изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-06-21 @ 03:38 EEST
ДОБРУДЖА ГОСТУВА НА КАЛИАКРА - ПРОГРАМИ - КЛАСИРАНИЯ    
Спорт Днес ще се проведат срещите от 19-ия кръг на Североизточната трета лига, които бяха отложени заради лошите метеорологични условия в началото на месец март. Отборът на Добруджа, който е безспорният лидер в групата, ще гостува на Калиакра в Каварна.

Припомняме, че в края на миналата седмица момчетата на Диян Божилов се наложиха на стадион „Дружба” над втория в класирането – състава на Суворово, с 2:1 и на практика убиха интригата в първенството. След последния си успех „жълто-зелените” имат вече 11 точки преднина и едва ли някой допуска, че могат да бъдат изместени от първото място. В отбора на Добруджа няма наказани състезатели. Под въпрос е участието в срещата на опитния защитник Даниел Граматиков, който поради контузия пропусна двубоя със Суворово.       

В края на седмица добруджанци ще имат още един мач - в събота ще гостуват на Бенковски (Бяла).

 

* СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

РЕЗУЛТАТИ - 20-И КРЪГ

Септември (Тервел) - Светкавица (Търговище)          2:1

Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)     2:1

Спартак 1918 (Варна) – Бенковски (Бяла)       7:1

Кубрат (Кубрат) – Хитрино (Хитрино)  0:1

Локомотив (Русе) – Калиакра (Каварна)          1:0

Ботев (Нови пазар) – почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Добруджа    17         15        2          0          53:7      47

2. Суворово    17         11        3          3          48:10    36

3. Хитрино       17         10        4          3          28:16    34

4. Локомотив   17         8          5          4          23-19    29

5. Калиакра     17         7          4          6          21-22    25

6. Септември   17         7          2          8          27-31    23

7. Светкавица  18         6          5          7          19-13    23

8. Ботев           17         6          3          8          24-23    21

9. Спартак       18         3          4          11        24-54    13

10. Кубрат       17         3          3          11        13-33    12

11. Бенковски  18         1          1          16        13-65    4

 

ПРОГРАМА ЗА 19-И КРЪГ

14.03.2018 г., сряда - 15:00 часа

Суворово 1 ( Суворово) - Спартак 1918 (Варна)

Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)

Хитрино (Хитрино) – Локомотив (Русе)

Светкавица (Търговище) – Кубрат (Кубрат)

Ботев (Нови пазар) – Септември 98 (Тервел)

Бенковски (Бяла) – почива

 

 

* ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

ЗАПАДНА ГРУПА – 13-И КРЪГ

"Спартак 2012" (Славеево) - "Искра 41" (Бенковски)   1:2

"Вихър-2013" (Бранище) - "Сокол-2012" (Соколово)   9:0

"Заря-2006" (Крушари) - "Спортист" (Стефаново)       5:5

"Дружба-Б" (Безмер) - "Вихър" (Жегларци)     4:3

"Стрела-2004" (Орляк) - "Спартак" (Зърнево) отложен

"Добруджанец" (Овчарово) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Вихър-2013"            11        8          1          2          42-6      25

2. "Дружба-Б"  11         8          1          2          41-13    25

3. "Спартак-З"  10         8          0          2          51-19    24

4. "Сокол-2012"            11        6          1          4          21-19    19

5. "Спортист"   11         5          3          3          36-31    18

6. "Искра 41"    11         6          0          5          28-31    18

7. "Вихър"        11         5          0          6          22-21    15

8. "Заря-2006"  11         4          1          6          20-27    13

9. "Добруджанец"        10        3          1          6          17-25    10

10. "Стрела-2004"        10        2          0          8          19-45    6

11. "Спартак 2012"       11        0          0          11        15-75    0

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

17.03.2018 г. - 15:30 часа

"Спартак" (Зърнево) - "Дружба-Б" (Безмер)

"Вихър" (Жегларци) - "Заря-2006" (Крушари)

18.03.2018 г. - 15:30 часа

"Спортист" (Стефаново) - "Вихър-2013" (Бранище)

"Сокол-2012" (Соколово) - "Спартак 2012" (Славеево)

"Искра 41" (Бенковски) - "Добруджанец" (Овчарово)

"Стрела-2004" (Орляк) - почива

 

ИЗТОЧНА ГРУПА – 13-И КРЪГ

"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Интер" (Добрич) 0:1

"Лозенец-2015" (Лозенец) - "Рилци" (Добрич) 9:0

"Орловец-2008" (Победа) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)        4:0

"Хр. Ботев" (Стожер) - "Албена-97" (Оброчище)         5:1

"Дружба" (Люляково) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)           1:2

"Устрем-Д" (Дончево) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Лозенец-2015"         11        10        1          0          42-3      31

2. "Добр. спортист"     11        9          0          2          32-11    27

3. "Орловец-2008"        11        8          1          2          31-3      25

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди