария
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - САЩ
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Великобритания
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Швеция
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Китай
08:00 - 00:00 Северна комбинация  Индивидуално мъже - Нормална шанца
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група В, Корея - Япония
11:00 - 00:00 Северна комбинация  10 км индивидуално мъже - Ски бягане
12:00 - 13:45 Бързо пързаляне с кънки  1000 м - Жени
13:05 - 15:00 Биатлон  Индивидуален старт жени - 15 км
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Швеция
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Италия
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Япония
13:50 - 16:15 Спортни шейни  Двойки - Първо и второ спускане
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, Словакия - Олиймпийски атлети от Русия
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, САЩ - Словения

ЧЕТВЪРТЪК, 15.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Южна Корея
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Япония
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - САЩ
03:30 - 00:00 Фигурно пързаляне  Спортни двойки - Волна програма
03:30 - 05:55 Скелетон  Скелетон мъже - Първо и второ спускане
04:00 - 06:10 Ски алпийски дисциплини  Супер-гигантски слалом - мъже
04:00 - 07:45 Сноуборд  Сноуборд крос мъже - Сноуборд крос мъже
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Финландия - Германия
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, САЩ - Канада
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Италия
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Канада
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Япония
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Швейцария
09:00 - 10:45 Ски бягане  10 км свободен стил - Жени
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Норвегия - Швеция
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, Олимпийски атлети от Русия - Финландия
13:00 - 15:00 Биатлон  Индивидуален старт мъже - 20 км
13:00 - 15:10 Бързо пързаляне с кънки  10 000 м - Мъже
13:00 - 13:45 Ски свободен стил  Ски акробитика жени - Квалификации
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Швеция
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Швейцария
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Япония
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Чехия - Южна Корея
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Швейцария - Канада
15:00 - 16:15 Спортни шейни  Отборно - Щафета

ПЕТЪК, 16.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Дания
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Южна Корея
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Кратка програма - Мъже
03:00 - 05:25 Скелетон  Скелетон мъже - Трето и четвърто спускане
03:00 - 06:00 Сноуборд   Сноуборд крос жени - Сноуборд крос жени
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, САЩ - Словакия
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Швейцария
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - Олимпийски атлети от Русия
08:30 - 10:20 Ски бягане  15 км свободен стил - Мъже
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, Олимпийски атлети от Русия - Словения
13:00 - 14:45 Бързо пързаляне с кънки  5000 м - Жени
13:00 - 14:00 Ски свободен стил  Ски акробитика жени - Финали
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Швейцария
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - САЩ
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Южна Корея
13:50 - 15:40 Скелетон  Скелетон жени - Първо и второ спускане
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Финландия - Норвегия
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Швеция - Германия
14:30 - 15:35 Ски скокове  Индивидуално мъже - Квалификация, Голяма шанца

СЪБОТА, 17.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Швеция
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - САЩ
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Китай
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Великобритания
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Волна програма - Мъже
03:00 - 07:00 Ски свободен стил  Слоупстайл жени - Квалификации и финал
04:00 - 06:10 Ски алпийски дисциплини  Супер гигантски слалом - жени
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Канада - Чехия
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Четвъртфинал
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Великобритания
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Норвегия
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Швеция
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Италия
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Южна Корея - Швейцария
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Четвъртфинал
12:00 - 13:15 Ски бягане  4х5 км щафета - Жени
12:00 - 14:55 Шортрек  1500 м - Жени
12:45 - 14:55 Шортрек  1000 м - Мъже
13:00 - 13:45 Ски свободен стил  Ски акробатика мъже - Квалификации
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Япония
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Дания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Канада
13:15 - 14:10 Биатлон  Масов старт жени - 12,5 км
13:50 - 15:55 Скелетон  Скелетон жени - Трето и четвърто спускане
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, Олимпийски атлети от Русия - САЩ
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, Словения - Словакия
14:30 - 15:45 Ски скокове  Индивидуално мъже - Голяма шанца

НЕДЕЛЯ, 18.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Дания
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Япония
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Канада
03:00 - 07:10 Ски свободен стил  Слоупстайл мъже - Квалификации и финали
03:15 - 08:25 Ски алпийски дисциплини  Гигантски слалом - мъже
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Германия - Норвегия
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Бараж за 5-8 място
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - Швеция
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Швейцария
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Южна Корея
08:45 - 10:40 Ски бягане  4 х 10 км щафета - Мъже
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Чехия - Швейцария
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Бараж за 5-8 място
13:00 - 15:00 Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване мъже - Квалификация
13:00 - 14:00 Ски свободен стил  Ски акробатика мъже - Финали
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Япония
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Южна Корея
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Норвегия
13:15 - 14:15 Биатлон  Масов старт мъже - 15 км
13:35 - 16:15 Бобслей  Двойки мъже - Първо и второ спускане
13:55 - 15:00 Бързо пързаляне с кънки  Спринт, 500 м - Жени
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Канада - Южна Корея
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Швеция - Финландия

