изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2018-08-18 @ 03:32 EEST
ОТБОРИТЕ НА ЛОЗЕНЕЦ И БРАНИЩЕ ЗАВЪРШИХА НА ПЪРВО МЯСТО    
Спорт Изиграха се мачовете от последния кръг в двете областни групи – Източна и Западна. Победител в Източната група с актив от 53 точки стана отборът на Лозенец-2015 (Лозенец), а втори с една точка по-малко е Орловец-2008 (Победа). В другата група крайното класиране оглави съставът на Вихър-2013 (Бранище), който събра 50 точки, а втората позиция с 47 точки зае Спартак (Зърнево).

От председателя на Областния съвет на БФС Иван Манолов научихме, че крайното класиране в Източната група ще бъде определено след изиграването на още четири мача – полуфинални и финални плейофи, които ще се проведат на терена с изкуствена трева в Добрич. На 27 май първият Лозенец-2015 ще играе от 16.00 часа с четвъртия – Добруджански спортист (Стефан Караджа), а от 18.00 часа един срещу друг ще се изправят вторият и третият в подреждането – Орловец-2008 и Устрем (Дончево). Победителите в тези срещи ще играят да първото място на 3 юни от 18.00 часа, а два часа преди това загубилите ще спорят за третото място.

 

* ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

* ИЗТОЧНА ГРУПА - 22-И КРЪГ

Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)       0:2      

Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв. Рилци, Добрич)   4:1      

Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Г. Тошево)        0:1 

Орловец 2008 (Победа) - Нефтяник 2010 (Шабла)      9:1     

Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище)    3:1                  

Добруджански спортист (Стефан Караджа) - почива

                         

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Лозенец-2015     20      17      2        1        67-9   53

2. Орловец-2008     20      17      1        2        78-10 52

3. Устрем-Д   20      14      1        5        46-17 43

4. Добр. спортист    20      12      2        6        45-22 38

5. Христо Ботев       20      12      0        8        45-38 36

6. Интер       20      9        1        10      34-31 28

7. Спортист-2011    20      8        2        10      30-29 26

8. Албена-97 20      6        2        12      20-46 20

9. Нефтяник-2010   20      3        3        14      20-47 12

10. Дружба   20      2        2        16      18-85 8

11. Рилци      20      1        2        17      15-84 5

 

ЗАПАДНА ГРУПА – 22-И КРЪГ

Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)  6:1    

Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)  3:3             

Вихър 2013 (Бранище) - Добруджанец (Овчарово)     6:0    

Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово)    1:3             

Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)  4:5            

Спартак 2012 (Славеево) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Вихър-2013         20      16      2        2        83-12 50

2. Спартак-З 20      15      2        3        88-29 47

3. Дружба-Б  20      11      2        7        60-33 35

4. Вихър-Ж   20      10      3        7        54-37 33

5. Спортист-С          20      10      3        7        66-63 33

6. Сокол-2012         20      10      2        8        41-40 32

7. Искра-41  20      10      0        10      49-61 30

8. Заря-2006 20      8        2        10      35-43 26

9. Добруджанец      20      7        2        11      42-49 23

10. Стрела-2004      20      3        1        16      40-90 10

11. Спартак-2012    20      0        1        19      24-125          1

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2018 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 5.33 секунди