ПОНЕДЕЛНИК, 19.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Дания
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Канада
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - Южна Корея
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Швейцария
02:30 - 05:00 Сноуборд  Биг еър жени - Квалификации
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, кратка програма - Танцови двойки
03:00 - 03:45 Ски свободен стил  Халфпайп жени - Квалификации
06:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Полуфинал
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Южна Корея
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Швейцария
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Канада
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Дания
13:00 - 15:00 Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване жени - Квалификация
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - Швейцария
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Олимпийски атлети от Русия
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - САЩ
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Швеция
13:45 - 16:30 Бобслей  Двойки мъже - Трето и четвърто спускане
13:50 - 15:00 Бързо пързаляне с кънки  Спринт, 500 м - Мъже
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Полуфинал
14:30 - 16:20 Ски скокове  Отборно състезание - Голяма шанца

ВТОРНИК, 20.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Норвегия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Канада
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Швейцария
02:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Швеция
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Волна програма - Танцови двойки
03:30 - 04:20 Ски свободен стил  Халфпайп жени - Финали
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Мач за 7 място
06:00 - 07:00 Ски свободен стил  Халфпайп мъже - Квалификации
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Китай
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Южна Корея
07:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - Япония
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Мач за 5 място
12:00 - 14:00 Шортрек  1000 м - Квалификация, жени
12:30 - 00:00 Северна комбинация  Индивидуално мъже - Голяма шанца
12:45 - 14:00 Шортрек  Спринт, 500 м - Квалификация, мъже
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - САЩ
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Италия
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Дания
13:15 - 14:45 Биатлон  Смесена щафета - 2x6 км жени + 2x7.5 км мъже
13:20 - 14:00 Шортрек  Щафета, 3000 м - Жени
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
14:20 - 16:15 Бобслей  Двойки жени - Първо и второ спускане
15:15 - 00:00 Северна комбинация  Индивидуално мъже 10 км - Ски бягане

СРЯДА, 21.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - Китай
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Дания
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Великобритания
02:30 - 05:20 Сноуборд  Биг еър мъже - Квалификации
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Кратка програма - Жени
04:00 - 06:10 Ски алпийски дисциплини  Спускане - жени
04:30 - 07:30 Ски свободен стил  Ски-крос мъже - Квалификации и финал
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Канада
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - САЩ
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Норвегия
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Япония
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Мач за бронза
10:30 - 12:00 Ски бягане  Отборен спринт свободен стил - Жени
12:30 - 13:50 Ски бягане  Отборен спринт, свободен стил - Мъже
13:00 - 16:00 Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване жени - Финални серии
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - САЩ
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Япония
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Канада
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Дания
13:20 - 16:00 Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване мъже - Финални серии
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
14:10 - 16:30 Бобслей  Двойки жени - Трето и четвърто спускане

ЧЕТВЪРТЪК, 22.02
03:15 - 08:25 Ски алпийски дисциплини  Слалом - мъже
04:30 - 05:30 Ски свободен стил  Халфпайп мъже - Финали
05:00 - 07:00 Сноуборд  Паралелен гигантски слалом жени - Квалификации и елиминации
05:27 - 07:30 Сноуборд  Паралелен гигантски слалом мъже - Квалификации и елиминации
06:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Финал
09:30 - 00:00 Северна комбинация  Отборно мъже - Голяма шанца
10:20 - 00:00 Северна комбинация  Отборна щафета мъже - 4 х 5 км
12:00 - 14:45 Шортрек  Спринт, 500 м - Мъже
12:15 - 14:45 Шортрек  1000 м - Жени
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Полуфинал
13:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Полуфинал
13:15 - 14:45 Биатлон  Щафета жени - 4 x 6 км
13:45 - 14:45 Шортрек  Щафета, 5000 м - Мъже

ПЕТЪК, 23.02
02:30 - 03:30 Сноуборд  Биг еър жени - Финали
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Волна програма - Жени
04:00 - 08:40 Ски алпийски дисциплини  Комбинация - жени
04:30 - 07:30 Ски свободен стил  Ски-крос жени - Квалификации и финал
08:35 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Мач за бронза
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Полуфинал
12:00 - 13:55 Бързо пързаляне с кънки  1000 м - Мъже
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Полуфинал
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Полуфинал
13:15 - 14:45 Биатлон  Щафета мъже - 4 x 7,5 км
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Полуфинал

СЪБОТА, 24.02
03:00 - 05:30 Бобслей   Четворки мъже - Първо и второ спускане
03:00 - 04:40 Сноуборд  Биг еър мъже - Финали
04:00 - 06:00 Ски алпийски дисциплини  Отборна надпревара - финал
05:00 - 06:10 Сноуборд  Паралелен гигантски слалом жени - Финали
05:15 - 06:30 Сноуборд  Паралелен гигантски слалом мъже - Финали
07:30 - 10:35 Ски бягане  50 км масов старт - Мъже
08:35 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Финал
13:00 - 15:00 Бързо пързаляне с кънки  Масов старт - Жени
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Мач за бронза
13:45 - 15:00 Бързо пързаляне с кънки  Масов старт - Мъже
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Мач за бронза

НЕДЕЛЯ, 25.02
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Финал
03:00 - 06:00 Бобслей   Четворки мъже - Трето и четвърто спускане
06:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Финал
08:45 - 10:50 Ски бягане  30 км масов старт - Жени

dir.bg

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.17 секунди